Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ne znam što si kivan na Zagija, bio je sasvim dobar u finalnoj seriji, zadržao bih ga lagano.

 

Biće baš zanimljivo videti šta će da se šutne a ko ostaje i ko dolazi, ovaj prelazni rok može da nam da mnogo odgovora.

  • +1 1
Link to comment

Meni je nekako drago da ovako nesposrtski uđemo u u Euroligu, kad nam se u onoj prekinutoj sezoni s koronom nije dalo. 

Bar komšije znaju kako je to nezasluženo igrati EL, pa da i mi dobijemo taj filing za osjećaj :D

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

znam tačno kako vam je. Nije loš osećaj, šta god uradili/ne uradili, igra se El :D

Biće zanimljivo pratiti večiti derbi u EL (ako ostane ovaj format)

  • +1 2
Link to comment

Bojim se da će večiti derbi u EL ogoliti neke (za nekog) neprijatne činjenice. Kao npr da ga je moguće organizovati da on protekne bez ijednog incidenta. 

 

Bilo bi guba još da u EL derbijima smeju da dođu i gostujući navijači.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

Nisi pomenuo prosečan turski tim.

 

Eh, ne mogu ni ja na sve strane, dovoljno sto sam pomenuo prosecan srpski tim... :tongue:

 

Glede Zagora... jebem li ga, popio je klupu kad i ostali pre nekoliko meseci i onda odjednom dobijao vecu minutazu kako se blizio kraj sezone. Izgleda Zeljko veruje u njega, mozda je duplirao rad na treninzima, mozda praktikuje vudu magiju, sta god da je razlog, ima i on svoje minute u ovoj ekipi. Kuruc je trebalo da bude Zagor 3.0 ali jbg.

  • +1 1
Link to comment

U ime i za racun cenjenih kolega forumasa otpustam ovo za Zagija, a i zbog Zoca ajde. Iako nisam promenio misljenje za njega ali ajde da pokazem pozitivnu nameru...

 

Nego.... onaj iz Uniksa.... decko onaj sto je igrao NBA kako se zove... bilo bi lepo da....

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, nenad said:

 

 

ako je vas marketing toliko jak, valjda su u stanju da ne zagube nalog za placanje.

 

Ne treba brinuti o tome, u kkp sede ljudi koji znaju svoj posao, i kako se vrše plaćanja. Neće tu biti problema.

 

 

piznanica_1.jpg

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Ne treba brinuti o tome, u kkp sede ljudi koji znaju svoj posao, i kako se vrše plaćanja. Neće tu biti problema.

 

 

piznanica_1.jpg

 

zasta ga placaju u turskim lirama?

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Meni je nekako drago da ovako nesposrtski uđemo u u Euroligu, kad nam se u onoj prekinutoj sezoni s koronom nije dalo. 

Bar komšije znaju kako je to nezasluženo igrati EL, pa da i mi dobijemo taj filing za osjećaj :D

Klub je na vrijeme shvatio da je marketing zapravo važniji od sportskih rezultata i dostignuća.

To PSD nije shvatao jer je naivno mislio da je teren jedini relevantan iako ga je stvarnost surovo demantovala u slučaju Prokoma i licence.

 

Hoću reći da bi pozivnica našem klubu bila ispravljanje istorijske nepravde, a ujedno i nagrada za promociju regionalne košarke pod dirigentskom palicom Željka i njegove vojske.

 

To je najmanje što EL može da učini u ovom trenutku.

  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment

Ne znam što bi bilo nesportski da udjemo u EL ako konkurišemo za specijalnu pozivnicu, ne uzimamo licencu nekome. Ako se podvuče crta ne znam koji kandidat može da stoji bolje od nas. Pogotovo kad pričamo o sportskim kriterijumima

  • +1 4
Link to comment
On 11.6.2022. at 19:21, *edited by mod said:

Meni nekako isto. Ili u EL ili da uzmemo taj trofej u EK. Zagor se izgleda orijentisao na odbranu i air ball trojke.

Naravno da nije isto. Sledeće sezone se OPET igra na jednu tekmu u plejofu evrokupa. Đordi govno rekao da to sjajno funkcioniše.

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...