Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

15 hours ago, Gradina said:

Ja ne razumem dokle ćemo da se ponižavao. Zvanična stranica ćuti . Svi ćute a trpa nas ko stigne ,počev od uprave igrača manekena kockara  klubova ...

 

Nikad gora grupa igrača karakterno gledano.. imali smo razne budale sumnjivih fudbalskih kvaliteta, ali ovakve kockare, pijandure, kurvare, u dugovima kod kamatara i slično ne verujem da smo u skorije vreme imali...

 

I onda je atmosfera u ekipi takva kakva jeste, bez šanse da se popravi a da ih 85% ne oteraš

 

Ali sve to ne bi bio slučaj da i onaj koji ih je doveo nije težak selac.. tog kad ga vidiš u gradu jasno ti je da je pokretni cirkus + onaj cirkuzant koji je isto u tome učestvovao, pa kad je video da ovde ne može da uđe u plej of, vratio se u grad gde mu se inače vodi prebivalište.. ali ne brinite, vodio bi on Radnički dok god je u Srbiji, nego nije mu se dalo...

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Gradina said:

I ko je kriv za promašenih 80% 

,,pojačanja ''  ?. 

Treba li da mu se slika objavi ?

Pa zna se, treneri...

Link to comment
8 hours ago, Gradina said:

Aj ne palamudi

Pa vidis da ih menjaju kao glavne krivce. Trebao je Sivic da nauci Tolordavu da igra odbranu.

Inace Sivic u Lucanima i mislim da ce da ih pokrene i to ozbiljno mislim...

Posle godinu dana sam shvatio koliko je covek imao problema sa sastavljanjem tima. Na zimu su dosli igraci da ucvrste odbranu i ne samo da nemamo bolje rezultate vec smo izgubili igru.

Da je Sivic imao bilo kog kasvetnog stopera u formi ne bi sve ispalo ovako.

Posle ovakvih kikseva u skautingu igraca treba ozbiljno razmisliti da li treba da se dovode ljudi koji ce da se uce ili dovoditi dokazane strucnjake?

 

Link to comment
8 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Pa vidis da ih menjaju kao glavne krivce. Trebao je Sivic da nauci Tolordavu da igra odbranu.

Inace Sivic u Lucanima i mislim da ce da ih pokrene i to ozbiljno mislim...

Posle godinu dana sam shvatio koliko je covek imao problema sa sastavljanjem tima. Na zimu su dosli igraci da ucvrste odbranu i ne samo da nemamo bolje rezultate vec smo izgubili igru.

Da je Sivic imao bilo kog kasvetnog stopera u formi ne bi sve ispalo ovako.

Posle ovakvih kikseva u skautingu igraca treba ozbiljno razmisliti da li treba da se dovode ljudi koji ce da se uce ili dovoditi dokazane strucnjake?

 

Ja nešto ne mislim da nam je Tolordava naneo veću štetu od Savića, a pa od onog što se izgubi, ode u Mladost GAT....MLadjović, a sad ne znam gde je....tej da ne pričamo.

Link to comment
9 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Pa vidis da ih menjaju kao glavne krivce. Trebao je Sivic da nauci Tolordavu da igra odbranu.

Inace Sivic u Lucanima i mislim da ce da ih pokrene i to ozbiljno mislim...

Posle godinu dana sam shvatio koliko je covek imao problema sa sastavljanjem tima. Na zimu su dosli igraci da ucvrste odbranu i ne samo da nemamo bolje rezultate vec smo izgubili igru.

Da je Sivic imao bilo kog kasvetnog stopera u formi ne bi sve ispalo ovako.

Posle ovakvih kikseva u skautingu igraca treba ozbiljno razmisliti da li treba da se dovode ljudi koji ce da se uce ili dovoditi dokazane strucnjake?

 

Skauting? Mante se ljudi, u klasičnom smislu te reči u svetskom fudbalu, to ne postoji kod nas osim u blizancima i mozda klubovima tipa Čuka, TSC i Voša...

 

Mi smo to imali kobajagi u vreme Mareta, pa je on kao sportski direktor ali i menadžer nalazio igrače, bio im menadžer i onda ih valjao kroz Radnički da se prodaju... 

 

Fora što je on za ovog seljobera i cirkuzanta što je sad bajagi sportski direktor car.. 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Treba da se ugledamo na grobare

I ja sam skeptik.. čak imam utisak da šareni hoće da potisnu crvene na svim nivoima pa su angažovali ove da prave sranja.. tj. Radnički, radnik, partizan.. udri svuda gde ih ima. Onesposobiti ih da rade to što rade i u slučaju našeg kluba a partizana sigurno, ubaciti nekog podobnijeg.. i svi srećni i zadovoljni

 

E onda možda i dočekamo nekakav stadion, Evropu a partizan po neku titulu, kup ..

Edited by zikaPantelej
  • +1 1
Link to comment
I ja sam skeptik.. čak imam utisak da šareni hoće da potisnu crvene na svim nivoima pa su angažovali ove da prave sranja.. tj. Radnički, radnik, partizan.. udri svuda gde ih ima. Onesposobiti ih da rade to što rade i u slučaju našeg kluba a partizana sigurno, ubaciti nekog podobnijeg.. i svi srećni i zadovoljni
 
E onda možda i dočekamo nekakav stadion, Evropu a partizan po neku titulu, kup ..
Ma zar vam nije dosta više kuknjave jednih i drugih kad nisu prvi. Ovi iz FSS ako ne registruju večerašnju utakmicu 3:0 za Čuku plus kazne, govna da jedu...opet.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

I ja sam skeptik.. čak imam utisak da šareni hoće da potisnu crvene na svim nivoima pa su angažovali ove da prave sranja.. tj. Radnički, radnik, partizan.. udri svuda gde ih ima. Onesposobiti ih da rade to što rade i u slučaju našeg kluba a partizana sigurno, ubaciti nekog podobnijeg.. i svi srećni i zadovoljni

 

E onda možda i dočekamo nekakav stadion, Evropu a partizan po neku titulu, kup ..

Jedna lasta ne čini proleće al vidim da  nas ima dvoje za sada. Objasni malo ovima na forumu  ja sam pokušavao al ne kapiraju. Nema od stadiona  ič dok je ova garnitura na  čelu. Polako  . Mi smo u agoniji zadnje 2 godine a oni tek 6 meseci (  uprava ).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...