Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

20 minutes ago, Milošica said:

To je prevazisao, sada hara po fristajleru sa mojim vrsnjakinjama.

 

To da bi znao kako da pridje Smajlagi, mora da se ponasa kao on..

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

To da bi znao kako da pridje Smajlagi, mora da se ponasa kao on..

 

ne ide da ozbiljan covek postane prsotina u tim godinama da bi mogao da razume smailagu. oh wait

Link to comment
23 hours ago, BWA said:

Aj fil divoušn.

 

aj fil kurcobolja.....ne znam kako se kaže, dickache možda.

 

možda sam staromodan, zadrt, jebite me, al meni sve ovo nema nikavu draž. da, Partizan je odavno zaslužio licencu, umesto nekakvih Prokoma i šta ti ja znam, a ovo je sada samo sticaj okolnosti. sve više neki bezvezni i nebitni faktori utiču na sastav te lige, sve je važnije od rezultata na terenu. ovo mu sad dođe kao, ajd kad nema niko drugi, malo se i vi poigrajte. mada sam siguran kad bi aplicirao neki London Towers da bi ga poduvali. no dobro, evo se i  mi priključujemo u taj opšti grabež, pa niko ne moće reći da nismo savremeni i moderni. da ne pričam o tome da je takmičenje toliko prestižno da faktički donosi samo gubitak, čak i ako ga osvojiš. mogli bi da promene naziv u Sugar Daddy League.

 

znam, sad će da mi bude objašnjeno kako je to bilo nekad, kako se vreme menja, kako to više nije kao pre 10 ili 20 godina itd. ja samo pitam koja je suštinska razlika u odnosu na fudbal. tamo je moguće da jedan Juventus ili MUtd ili PSV duvaju za LŠ ako trokiraju u svojim ligama.  ipak je rezultat bitan, odnosno bitniji nego ovde.

 

mislim, naravno da ću da gledam, ali to što će evantualno da učestvuje Partizan, ne umanjuje činjenicu da se radi o kurton takmičenju kome treba generalni remont i restart.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

mislim, naravno da ću da gledam...

 

I tu se sva prica o principima i slicnom zavrsava. Ne kod tebe vec generalno. To je cela poenta Evrolige, svi zakeraju ali svi gledaju.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

I tu se sva prica o principima i slicnom zavrsava. Ne kod tebe vec generalno. To je cela poenta Evrolige, svi zakeraju ali svi gledaju.

 

na verujem baš da se završava. možda se održava na neki način ili odlaže kraj tog koncepta ili njegova radikalnija promena. ali očigledno da ta liga ne može da generiše prihode koji bi mogli da je stave u istu rečenicu sa fudbalom. gledajući EL relativno često se može videti prazna dvorana. ono, hala sa 20.000 mesta i punjenost 20%. mislim da se to i Zvezdi dešavalo, skromna poseta u odnosu na ligu i protivnika.

 

a kako i ne bi bilo kad pola lige posle polovine takmičenja nema nikave realne šanse za bilo šta. moš misliti koliko je nekom fanu Albe, Žalgirisa ili Baskonije bitno dal će na kraju da budu 14, 16. ili 18. ili navijaču Zvezde. to se na kraju pretvori u seriju nekih utakmica koja više liče na prijateljske, u polupraznoj hali.

 

ukratko, prozvod koji su napravili nije dovoljno kvalitetan. jestivo je, neš se otrovati, ali nije nikakav specijalitet. ko ćevapi sa kioska.

Edited by Ted
Link to comment

Tede, brate, sve je to tačno ali ima tu nešto drugo.

EL donosi jače utakmice, više para, generalno više interesovanja onih ljudi koje privlače atraktivni protivnici. To su ljudi koji ne osjećaju klub u punom kapacitetu ali ko ga osjeca?

Da smo otišli u beton ligu kad smo se raspadali, to niko živ ne bi gledao. Na ovom forumu nas nekolicina bismo evocirali uspomene na EL a tema bi za sezonu dostigla 30 strana.

 

 

 

Link to comment
Just now, BWA said:

Tede, brate, sve je to tačno ali ima tu nešto drugo.

EL donosi jače utakmice, više para, generalno više interesovanja onih ljudi koje privlače atraktivni protivnici. To su ljudi koji ne osjećaju klub u punom kapacitetu ali ko ga osjeca?

Da smo otišli u beton ligu kad smo se raspadali, to niko živ ne bi gledao. Na ovom forumu nas nekolicina bismo evocirali uspomene na EL a tema bi za sezonu dostigla 30 strana.

 

 

 

 

koje prihode. baš bih voleo da vidim analizu prihoda i troškova.

 

možda nama donese neki prihod, što će biti posledica dugog odsustva i toga što su se navijači uželeli da gledaju KKP u EL. slažem se, moguće je da ćemo se opariti više nego drugi po osnovu prihoda od ulaznica.

 

naravno, ako nas Aca Lukas, Cakana, polovni automobili, pčelari, vunovlačare i gutači plamena ne izbace iz Arene.

  • Haha 2
Link to comment

Ne može niko da vas izbaci, odavno je rečeno da kkp ima prioritet za Arenu sledeće sezone a ostali programi moraju da se uklapaju u skladu sa tim. I baš vam zavidim zbog toga- vama komfor Arene , nama pakao Vesonira. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...