Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Medojević ima ugovor do maja sledeće godine sa AEL-om. Ako nije Jojić, koji nam realno ne treba možda bi mogli da budu Filip Kusić (doduše cvajta) ili Aleksandar Ignjovski

Edited by cvetanovic17
Link to comment
2 minutes ago, cvetanovic17 said:

Medojević ima ugovor do maja sledeće godine sa AEL-om. Ako nije Jojić, koji nam realno ne treba možda bi mogli da budu Filip Kusić (doduše cvajta) ili Aleksandar Ignjovski

Ignjovski beše štoper...?

Link to comment

Nije nam rekao Tončev iz koje Bundes lige pojačanje. Iz Austrijske..i oni igraju nekakvu Bundes ligu. Nama je Pejović došao iz Premijer lige....BiH...

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Pred dogovorom su s Čupićem...Stefanom ...da vidimo šta može da krene "naopako"...

Dokaz da se okreću od  stava VISOK GOLMAN....1.87 je Čupićeva visina i sasvim korektna za golmana. Ekstremna visina kod golmana ga sputava za srednje i niske lopte.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Gradina said:

Dokaz da se okreću od  stava VISOK GOLMAN....1.87 je Čupićeva visina i sasvim korektna za golmana. Ekstremna visina kod golmana ga sputava za srednje i niske lopte.

Los golman moze da bude 1.87 i nece da brani srednje i niske.

Borjan je 1.96, Najbolji svetski golmani su uglavnom preko 1.90.  Ima ih naravno i nizih.

Onaj u Mancester 2.00 mozda je i visi isto golman Real Madrida.

Nas Dujmovic je 1.92 cini mi se i slab u skoku i nesiguran u istrcavanjima i izbijanju visokih lopti. Trebalo bi da ih jede.

Cume skroz korektan golman. Bolji od ove dvojice zajedno mada sam vise voleo da dodje neki dugajlija 😁

Edited by MaErAkLoIJA
  • -1 1
Link to comment
25 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Los golman moze da bude 1.87 i nece da brani srednje i niske.

Borjan je 1.96, Najbolji svetski golmani su uglavnom preko 1.90.  Ima ih naravno i nizih.

Onaj u Mancester 2.00 mozda je i visi isto golman Real Madrida.

Nas Dujmovic je 1.92 cini mi se i slab u skoku i nesiguran u istrcavanjima i izbijanju visokih lopti. Trebalo bi da ih jede.

Cume skroz korektan golman. Bolji od ove dvojice zajedno mada sam vise voleo da dodje neki dugajlija 😁

Ter Stegen, Oblak, Pepe REINA, Svilar,Skorupski,Arizabalaga,Ederson, Ortega,David de Hea, Keylor Navas,Lopez.....svi izmedju 1,85-1,88

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...