Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

33 minutes ago, John Coltrane said:

Ako je Pepeljara sa zverinom Halandom mogla da se skurca ovoliko, koliko tek može da padne španski Edi Hau?! 

 

Znaš šta, ja sam samo jedan čovek, ne mogu baš sve vodeće timove da uništim svojom fantasy selekcijom. Posle Liverpula/Salaha, prešaltao sam se na City/Haalanda i evo, rezultati dovoljno govore sami za sebe. (Jedan gol na pet utakmica, he's gotta pump those numbers up, those are Darwin numbers.)

 

Na Artetine pulene bih mogao da se prešaltam uskoro, nije da nisam razmišljao o tome... ali nešto me ipak mami da uzmem Rashforda, vreme je wallahi i ETH da se malo spusti na zemlju.

Link to comment
8 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Znaš šta, ja sam samo jedan čovek, ne mogu baš sve vodeće timove da uništim svojom fantasy selekcijom. Posle Liverpula/Salaha, prešaltao sam se na City/Haalanda i evo, rezultati dovoljno govore sami za sebe. (Jedan gol na pet utakmica, he's gotta pump those numbers up, those are Darwin numbers.)

 

Na Artetine pulene bih mogao da se prešaltam uskoro, nije da nisam razmišljao o tome... ali nešto me ipak mami da uzmem Rashforda, vreme je wallahi i ETH da se malo spusti na zemlju.


Oh™

73ACC72B-8619-4888-80F3-9123F984CDA9.jpeg

  • +1 1
Link to comment

Čelzi izgleda dogovorio Maduekea za tričavih 35M, a raspituju se još i za Bissoumu i Caicedoa.

 

Everton je malo dete u odnosu na to šta ove čeka za tri godine.

Link to comment
10 hours ago, kipo said:

Idete bre u .. bio u kafani i prvo ovde vidim kako se shity raspao :dry:

 

Rezultat više nego dobar za Utd, treba odbraniti top 4 i ne zanositi se bilo kakvim bajkama o tituli. Uostalom u sredu je ta tema stavljena ad akta nadam se, nit je tim dovoljno dobar niti momci veruju da su sposobni da biju bitku do 38. kola. Uostalom novi kapiten je lično izjavio da zadnje 2 utakmice kubure sa samopouzdanjem, i to kaže posle serije pobeda. Mindset pojedinaca jednostavno ne može da se promeni. Tottenham koliko god se raspadao trenutno može da klikne u nekom momentu kao prošle sezone kad su razvalili prolećni deo, treba ih držati na bodovnoj distanci.

  • +1 1
Link to comment

Apsolutno se slazem i na taj uvrnut nacin je remi sa Palasom dobrodosao. Svakako bi bilo lijepo dobiti Arsenal ali i bod je sasvim zadovoljavajuci u istom kontekstu. Ne treba zaboraviti ni da se igra u 4 takmicenja.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Čelzi izgleda dogovorio Maduekea za tričavih 35M, a raspituju se još i za Bissoumu i Caicedoa.

 

Everton je malo dete u odnosu na to šta ove čeka za tri godine.

 

Pa sad... Potter je ozbiljan trener. Praktično, ostatak ove sezone može da koristi za laboratorijske vježbe i testira šta valja, šta ne valja. Idućeg ljeta mu dolazi Nkunku, vratiće se James i Chilwell od povreda, to će biti skroz drugačiji tim. Ako ne budu igrali Evropu iduće sezone, moći će se posvetiti obavezama u domaćem prvenstvu™.

 

S tim, moglo bi se staviti solidnih para na Vitesse da će dogodine pomesti sve u Eredivisie.

Link to comment
25 minutes ago, ArleKino said:

 

Pa sad... Potter je ozbiljan trener. Praktično, ostatak ove sezone može da koristi za laboratorijske vježbe i testira šta valja, šta ne valja. Idućeg ljeta mu dolazi Nkunku, vratiće se James i Chilwell od povreda, to će biti skroz drugačiji tim. Ako ne budu igrali Evropu iduće sezone, moći će se posvetiti obavezama u domaćem prvenstvu™.

 

S tim, moglo bi se staviti solidnih para na Vitesse da će dogodine pomesti sve u Eredivisie.

 

Taj rad. 

 

Meni je utisak da Everton nije propao zbog Lamparda, propao je zbog užasne transfer politike i zato što su davali preskupe i predugačke ugovore (gde li sam ovo već video) prosečnim igračima koji ne prave razliku na terenu. Da su vodili normalnu transfer politiku, uz malo sluha, bili bi srednji ešalon PL, dva mesta gore-dole (verovatno dole jer Fat Frank), a u stvari se grčevito bore za opstanak drugu godinu zaredom. Nisam takao Evertonovog igrača u fantaziju još od Anćelotija :D

 

Flash-forward na Čelzi danas, pogledati kakve ugovore imaju Lukaku, Kulibali, Bubajang, imaju dva skupa golmana, i gomilu basnoslovno bačenih para na igrače koji nisu oni koji prave razliku na terenu. Ovo je drugi prelazni rok za redom u kom mi je nejasno šta koj đavo rade, prvi je naravno prošli kad su opet spucali zilione i onda promenili trenera tri nedelje nakon toga. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...