Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ne znam kakav je taj Andrej, al deluje kao neko rešenje za beka..

 

Dobro je kad se dovode igrači koji imaju minute u prethodnim klubovima... tako je ako se ne varam sa Petrovim, Dimićem, Jovanovićem iz Lučana itd.. oni mogu nešto da urade, razviju se, prodaju se dalje...

 

A ne kad dovedeš nekog Blažića, Gumu Bogdanovića, Kasalicu, Tenka itd.. pa ih mi razigravamo, jebeš to ..

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Boki Nis said:

Ne znam kakav je ovaj nas golman iz podmladka Stevanovic,tj.ne znam kako je branio na pozajmici,ali mozda je sansa da se gurne u vatru kao je dobar potencijal.  Ima dobru visinu... Mozda bude novi Donaruma  :)

Tanak tanji od Drobnjaka 

Link to comment
11 hours ago, zikaPantelej said:

 

Za mene je i onaj Petrović u eri Sime što branio, bolji od ovih što imamo trenutno, a i on je slobodan mislim

Ne pratiš . . . Potpisao za Želju Pančevo  pre 6 dana

Link to comment

Једног су желели да ангажују Црвена звезда и Партизан, други је направио озбиљну каријеру у Бундеслиги.. Трећи је...


Трешће се Чаир наредне недеље.

..…...................


Ovaj "Bundesligaško iskustvo" može da bude Jojić...će ima ko da nam svira penale..[emoji4]...ova ostala dvojica se još tempiraju...
Mada ovaj jedan što ga želela Zvezda i Partizan može da bude ovaj iz Kolubare ...



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока





Link to comment
Onaj Medojević? Čumić...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk




Čumić pregovara sa Partizanom, on nije bio u Bundes ligi. Ne znam za Medojevića....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...