Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Felix je baš usrao stvar sa ovim golom na kraju, aktivirao mi je OCD.

 

Prvi gostujući meč Franka Lamparda na klupi Chelsea je bio poraz 4-0 na Old Traffordu. Do Felixovog gola je sve bilo spremno da mu i posljednji gostujući meč na klupi Chelsea završi istim rezultatom, na istom stadionu, protiv istog suparnika i da mu posljednji gol da igrač koji je dao prvi gol.

  • Haha 1
Link to comment

jede govna ovaj Ten Hag, pa nisam mu ja kupio Entonija i doveo Veghorsta, da nije bilo Klopovog "sedma sezona" meltdauna, kurac bi vidio LŠ i ove sezone. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

jede govna ovaj Ten Hag, pa nisam mu ja kupio Entonija i doveo Veghorsta, da nije bilo Klopovog "sedma sezona" meltdauna, kurac bi vidio LŠ i ove sezone. 


ETH je četvrti trener koji u 7 Klopovih PL sezona završava ispred Klopa na tabeli. Mene je više brinulo neko čudo poput Brajtona.  

Valjda ti je jasno da nijedan trener ne može baš da dodje sa blanko čekom i zameni svih 25 igrača u dva prelazna roka?!

 

Link to comment

Junajted (uglavnom) bolje igra sa Antonijem, balans i dr. Sad, sto je ovaj izgleda ogranicen u glavu i nogu cini se kao problem. Cijenu da ne pominjemo.

Link to comment

Luton nikad nije poslao United u Championship dočim su City svojeručno gurnuli u niži rang.

 

Možda i iduće sezone vide ispraćaj Cityja u niži rang.

Link to comment

Gledam sad tabelu nešto... Kako su se londonski klubovi naređali od 8. do 14. mesta. Jedino Wolves-i padobranci a Arsenal glumi gospodu. :D

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...