Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 hours ago, Profesionalac said:

Kakvo ludilo na topiku simpatizera Ćokijevog kluba :isuse:

 

 

  Reveal hidden contents

Brz oporavak Džoniju, baš jeben pad 

 

na kom forumu ti je taj topik simpatizera cokijevog kluba?

Link to comment

Најјача сцена је након меча када Аврамовић с осмехом од ува до ува, пресрећан као да је сазнао да му се управо породила жена, иде од играча до играча Звезде и грли се са њима као да је његов тим управо победио 20 разлике.

  • +1 4
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

a ne pustaju te da se registrujes da odgovoris?

Kada se odgovori, onda se kuka za preskakanje tarabe i đubrenje teme. Pa mi je lakše da ovde iznesem svoje zapažanje 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, johan nagel said:

Најјача сцена је након меча када Аврамовић с осмехом од ува до ува, пресрећан као да је сазнао да му се управо породила жена, иде од играча до играча Звезде и грли се са њима као да је његов тим za koji navija od rodjenja  управо победио 20 разлике.

:D

:fantom:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Profesionalac said:

Kada se odgovori, onda se kuka za preskakanje tarabe i đubrenje teme. Pa mi je lakše da ovde iznesem svoje zapažanje 

djubre zavrsi na forumu svakako, najbolje da ga ne izbacas nigde

Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

djubre zavrsi na forumu svakako, najbolje da ga ne izbacas nigde

Izgleda da od jednog komada đubreta ne vidiš deponiju na mestu gde češće pišeš 

 

Ili je problem što đubre iznosim na ovom čistom mestu? :fantom:

 

6 minutes ago, Moća said:

Drago mi je što posle poraza analizirate šta je ko reko na našem topiku simpatizera umesto da analizirate vašu igru.

 

Dobro me podseti, totalno sam zaboravio da dostavim Željku analizu sinoćnjeg meča do podnevnog treninga :cry:

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Profesionalac said:

Izgleda da od jednog komada đubreta ne vidiš deponiju na mestu gde češće pišeš 

mesto na kome ja pisem je ovaj forum, a svakako tebi necu da podnosim izvestaj kome sam i koliko odgovarao na istom. 

 

samo sam hteo da ti skrenem paznju na to da ti je ponasanje seljacko, i to sto imas sa druge strane tarabe pandane ga ne cini nista boljim, nisam hteo nista dalje od toga.

Link to comment
46 minutes ago, Moća said:

Drago mi je što posle poraza analizirate šta je ko reko na našem topiku simpatizera umesto da analizirate vašu igru.

 

pokušaj sa čitanjem prethodne tri stranice npr!

 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

a ne pustaju te da se registrujes da odgovoris?

 

Pa da navuče sebi bedu na vrat i još da ga banuju za preskakanje tarabe, nije lud 

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Moća said:

Drago mi je što posle poraza analizirate šta je ko reko na našem topiku simpatizera umesto da analizirate vašu igru.

 

kako ne analiziramo? ja sam otišao i korak dalje, analiziram a nisam ni gledao ;)

 

next level, bre

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...