Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

14 hours ago, Lord Stef said:

Zvanicno smo podneli zahtev za ulazak u Evroligu. Ne znam sta da mislim, s jedne strane, it's coming home, s druge strane, koliko zasluzujes da je igras ako nisi uspeo da u direktnom dvoboju pobedis ekipu koja tu istu EL godinama igra rekreativno i bez konkretnijih rezultata. 

 

Ma ko ga jebe, daj tu Evroligu ovamo!

 

U direktnom dvoboju ste ispali i od ekipe koja tursku ligu igra rekreativno. Al šta vas boli kurac.

 

 

IMG_20220611_132330.jpg

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

šta si ovim postom hteo reći?

 

Pa da ne treba da budete žalosni što vas je pobedio tim koji evroligu igra rekreativno, može se ispasti i od prosečnog turskog tima. To je sport.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

U direktnom dvoboju ste ispali i od ekipe koja tursku ligu igra rekreativno. Al šta vas boli kurac.

 

 

IMG_20220611_132330.jpg

Na tvom mestu, ne bih se razbacivao slikama srpskih košarkaših pregalaca iz perioda dok su bili u Fenerbahčeu...

  • Haha 5
Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa da ne treba da budete žalosni što vas je pobedio tim koji evroligu igra rekreativno, može se ispasti i od prosečnog turskog tima. To je sport.

 

Pa to sam i rekao.

Link to comment

Nikodije je neraspoložen zato što ćemo igrati EL i jer smo ih marketinški prevazišli.

I on shvata da je pitanje momenta kad ce se to reflektovati na parketu.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Nikodije je neraspoložen zato što ćemo igrati EL i jer smo ih marketinški prevazišli.

I on shvata da je pitanje momenta kad ce se to reflektovati na parketu.

 

Konačno jedan grobar koji je i dalje ok lik

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

Lol, tri pasusa srdžbe, "bio si ok lik" lol. Slika je samo kao ilustracija da sve ide svojim tokom, šta sad, nije se ušlo u EL na terenu, ući će se za zelenim stolom, nije smak sveta, kao što je lord i rekao.

A pošto se zajebavam sa svojima mogu da se zajebavam i sa vama. To mi daje pravo, zato moje zajebancije nisu za ban. To tako treba da funkcioniše.

Ne vredi, odmah se vidi se za koga navijaš. Samo bi da uvodiš neka svoja nepisana pravila i tvrdiš da to tako treba da bude...

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Lol, tri pasusa srdžbe, "bio si ok lik" lol. Slika je samo kao ilustracija da sve ide svojim tokom, šta sad, nije se ušlo u EL na terenu, ući će se za zelenim stolom, nije smak sveta, kao što je lord i rekao.

A pošto se zajebavam sa svojima mogu da se zajebavam i sa vama. To mi daje pravo, zato moje zajebancije nisu za ban. To tako treba da funkcioniše.

 

 

Ma tvoja stvar, radi šta hoćeš. Došao si u kategoriju onog sirotog midla koga niko ni ne čita, ne komentariše, ni ne kažnjava. I on misli da je kul i da se zajebava.

Znao sam da će nam se zatvaranje rsb-a obiti o glavu.

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
36 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Ma tvoja stvar, radi šta hoćeš. Došao si u kategoriju onog sirotog midla koga niko ni ne čita, ne komentariše, ni ne kažnjava. I on misli da je kul i da se zajebava.

Znao sam da će nam se zatvaranje rsb-a obiti o glavu.

 

 

Mnogo više si ti rsb profil nego ja ako rsb uzmemo kao parametar za navijačku isključivost i netrpeljivost. 

Edited by Nikodije
Link to comment

Odlicno zezanje na ovom novom kkp topicu. 

 

Zaista ne mogu da zamislim nista bolje nego da ispadnemo od Burse pa izgubimo u finalu ABA i onda nakon 10god napredne Srbije snagom naseg marketinga dobijemo Lajsens tj Wc i to samo zato jer pacovi iz jurolig nemaju koga da pozovu da popune takmicenje...  Jos da se kapiten negde skloni... verovatno previse trazim.

 

Iduci upis samo ako/ kada dobijemo Vajld. Ja imam neke kao pozitivne info ali nista naravno nije gotovo, da li ce u poslednjem trenutku da se zaustavi nalog za placanje negde na Andricu valjda se nece zagubiti... sa srecom!

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Odlicno zezanje na ovom novom kkp topicu. 

 

Zaista ne mogu da zamislim nista bolje nego da ispadnemo od Burse pa izgubimo u finalu ABA i onda nakon 10god napredne Srbije snagom naseg marketinga dobijemo Lajsens tj Wc i to samo zato jer pacovi iz jurolig nemaju koga da pozovu da popune takmicenje...  Jos da se kapiten negde skloni... verovatno previse trazim.

 

Iduci upis samo ako/ kada dobijemo Vajld. Ja imam neke kao pozitivne info ali nista naravno nije gotovo, da li ce u poslednjem trenutku da se zaustavi nalog za placanje negde na Andricu valjda se nece zagubiti... sa srecom!

 

 

ako je vas marketing toliko jak, valjda su u stanju da ne zagube nalog za placanje.

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...