Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ne pamtim kada se neko u ovoj meri usrao u Obradovića, ovo je doslovno fascinantno. Brutalno stavljanje do znanja, rastočio je Obradovića i igru Partizana doslovno na proste činioce, u dobrom delu utakmice nisu znali gde je levo. Postaću vernik pod stare dane.

 

Iskreno govoreći nemam pojma šta radi timu da bi ovako funkcionisao na terenu, ali samo neka nastavi.

  • +1 3
Link to comment

Neočekivano ubjedljiva pobjeda na kraju, jako bitna za samopouzdanje ekipe. Koliko znači Duško za ovu grupu igrača, nkoliko će im to značiti za dalju karijeru mi je najradosnije. Danas svi dali doprinos, treba pohvaliti Pefija, Hollanda i Dobrića. Petrušev jer odličan kod Duška, pogotovo me defanzivno iznenadio. Da ona budala nije izgubila od Zadra sad bi već lagano obezbijedili prednost domaćeg terena, ali jebiga...

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ne pamtim kada se neko u ovoj meri usrao u Obradovića, ovo je doslovno fascinantno. Brutalno stavljanje do znanja, rastočio je Obradovića i igru Partizana doslovno na proste činioce, u dobrom delu utakmice nisu znali gde je levo. Postaću vernik pod stare dane.

 

Iskreno govoreći nemam pojma šta radi timu da bi ovako funkcionisao na terenu, ali samo neka nastavi.

 

:D

 

ovo vaše ushićenje mi je simpa. najiskrenije.

 

nešto kao fenomen Petrić što je zadesio nas, pa smo se iz bunara vinuli u kosmos. 

 

naravno, sve ima svoja objektivna ograničenja, ali lep je osećaj dok traju te faze uspona.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

E jebiga, koliko nesreće za njega. :isuse:

 

Ali, Javor koji je mrtav hladan isprva dosudio faul u napadu.

 

Steta za Dzonija, u poslednje vreme je igrao odlicno. Zajebao nas je Ledej za sve pare.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Iskreno govoreći nemam pojma šta radi timu da bi ovako funkcionisao na terenu, ali samo neka nastavi.


i ne zanima me šta im radi, sve dok isporučuje™. Od mene ima još 1 

 

 

9D441E56-5F01-4368-9F99-3EE71B3F3079.jpeg

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Ali, Javor koji je mrtav hladan isprva dosudio faul u napadu.

 

Steta za Dzonija, u poslednje vreme je igrao odlicno. Zajebao nas je Ledej za sve pare.

Ta seljačina je imala onaj start na Mitru koji je bio za isključenje, a ne za nesportsku, vuče ga za dres, pa ga još sapliće nogama. I to radiš kolegi koji na isti načina zarađuje hljeb, nevjerovatno.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 2
Link to comment

Tebra kako da ti kažem, postavio se za faul u napadu. 
 

Nesportske su sastavni deo igre, pa Dobrić protiv Turske povukao za članak sa leđa igrača, nemoj da se pravimo toše.  

Edited by garmonbozia
  • Haha 1
Link to comment
 
Ali, Javor koji je mrtav hladan isprva dosudio faul u napadu.
 
Steta za Dzonija, u poslednje vreme je igrao odlicno. Zajebao nas je Ledej za sve pare.

Zar nije onaj drugi bio ispod kosa? Malo nesiguran, pa pogledom trazio Javora. Mrzi me da vracam da gledam.
Cudno mi je kako je Ivanovic uspeo da sjebe rebro. Kod tih padova strada ruka, koleno, guizca/ledja mozda. Baksuz. Mada mozda je u sportskom smislu bolje rebro, kanda je manja blokada i strah pri povratku
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Tebra kako da ti kažem, postavio se za faul u napadu. 
 

Nesportske su sastavni deo igre, pa Dobrić protiv Turske povukao za članak sa leđa igrača, nemoj da se pravimo toše.  

 

Odlicno se postavio, laktom u rebra igraca koji je u skoku. Nesportske jesu sastavni deo sporta ali svesna namera da povredis protivnika nije. Ako hoce da se postavi za faul u napadu neka bude frajer i primi igraca na grudi a ne da izbacuje lakat. Rebro se ne lomi tako lako, nije Ivanovic uskakao brzinom 100 km/h u reket pa da nastrada od sudara telo o telo.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Daj Harpere nemoj zajebavati, ovde baš nije bilo nikakve namere da povredi nekoga. 
 

stvarno ne znam šta vam je potrebno ovo patkometrisanje ka Ledeju, odigrali ste vrhunski utakmicu i ovaj detalj je bio sve samo ne sporan. 

Link to comment
5 minutes ago, MeanM@ said:


Zar nije onaj drugi bio ispod kosa? Malo nesiguran, pa pogledom trazio Javora. Mrzi me da vracam da gledam.
Cudno mi je kako je Ivanovic uspeo da sjebe rebro. Kod tih padova strada ruka, koleno, guizca/ledja mozda. Baksuz. Mada mozda je u sportskom smislu bolje rebro, kanda je manja blokada i strah pri povratku

 

Ma, rebro je otislo od lakta jos pre nego sto je pao. Pogledaj snimak te situacije ponovo, ima na youtube-u. Da li je Ledej pokusao da se zastiti, ne znam sta je mislio, ali podigao je laktove kad je Ivanovic usao u kontakt i to je bilo to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...