Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"

Featured Replies

Kazu da Jabusele nije ni doputovao zbog gripa.

  • Replies 12.3k
  • Views 721.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta ja znam. danas sam tatu sahranio. preminuo je pre nekoliko dana. tako da imam strogo lični razlog zbog koga me je minula volja za utakmicom i utakmicama u ovom periodu.   onda se desilo

  • @Ted kad se bude za 20 godina prisećao ove sezone, to će izgledati negde ovako Trener nam je bio Saša Obradović, a glavni igrači Francuz Eskort, Novozelanđanin Egzit, Zek Zek Dadumle Lebtejebo Ge

  • održao sam obećanje......sekund jedan nisam gledao   gledao sam Šerloka Holmsa, seriju.....od 20 do 23h

Posted Images

I ljulj i Gos zbog poivreda, a Dek navodno upitan. Ae nek se iscima neko da napije Tavaresa pa da ih bijemo 112:57.

rašić ima bolju praćku sad nego ‘10

a saša pavlović

:ziga:

1 hour ago, Lord Stef said:

I ljulj i Gos zbog poivreda, a Dek navodno upitan. Ae nek se iscima neko da napije Tavaresa pa da ih bijemo 112:57.

ma dobili bi ih kompletne!

barsa nam se provukla.

prosli put nije.

ove cemo karati ruzno

jooj sto nisam u dvorani!!!

40 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

rašić ima bolju praćku sad nego ‘10

Zli jezici bi rekli da su mu i '10 više prijale rekreativne utakmice :D

 

37 minutes ago, garmonbozia said:

Vesa kao tenak 

Šuput barabar :laugh:

46 minutes ago, Profesionalac said:

Zli jezici bi rekli da su mu i '10 više prijale rekreativne utakmice :D

 

Šuput barabar :laugh:

ko i sinđelić, da nije bio kod jao mila :isuse: u podkastu ne bi imao pojma da je igrao za kkp

 


 

 

e

musa i hezonja dobili ovacije prilikom ulaska na zagrevanje

:nobles:

Edited by kud u maglu Simoviću

4 hours ago, Orle Zmajević said:

Kazu da Jabusele nije ni doputovao zbog gripa.

 

ali ne igra se na Gripama, već u Areni :Jova:

nego ljudi, jel mogu da gledam večeras.....imam vremena?

7 minutes ago, Ted said:

nego ljudi, jel mogu da gledam večeras.....imam vremena?

Stavi testo da naraste pa ćemo lagano da vidimo kako teče utakmica 

10 minutes ago, Ted said:

nego ljudi, jel mogu da gledam večeras.....imam vremena?

nemoj ljbt brt

ako budemo gubili na poluvremenu isključujem se

 

ako budemo vodili na poluvremenu pa u trećoj krene loše isklljučujem se

Dosta bolja atmosvera :thumbsup:

Jbt kakve kontre igramo, Rade Zagorac da im pozavidi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.