Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Kako Arsenal lako dolazi u sesnaest protivnika, to je poezija, i to sa vecinom svojih igraca. Ovaj Weghorst ce unistiti Manchester, sta ce taj drvoseca njima nije mi jasno.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

A posle kažu, nume Wan-Bissaka da odigra na nivou 1 Alexander-Arnolda :hail:


Loše su se kretali posle prekida, koji će kurac AVB na levoj stativi. 
 

A Nketia dva puta ulazi u 16m pre nego DDG izvede loptu, Tejlor ga dva puta opominje - nije realno da baš ne zna pravila?!

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Loše su se kretali posle prekida, koji će kurac AVB na levoj stativi. 

 

To su neke stručne taktičke zamisli, nije za obične smrtnike da znaju zašto bekovi menjaju strane kod svakog protivničkog kornera, sa koje kod strane dolazio.

 

(Ja gledam Robertsona i TAA kako to rade već godinama, i dalje ne kapiram u čemu je poenta.)

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

ladno ste doveli onog dvometraša što ga je Mesi napušio na svetskom prvenstvu? pa jel dotle došlo

 

pozajmica iz brnlija koji ga dovukao prošle zime da izrazito neuspešno zameni chrisa wooda

Link to comment

Cemu sluzi Veghorst? Koja je njegova poenta?

Mislim ja sam daleko od strucne, ali realno lik nema smisla nikakvog :lolol:

Edited by Midgeta
Link to comment

Pa da primi i spusti loptu i eventualno postigne pogodak kad se juri rezultat. Bice od koristi, treba takav profil. Nego je Marsijal povrijedjen, a on se solidno kretao bez lopte.

Link to comment
19 minutes ago, levi said:

ladno ste doveli onog dvometraša što ga je Mesi napušio na svetskom prvenstvu? pa jel dotle došlo

 

7 minutes ago, Midgeta said:

Cemu sluzi Veghorst? Koja je njegova poenta?

Mislim ja sam daleko od strucne, ali realno lik nema smisla nikakvog :lolol:


Ideja je da odvuče nekog od branića™ koji jure za Rašom i Entonijem, ono kao kad Mitra čuvaju dvojica :wacko:

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...