Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, ducca said:

Klopp ostao bez ideje, vreme je da književnik Pep Lijnders dobije priliku da pokaže da je zreo za menadžersku fotelju :sleep:

 

Tačno ću da odem tamo i samozapalim im se na sred Stanley Parka ako ustoliče holandskog križanca Gvardiole i Murinja.

Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

😂 Još mi smjesnije zamišljam kako Vini pizdi

 

Prošlo doba za pižđenje, sad sa toliko pažnje pratim utakmicu da sam otišao na ukrajinske topike da objašnjavam™ kako su Mongoli osvojili Kijev 1240. godine.

Link to comment
 
Tačno ću da odem tamo i samozapalim im se na sred Stanley Parka ako ustoliče holandskog križanca Gvardiole i Murinja.

Ne brini, to su samo moji vlažni snovi. Kapiram da nije isključeno da upravo Pep bude žrtveni jarac da se malo razmrdaju stvari, kao onomad sa Buačem, čim se neko prokurči sledi mač.
Link to comment

Ne znam, meni nije delovalo da Lijnders nešto talasa i kurči se. Naprotiv, on i Klopp su odavno na vojvodo-serdaru liniji.

 

To može da bude problem za Pipina™, ako je očekivao da Klopp trijumfalno ode u penziju i imenuje njega kao naslednika. Trenutno pre deluje kao da bi se novi vlasnici zahvalili na saradnji i njemu i celoj njegovoj sviti zajedno.

Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Uvijek mozete racunati na Dzerarda :sleep:

 

E da, to bi bio safe bet ta nove vlasnike ako dođu u neko skorije vreme, zakucaju igračku legendu kluba na klupu i eto, ne može posle niko nizašta da ih krivi.

 

Evo šta ima da kaže Flopara, dok mu mi ovde planiramo sahranu: "We had good spells but couldn’t keep it up..."

 

maxresdefault.jpg

 

"We have to be ready for little steps, and this is a little step. We didn’t concede against Chelsea, which is good. We didn’t create an awful lot of chances but we had them. We defended more with passion than clear organisation, so in the end I am OK with nil-nil. You have to accept it. Both teams were very aggressive. It was hectic in moments. We have to build on stuff."

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...