Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, shimpr said:

Pozdrav, čestitam na sinoćnoj pobedi. Bili ste bolji. Sve vas volim

 

pridružujem se pozdravima i čestitkama, osim što vas ne volim sve jbg, većinu da.

 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, shimpr said:

Da li ste zadovoljni kako vam se uklopio trener? Da li ste zadovoljni dosadašnjim rezultatima i kog bi recimo igrača Partizana voleli da vidite u Zvezdi?


Jesmo.

 

Anđušića.

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

 

That being said, sada polako dolazi vreme kad malo treba da se poprska ova suva drenovina od tima i da se dovrsi doselekcija po Ivanovicevim zeljama. Neki igraci koji su bili vidjeni za silbovanje (Martin, Holand) ce verovatno proigrati ali neke ocigledno Dusko za sada (Lazarevic, Ilic) ili uopste (Raduljica, Markovic) ne vidi kao deo rostera. Markovic je i uzeo neke minute sad na derbiju ali verovatno zbog Dzonijeve povrede, Raduljica se nije ni skidao. Polako i Kuzmic gubi minutazu. Verujem da ce Lazarevic i Ilic vec na prvoj sledecoj utakmici ABA lige zaigrati i poceti da zaradjuju minute za ubuduce ali ova penzionerska trojka za preferans tesko da ima buducnost kod Ivanovica.

 

Ja se sad samo nadam da nećemo čekati prvi poraz pa da radimo doselekciju. Džonija smo izgubili bar do sredine januara, a i kad se vrati sigurno će mu trebati vremena da se ponovo navikne na kontakt. Bude li se razvlačilo, imaćemo još veću potrošnju na spoljnim pozicijama, a to znači ne samo zamor nego i povećan rizik da se još neko povredi. Treba nam skorer na 2/3 koji neće biti potpuna rupa u odbrani, i da konačno skratimo roster.

 

To, i naravno da Čović ne utripuje da je rešenje za bilo šta povratak Jovića.

Link to comment
3 minutes ago, Wilde said:

 

Ja se sad samo nadam da nećemo čekati prvi poraz pa da radimo doselekciju. Džonija smo izgubili bar do sredine januara, a i kad se vrati sigurno će mu trebati vremena da se ponovo navikne na kontakt. Bude li se razvlačilo, imaćemo još veću potrošnju na spoljnim pozicijama, a to znači ne samo zamor nego i povećan rizik da se još neko povredi. Treba nam skorer na 2/3 koji neće biti potpuna rupa u odbrani, i da konačno skratimo roster.

 

To, i naravno da Čović ne utripuje da je rešenje za bilo šta povratak Jovića.

 

I ja sve vreme mislim da nam treba dobar 3D igrac ali sto vise gledam sta Ivanovic radi sa ovim timom ne bi me iznenadilo da to jedno pojacanje u spoljnoj liniji zapravo bude neki korpulentni pass-first plejmejker koji moze da brani pozicije od 1 do 3 i ima pouzdan spot-up sut. Neki sin iz vanbracne zajednice Dantea Egzuma i Branka Lazica.:D 

Link to comment

I takva himera dolazi u obzir jer bi bila kompatibilna i sa Nedarom i sa Džonijem, ali verovatno ju je teže naći. U svakom slučaju, hitan nam je spoljni igrač koji ima pristojan šut i ume da spusti loptu na parket i da nešto iskreira, bilo za sebe ili za druge. Trebao nam je i pre, a od sinoć nam gori jer Pefi ni u najboljoj formi više jednostavno ne može.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, shimpr said:

Da li ste zadovoljni kako vam se uklopio trener? Da li ste zadovoljni dosadašnjim rezultatima i kog bi recimo igrača Partizana voleli da vidite u Zvezdi?

 

Andjusica i Smajlija. Imaju iskreni kez od uva do uva kad pobjedimo... :fantom:

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Ja zapravo navijam da pojacanje bude jedan pravi, korpulentni plej, i da stalno gledamo kombinacije sa lukom ili nemanjom, a sto da ne i sa svom trojicom.

Dusko je dokaz da se moze igrati sasvim dobro odbrana, a da tim ne bude bas impotentan u napadu, sto me posebno raduje.

E sad, srecu bi mi pokvario ostanak Holanda, jer zaista, za razliku od svih ostalih kosarkasa (namerno kosarkasa) ne vidim sta on moze da doprinese...

 

Link to comment
35 minutes ago, MiddleClass said:

 

Andjusica i Smajlija. Imaju iskreni kez od uva do uva kad pobjedimo... :fantom:

 

Može i Aleksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po tom kriterijumu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Može i Aleksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po tom kriterijumu.

 

Aleksa je prvi igrač još od Bogdana koji je utrpao 30+ u derbiju, naravno da ga želite!

Link to comment

Ima Partizan nekoliko igraca koji bi mogli da budu u prvoj petorci Zvezde ali ja bih iskreno, kad bi to uopste bilo moguce, jedino uzeo Egzuma. Spoljnja linija sa njim, Nedovicem i Vildozom bi bila nocna mora za cuvanje. Sva trojica imaju munjevit prvi korak, sva trojica sticu prednost i prodiru do kosa kao do sale, sva trojica umeju da zavare spolja i iz driblinga i iz catch & shoot situacija, sva trojica imaju vrhunski dribling. Egzum ima i kapacitet da igra odlicnu defanzivu na svim spoljnjim pozicijama jer ima vrhunsko telo za to. Bukvalno bi nam bio perfect fit za ovaj postojeci sastav koji imamo.

 

Tako da Dusko, ako ovo citas, znas sta ti je ciniti. Neki egzumoliki pa nek' ide zivot.:D

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...