Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, dragance said:

Ja ću da vam simbolicno uplatim neke pare ako ikada skinemo Pavkova sa grbače! Neće taj nigde.

Jel može moj ž.r. budući da ga ja nekako gotivim....:s_w:

  • Haha 1
Link to comment

Ne znam što se čudite mnogo oko naše odbrane... Za ovu igru koju forsira Sivić mora da ima odlične igrače u odbrani i da jednostavno rešavaju situacije jedan na jedan, a biće ih jo puno to je sigurno.
Mlađović jeste napravio glupost na onoj utakmici s Partizanom kod prvog penala.... Drugi nije ni postojao, tako da ti mu se ne može zameriti, jedino da ga je pustio bez da ga prati...
Ovaj penal na Malti je nesrećan slučaj i velika nepažnja... Znači mnogo mora da poradi na koncentraciji i fokusu....
Nije smak Sveta i nije on tako loš igrač kako sad izgleda..
Mene više brinu golmani... Drobnjak i ne liči na pravog golmana, a to sam reko još onomad... Dobar je jedan na jedan, a sve ostalo katastrofa... Dujmović odaje da je mnogo bolji od njega, ali ima i on Dosta nedostataka i dosta kiksa....
Ja bih prvo da se nađe mnogo bolji golman od ovih sto imamo, a za Beka će mo lako...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
3 minutes ago, Boki Nis said:

Ne znam što se čudite mnogo oko naše odbrane... Za ovu igru koju forsira Sivić mora da ima odlične igrače u odbrani i da jednostavno rešavaju situacije jedan na jedan, a biće ih jo puno to je sigurno.
Mlađović jeste napravio glupost na onoj utakmici s Partizanom kod prvog penala.... Drugi nije ni postojao, tako da ti mu se ne može zameriti, jedino da ga je pustio bez da ga prati...
Ovaj penal na Malti je nesrećan slučaj i velika nepažnja... Znači mnogo mora da poradi na koncentraciji i fokusu....
Nije smak Sveta i nije on tako loš igrač kako sad izgleda..
Mene više brinu golmani... Drobnjak i ne liči na pravog golmana, a to sam reko još onomad... Dobar je jedan na jedan, a sve ostalo katastrofa... Dujmović odaje da je mnogo bolji od njega, ali ima i on Dosta nedostataka i dosta kiksa....
Ja bih prvo da se nađe mnogo bolji golman od ovih sto imamo, a za Beka će mo lako...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Stefan Čupić možda? 

Link to comment
12 minutes ago, cvetanovic17 said:

Stefan Čupić možda? 

Video sam da je slobodan ali mi se nesto ne svidja. Mozda je doduse bolji od ove dvojice ali ne mnogo od Dujmovica.

Link to comment

Treba nam neko ko će odmah da brani, a ne da mu vadimo karijeru...
Možda bi onaj Nikolić što ga Mare okačio bio pravo rešenje,ali....
Sviđa mi se i golman Radnika Ranđelović... Odličan golman, gledao sam ga više puta uživo....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Ne znam kakav je ovaj nas golman iz podmladka Stevanovic,tj.ne znam kako je branio na pozajmici,ali mozda je sansa da se gurne u vatru kao je dobar potencijal.  Ima dobru visinu... Mozda bude novi Donaruma  :)

  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Stefan Milosevic i Neca Mihajlovic su bez kluba.

Daleko bilo Neca.. budaletina obična, pogan i pokvaren, sportski duh je 0.. kao pojava je iritantan..

 

Ranđelović iz Radnika bi bio odličan, ali ne verujem da će da ga puste bez obeštećenja..

 

Za mene je i onaj Petrović u eri Sime što branio, bolji od ovih što imamo trenutno, a i on je slobodan mislim

Link to comment
1 minute ago, zikaPantelej said:

Daleko bilo Neca.. budaletina obična, pogan i pokvaren, sportski duh je 0.. kao pojava je iritantan..

 

Ranđelović iz Radnika bi bio odličan, ali ne verujem da će da ga puste bez obeštećenja..

 

Za mene je i onaj Petrović u eri Sime što branio, bolji od ovih što imamo trenutno, a i on je slobodan mislim

Ako ga znas onda ok.

Petrovica smo platili Napretku, bio je jako dobar golman ali kod nas onako, dobar.

Ne znam posle povrede kakav je i da li moze da brani na visokom nivou?

Potez "Mitrovic" nas je upropastio.

  • +1 2
Link to comment

Petrovic je istrosena mustikla,nazalost.Treba nam mnog,mnogo bolje...ili potencijal zadobrog golmana....

Mitrovic ne bi smeo da nas uzdrma ,a kamo li da nas upropasti.Jeste da je fantastican igrac i mislim da ce jako dobro da napreduje,ali nije on sam zaluzan za uspeh iz prosle sezone.

Bice opet neki novi igrac koji ce da iskoci to je sigurno...Bitno je da imamo okosnicu jakog tima ,a ja milim da jesmommalo uzdrmali temelj ,ali nadogradice se to....

Zao mi je jedino sto tako dobre igrace dajemo za semenke prakticno,a drugi uzimaju milione za za mnogo slabije fudbalere...

Tako smo u mogucnosti sada i nadamo se da ce biti mnogo bolje u narednom periodu... i da ce jednom doci pravi ,posteni i domacinski ljudi.....Ne mora da su nislije....

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Ako neko misli da imamo smotanu odbranu...uvek može gore




Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...