Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

Ima Partizan nekoliko igraca koji bi mogli da budu u prvoj petorci Zvezde ali ja bih iskreno, kad bi to uopste bilo moguce, jedino uzeo Egzuma. Spoljnja linija sa njim, Nedovicem i Vildozom bi bila nocna mora za cuvanje. Sva trojica imaju munjevit prvi korak, sva trojica sticu prednost i prodiru do kosa kao do sale, sva trojica umeju da zavare spolja i iz driblinga i iz catch & shoot situacija, sva trojica imaju vrhunski dribling. Egzum ima i kapacitet da igra odlicnu defanzivu na svim spoljnjim pozicijama jer ima vrhunsko telo za to. Bukvalno bi nam bio perfect fit za ovaj postojeci sastav koji imamo.

 

Tako da Dusko, ako ovo citas, znas sta ti je ciniti. Neki egzumoliki pa nek' ide zivot.:D

Voleo bih i ja Egzuma, ali u poslednje vreme je kriminalan u odbrani. Slažem se da ima kapaciteta da odigra dobru defanzivu, ali su ga juče probijali kao od šale. Generalno, naši bekovi su juče probijali kao da odbrana nije ni postojala. Njih je penzioner Ljulj natrpao prošlo kolo u Evroligi.

Moram da te pohvalim što priznaješ grešku u vezi Ivanovića. Ja, iskreno, nisam znao šta da očekujem, zato sam i bio rezervisan kad je došao.

Link to comment
35 minutes ago, Hroničar said:

Voleo bih i ja Egzuma, ali u poslednje vreme je kriminalan u odbrani. Slažem se da ima kapaciteta da odigra dobru defanzivu, ali su ga juče probijali kao od šale. Generalno, naši bekovi su juče probijali kao da odbrana nije ni postojala. Njih je penzioner Ljulj natrpao prošlo kolo u Evroligi.

Moram da te pohvalim što priznaješ grešku u vezi Ivanovića. Ja, iskreno, nisam znao šta da očekujem, zato sam i bio rezervisan kad je došao.

 

Tacno je da se steka u odbrani, neko objasnjenje zasto ga je Barsa pustila mora da postoji i mozda se u njegovoj odbrani krije. Ali ne treba ni smetnuti s uma da Egzum ima ogromnu minutazu i velika napadacka ovlascenja u Partizanu i da Zeljkov tim nije bas koncipiran da moze da bude ubitacan u defanzivji. Egzum ima sve sto mu je potrebno da bi mogao da igra dobru odbranu, sve drugo je pitanje motiva i zelje. Kod nas bi igrao manje i delio bi loptu sa Vildozom i Nedovicem, imao bi vise snage da igra i na svojoj polovini terena.

 

No, Egzum je svakako nerealan, samo kazem da bi nam takav neki profil igraca bas dobro dosao.

Link to comment

Kod Ivanovica mi se dopada sto nije izgradjen kult licnosti i sto cela prica ide nekako tiho i lagano.

 

Ozbiljan gospodin.

Edited by Milošica
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, Milošica said:

Kod Ivanovica mi se dopada sto nije izgradjen kult licnosti i sto cela prica ide nekako tiho i lagano.

 

Ozbiljan gospodin.

 

Pa jesi ti video kako covek izgleda? Pa ko normalan bi mogao da se klanja skeletoru ili ne daj boze kaci njegovu sliku ko ikonu?

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Ima Partizan nekoliko igraca koji bi mogli da budu u prvoj petorci Zvezde ali ja bih iskreno, kad bi to uopste bilo moguce, jedino uzeo Egzuma. Spoljnja linija sa njim, Nedovicem i Vildozom bi bila nocna mora za cuvanje. Sva trojica imaju munjevit prvi korak, sva trojica sticu prednost i prodiru do kosa kao do sale, sva trojica umeju da zavare spolja i iz driblinga i iz catch & shoot situacija, sva trojica imaju vrhunski dribling. Egzum ima i kapacitet da igra odlicnu defanzivu na svim spoljnjim pozicijama jer ima vrhunsko telo za to. Bukvalno bi nam bio perfect fit za ovaj postojeci sastav koji imamo.

 

Tako da Dusko, ako ovo citas, znas sta ti je ciniti. Neki egzumoliki pa nek' ide zivot.:D

 

Koga bi uzeo iz Budućnosti?

