Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

ne gledam derbije u košarci.

 

da sam morao da stavim pare pre ove utakmice, stavio bih na pobedu Zvezde i to 10+ bez problema. al ne kladim se.

 

ja sam rekao pre mesec, dva, ne verujem u ovaj tim i ne očekujem da će bilo kakav rezultat da napravi (biće neih spektakularnih irara i pobeda, al ništa više od toga). moguće da ćemo u EL derbiju mi da dobijemo ubedljivo, ali ni to ništa ne znači. jebeš ti tim koji u tri uzastopne utakmice primi gotovo 300 poena. nema tog napada i tih procenata koji će to da peglaju. možda ima u NBA, al tamo se i igra duže. ne daj Bože da mi igramo 8 minuta duže, primali bi po 135 u proseku. a to ni u NBA nema mašine koja će da kompenzuje.

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Ma podići će ekipa formu kad bude trebalo, kao i prošle godine, i vjerovatno uzeti sve te trofeje. Ali iza ovog Željkovog Partizana def neće ostati ništa.

Edited by keitel
Link to comment

koje sve trofeje? jedino se aba računa. niko valjda ne misli da imamo ikakve šanse u EL.

 

a što se ovih domaćih tiče, to će biti zanimljivo zbog ograničenja stranaca. pola ovog tima neće ni moći da igra to. realno, nije to ni bitno, nit ikoga naročito zanima. ali tako je.

Link to comment

Zasluženo nas dobiše, nema šta. Neverovatno je kakve stvari pravimo nakon toliko vremena. Ovo jeste bio najbezbolniji derbi za izgubiti, ali odluke kakve pravimo i izvođenje auta pod pritiskom kada se lomi je prosto užasno. Onaj balon ka Ledeju kada od svog poseda za izjednačenje dođeš do nesportske za protivnika je nešto što ne sme da se dešava ni u manje bitnim utakmicama.

  • +1 1
Link to comment

eto im naredni derbi za par dana, pa i prilika da se pokaže nekakva reakcija.

 

ako budemo šutirali trojke 60% i ubacimo 115-120 poena, pobedićemo. verovatno.

 

ne ide ovo kako treba još od prvog dana. i svakom objektivnom to je jasno.

Link to comment

nije se povredio al nije mogao da se sastavi.

meni je ovo dosta zabrinjavajuce, kapiram da su dve strategije legit, ili da razvijas svoje igrace za sledecu sezonuTM ili da nakupujes strance, napravis ludilo od tima i pokupis sve sto moze da se pokupi par godina za redom, ovo sad mi je ni jedno ni drugo.

  • +1 1
Link to comment

ovaj derbi je samo navijačima bitan i nikom više, naročito u situaciji kada beogradska zvezda ulazi u njega sa -1

 

bilo je brainfartova kao i u svakoj aba utakmici, samo je sada bio protivnik koji to kažnjava

 

teraj dalje, sad mora da se bije valensija

  • +1 2
Link to comment

Bukiji su ocigledno saznali da postoji problem sa Lesorom cim se kvota sroljala na 1.6 na Zvezdu. Zato smo i primili brdo poena iz reketa.

Ukoliko se ne oporavi uskoro, to je katastrofa u najavi na svim frontovima - ne moze kosarka bez centra a trenuto nemamo niti jednog upotrebljivog.

 

Primetno je pojacano boljenje kurca Zeljka na poslednje tri utakmice sto se lepo odrazilo i na nasu igru, posebno u odbrani.

Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

eto im naredni derbi za par dana, pa i prilika da se pokaže nekakva reakcija.

 

ako budemo šutirali trojke 60% i ubacimo 115-120 poena, pobedićemo. verovatno.

 

ne ide ovo kako treba još od prvog dana. i svakom objektivnom to je jasno.

 

Sve je dobro dok jedan drugom ne heftaju zenske..

  • Haha 4
Link to comment

ma meni smeta taj koncept konfekcijskog tima. ne vidim Partizan tako.

 

mislim, nije to ništa specijalno, najveći broj EL timova je konfekcija, gomila nekih igrača koji šetaju levo-desno po klubovima koji ih gađaju lovom. ima nekih izuzetaka, Alba, možda Asvel, nekih klubova koji furaju neki sistem, svakako nisu gornji dom, al su za respekt.  a kod konfekcije je, kolko para tolko muzike osnovni i jedini pricip. tako da je potpuno jasno da mi sa tim modelom ne možemo ništa da napravimo. do da budemo još jedan odevni predmet u izlogu. jedan od jeftinijih.

 

Čović je pokušao da napravi nešto što nije konfekcija, domaći igrači, baza, kontinuitet, levo-desno, ali mu ne uspeva zbog subjektivnih organičenja i pošto je podlac i očigledno sujetan, pa čak i ako ima valjanu ideju on lično će da je upropasti ili će da relativizuje sve luđenjem od koga ne može da se suzdrži. tako da je na kraju dobio mutanta, koji nije ni tamo ni vamo.

 

ja uopšte ne mogu da vidim šta je ideja iza ove naše priče, niti vidim na koji način bi to moglo da (po)traje. osim ako Ostoja nije pronašao ćup sa zlatom pa će svake godine da unovčava i sipa. ako je ideja samo da se svrgne Zvezda na sezonu, dve, sa vrha, to je rđava ideja.

 

hoću reći, pored toga što to nije dobar put za Partizan, uveren sam da nije ni održivo. sve je bačeno na autoritet i stručnost jednog čoveka, šlepamo se na njegov (više nego zasluženi) ugled i dobru volju. a jedan čovek će da se umori i ode u nekom trenutnu, što je logično. i šta posle? 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...