Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Bogu hvala, razvoj događaja me demantovao. Nije kompleks. Ali teška nestabilnost - jeste. Ono gubljenje konaca u prvom poluvremenu je bilo totalno, i čisto sumnjam da bi se takav pad dogodio u tri utakmice sa bilo kojim drugim timom. Izgledalo je da će takva psihologija biti zacementirana večeras, ali eto srećom nije. 

 

Pisao sam ranije da mislim da je x faktor za nas - ali na nivou sezone, ne samo ove utakmice - Madar. Razlog za to je što mi se čini da jedini ima neki vic, što je od značaja kada je tvrdo i  kada se do koša redovnim akcijama ne stiže. A mislim da je to nama baš problem iako napredna statistika ima sve lepo da kaže o našem napadu. Uglavnom, mislim da nam on daje ono malo što nas drži sa ove ili one strane top 8 - po kvalitetu, a kako će se stvar razviti, zavisi sad od milion stvari. 

 

Mislim da jesmo blago pogurani, faulovima Kampacu i dugim opstankom Ledeja sa 4 lične, iako je sigurno prštalo u reketu svo vreme. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Evo jakovljevic i vlade placu na areni, majmuni zele lesoru da pogine, osecaj je dobar

 

Placu celo drugo poluvreme cela jebena Arena..

 

A za ovo drugo..ima ovaj forum valjda neku upravu..uradice valjda nesto..zivi li su

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Placu celo drugo poluvreme cela jebena Arena..

 

A za ovo drugo..ima ovaj forum valjda neku upravu..uradice valjda nesto..zivi li su

Nema potrebe da rade bilo šta.

Neka stoji onako.

  • +1 4
Link to comment

ne treba se zanositi previše. Zvezda je danas bila bez doprinosa Nedovića i Dobrića, a ne igra im ni Lazić. i opet je u prvom poluvremenu izgledalo kao da igraju protiv Studentskog centra.

 

ovako neće moći da se dobije finale abe, ni sa prednošću domaćeg terena. utakmica traje koliko traje, a to nikada nije 20 minuta.

  • +1 1
Link to comment

Šta je pričao na konferenciji? Nisam ispratio, žena jedva čekala da se završi košarka da gledamo Poslednji od nas, pa evo krišom kucam na forumu. 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

ne treba se zanositi previše. Zvezda je danas bila bez doprinosa Nedovića i Dobrića, a ne igra im ni Lazić. i opet je u prvom poluvremenu izgledalo kao da igraju protiv Studentskog centra.

 

ovako neće moći da se dobije finale abe, ni sa prednošću domaćeg terena. utakmica traje koliko traje, a to nikada nije 20 minuta.

 

Punter je posle utakmice sve vreme uzvikivao "This is for Ted!" Svesni su svi da nisu bili na nivou, ali su ucinili sve da te ne izgube kao gledaoca..

  • Haha 8
Link to comment
13 minutes ago, ZokiAsov said:

Evo jakovljevic i vlade placu na areni, majmuni zele lesoru da pogine, osecaj je dobar

 

Jakovlejvic je ubedjen tri puta je ponovio da je Campaco morao da se vrati u igru i da je imao 4 licne :D

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Punter je posle utakmice sve vreme uzvikivao "This is for Ted!" Svesni su svi da nisu bili na nivou, ali su ucinili sve da te ne izgube kao gledaoca..

 

ja sam ionako povremeni gledalac, ne moraju da se cimaju zbog mene. realno, više utakmica ove sezone nisam gledao nego što jesam. možda sam na pola pola kad se račinaju i odgledani snimci. ali ako se računa i ono što sam prespavao (aba) opet sam ispod pola ;)

 

ali nevezano za to šta ja gledam i koliko, ono u prvom poluvremenu je bilo jezivo i nedopustivo. kakav god da je ishod utakmice.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...