Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 minute ago, Gradina said:

Ter Stegen, Oblak, Pepe REINA, Svilar,Skorupski,Arizabalaga,Ederson, Ortega,David de Hea, Keylor Navas,Lopez.....svi izmedju 1,85-1,88

De Gea je 1.92cm

Oblak, Ederson skidam kapu.

Ipak pogledaj koliko ima visokih golmana koji su sam krem i kakva sve imena ima pa ces videti da visok golman nije i nuzno slab na niskim loptama. Hocu da kazem da se kod nas uvrtelo takvo razmisljanje, cim si visok odmah problem niske lopte.  Ako uzmes balvana bez refleksa onda normalno ali ako uzmes niskog balvana opet isto 😁

Dobar primer je Borjan.

Evo ga i Stefanovic iz Partizana, njemu kao da fali visina

Ja volim da golman ima pojavu, da uplasi napadaca kad krene na njega.

Mnogo sam voleo naseg Stefanovica, Igora. On je branio i niske lopte, nije imao problema. Krivo mi je sto ne dodje kod nas da zavrsi karijeru.

 

Link to comment





Evo ga i Stefanovic iz Partizana, njemu kao da fali visina....



Osim visime i kose fali mu i mozak...ostalo nije loše...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

De Gea je 1.92cm

Oblak, Ederson skidam kapu.

Ipak pogledaj koliko ima visokih golmana koji su sam krem i kakva sve imena ima pa ces videti da visok golman nije i nuzno slab na niskim loptama. Hocu da kazem da se kod nas uvrtelo takvo razmisljanje, cim si visok odmah problem niske lopte.  Ako uzmes balvana bez refleksa onda normalno ali ako uzmes niskog balvana opet isto 😁

Dobar primer je Borjan.

Evo ga i Stefanovic iz Partizana, njemu kao da fali visina

Ja volim da golman ima pojavu, da uplasi napadaca kad krene na njega.

Mnogo sam voleo naseg Stefanovica, Igora. On je branio i niske lopte, nije imao problema. Krivo mi je sto ne dodje kod nas da zavrsi karijeru.

 

De Gea 1,89

Stevanović . . .1,83

Screenshot_20220724-172124_Chrome.jpg

Screenshot_20220724-171904_Chrome.jpg

Link to comment
51 minutes ago, Gradina said:

De Gea 1,89

Stevanović . . .1,83

Screenshot_20220724-172124_Chrome.jpg

Screenshot_20220724-171904_Chrome.jpg

Nisu tacni podaci na TMu.

Svuda pise da je visok 1.92 ,ili 6ft 4ins

Na wikipediji, raznim zvanicnim sajtovima ...

https://www.planetsport.com/soccer/david-de-gea

Pretpostavljam da je greska na TMu jer ih ima zilijon...

Na kraju nije ni bitno....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
12 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Za sta i za koga je ovo lep tekst autore i stvoritelju Fk Radnicki Nis 22/23? 

Smenjen si za next season

Jbg lep jeste ali nije za mene lokal patriotu .Za mene bi bio lepši da je otišao tamo gde su ga prvo tražili .Da se razumemo trebalo je Mamić da ga vodi a ne Bebić ,taj bi ga prodao za par miliona €. Realno dečko vredi više od braće Ilić što potpisale za Siti pre par godina

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Za sta i za koga je ovo lep tekst autore i stvoritelju Fk Radnicki Nis 22/23? 

Smenjen si za next season

Ne znam, citajuci drugi deo teksta (prvi sam ispreskakao), nabrajajuci sve one velike igrace koje smo stvorili, lepo je setiti se.

Nenamerno velicajuci nas klub kroz sve te igrace bilo bi lepo videti koliko smo mi dobri u celoj toj prici?

Nije mi lep tekst o Mitrovicu vec sto je neki novinar ispratio (na zalost preko CZ) i podsetio nas na sve te velicine.

U poslednjoj nedelji mi se cini da smo se malo pomirili i da nas vise prate i lepse pisu o nama. Samo neka nastave tako!!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Za sta i za koga je ovo lep tekst autore i stvoritelju Fk Radnicki Nis 22/23? 
Smenjen si za next season
Sa novinarskog aspekta, kvalitetan tekst. Naši novinari su uhvatili tezge, po beogradskim portalima, i njegov zadatak je da obradi tekst, što je Dule i uradio. Mi nemamo niške portale da bi ljudi radili za njih, a ljudi imaju porodice i moraju od nečega da žive. Niški klubovi bi voleli da se piše o njima 24/7, ali da ne plate, a po mogućstvu ako može njima da se plati.

Eto Dule je u Mozzartu, Heleta na Sportske.Net i neki drugi, nama manje poznati na drugim portalima. Takav je koncept, šta da se radi....ne zamerite im mnogo, osim na tome što su sujetni, pa ne smeš nikakvu info pre njih da objaviš...e pa...prc.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment





U poslednjoj nedelji mi se cini da smo se malo pomirili i da nas vise prate i lepse pisu o nama. Samo neka nastave tako!!!

Kao što rekoh...sve su to Nišlije pa zato i pomirljiviji ton. Nema onog prestoničkog nipodaštavanja kao do skoro..... Cane - Partibrejkers mod, s kriva usta, propo....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Sa novinarskog aspekta, kvalitetan tekst. Naši novinari su uhvatili tezge, po beogradskim portalima, i njegov zadatak je da obradi tekst, što je Dule i uradio. Mi nemamo niške portale da bi ljudi radili za njih, a ljudi imaju porodice i moraju od nečega da žive. Niški klubovi bi voleli da se piše o njima 24/7, ali da ne plate, a po mogućstvu ako može njima da se plati.

Eto Dule je u Mozzartu, Heleta na Sportske.Net i neki drugi, nama manje poznati na drugim portalima. Takav je koncept, šta da se radi....ne zamerite im mnogo, osim na tome što su sujetni, pa ne smeš nikakvu info pre njih da objaviš...e pa...prc.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Nas Dule iz Nisa?

Sad je sve jasno 😁😁😁

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
12 minutes ago, El pibe said:

Sta je sa nasim Igorom Stefanovicem, jel i dalju Portugal/Spaniji?

Pa...mator je mnogo. Ne znam da li još brani, u onaj Leixoeš, ali ima 35-36, kako beše...?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...