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Koga bi uzeo iz Budućnosti?

 

Ne bih uzimao nikoga iz drugih klubova ABA lige, niti to ima prevelikog smisla, nego je rasprava otisla u tom pravcu. Ima i drugih igraca, ne sumnjam da ih Ivanovic ima dosta u tefteru. Egzum mi se dopadao kao igrac jos u Barseloni, volim taj tip igraca i mislim da bi fino legao na ovaj nas roster. Nije on slucajno imao visoku poziciju na draftu.

Link to comment
5 hours ago, MiddleClass said:

 

Andjusica i Smajlija. Imaju iskreni kez od uva do uva kad pobjedimo... :fantom:

 

Ljudi su koliko pre metar dana ili ranije igrali zajedno za reprezentaciju sa nekim igracima iz Zvezde, ne postoji nijedan razlog zasto bi se jedni prema drugima ponasali kao debili s tribina. Nerealno je da covek mora da utisava ton da bi gledao utakmicu, nevezano za to ciji navijaci su na tribinama i da je pevanje detinjastih vulgarnosti postalo toliko uobicajeno da se neko normalno ponasanje zapravo smatra nenormalnim i neocekivanim. Nekad se bar znalo da takve stvari dolaze iz kopova gde su Najgnusniji, sinoc je na dva minuta pre kraja cela hala pevala "Indija, Pakistan,...". Odrasli ljudi.

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa jesi ti video kako covek izgleda? Pa ko normalan bi mogao da se klanja skeletoru ili ne daj boze kaci njegovu sliku ko ikonu?

He Men :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ljudi su koliko pre metar dana ili ranije igrali zajedno za reprezentaciju sa nekim igracima iz Zvezde, ne postoji nijedan razlog zasto bi se jedni prema drugima ponasali kao debili s tribina. Nerealno je da covek mora da utisava ton da bi gledao utakmicu, nevezano za to ciji navijaci su na tribinama i da je pevanje detinjastih vulgarnosti postalo toliko uobicajeno da se neko normalno ponasanje zapravo smatra nenormalnim i neocekivanim. Nekad se bar znalo da takve stvari dolaze iz kopova gde su Najgnusniji, sinoc je na dva minuta pre kraja cela hala pevala "Indija, Pakistan,...". Odrasli ljudi.

Upravo tako, sinoc je cela hala bila "nabrijana" od pojavljivanja igraca Partizana. Vidis u ocima ljudi neku nevidjenu mrznju, ne sumnjam da ce isto tako biti i u Areni za 7, 8 dana. Takav stepen mrznje kod maltene svakog navijaca nicemu ne vodi. Sticem utisak da je svake godine sve gore i gore. Stvaraju se neke tenzije, maltene pitanje zivota ili smrti. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Hroničar said:

Upravo tako, sinoc je cela hala bila "nabrijana" od pojavljivanja igraca Partizana. Vidis u ocima ljudi neku nevidjenu mrznju, ne sumnjam da ce isto tako biti i u Areni za 7, 8 dana. Takav stepen mrznje kod maltene svakog navijaca nicemu ne vodi. Sticem utisak da je svake godine sve gore i gore. Stvaraju se neke tenzije, maltene pitanje zivota ili smrti. 

 

Sto je najgore od svega, ja zaista ne vidim kako to moze da se preokrene. Nekad je bio Vujosevic, sada dominira Covic, sutra ce neko treci, ali kontinuitet se nece prekidati sve da Dalaj Lama i Nelson Mendela postanu predsednici klubova jer to vise i ne zavisi previse od toga ko je na celu klubova. Bukvalno tri-cetiri generacije opste katarze bi morale da prodju da bi se zaustavio trend povecanja mrznje. Treneri uglavnom koliko toliko uspevaju da drze te stvari van svlacionice ali videli smo iz proslogodisnjeg primera Trifunovica i Kalinica da ni igraci vise nisu imuni na takve stvari.

 

Dok sam bio mladji mislio sam da ako bude nekog smaka sveta to ce biti zbog komete, nekog gigantskog meteorita, nekontrolisanog razvoja vestacke inteligencije ili nuklearnog rata, nije mi padalo na pamet da ce covecanstvu da dodju glave jebene drustvene mreze.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...