Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

18 hours ago, El pibe said:

Mora Toncev podhitno da ode!

nista nije napravio , niti omladinsku skolu podigao ni stadion ni tim, ma sve uzas

Prvo Propadala oterati. Sve bliske Ivici je oterao. Žandarmerca Grozdića Dmitrovića je minirao samo tako . Prvi i treći su se baš koprcali ,trudili , za Grozdića nisam siguran da je imao viziju kao Dmitrović i žandarmerac.Ne znam čime drži u šaci Ivicu i kako večito opstaje a glavni je rasterivač i trenera i igrača od kako je došao .

Link to comment
2 hours ago, RealNIš said:

Greška. Nema mogućnosti. 26bodova imamo!

Da . Javor ima 29 a ja mislio mi. Jbg. Od ulaska u super ligu nikad  gora sezona. Iz godine u godinu posle istorijskog drugog mesta smo padali. Nema kome se nismo zamerili od trenera klubova sudija igrača. Čujem da počinjemo i sporove da gubimo na arbitraži. . . A ima ih podosta . . . Ne volim ovu gradonačelnicu grada Niša ali svaka joj čast što se tiče Radničkog. . .  I Vučiću svaka čast . Hvala im.

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Prvo Propadala oterati. Sve bliske Ivici je oterao. Žandarmerca Grozdića Dmitrovića je minirao samo tako . Prvi i treći su se baš koprcali ,trudili , za Grozdića nisam siguran da je imao viziju kao Dmitrović i žandarmerac.Ne znam čime drži u šaci Ivicu i kako večito opstaje a glavni je rasterivač i trenera i igrača od kako je došao .

Žandarmecaahahahahahahahaa

Pa nema smešnije i jadnije figure i utvare koja se motala oko kluba. 

Link to comment
6 minutes ago, onajodozgovidisve said:

Žandarmecaahahahahahahahaa

Pa nema smešnije i jadnije figure i utvare koja se motala oko kluba. 

Po tebi je znači Propadalo ok ?

Link to comment
13 hours ago, Gradina said:

Da . Javor ima 29 a ja mislio mi. Jbg. Od ulaska u super ligu nikad  gora sezona. Iz godine u godinu posle istorijskog drugog mesta smo padali. Nema kome se nismo zamerili od trenera klubova sudija igrača. Čujem da počinjemo i sporove da gubimo na arbitraži. . . A ima ih podosta . . . Ne volim ovu gradonačelnicu grada Niša ali svaka joj čast što se tiče Radničkog. . .  I Vučiću svaka čast . Hvala im.

Jos nije najgora ali ima potencijal.

Najgora je sad ova kada smo se izvukli ispadanja u poslednjem kolu. Mislim da je 20/21.

Da je Kaludjerovic pogodio iz penala u osamdeset i nekom minutu, mi bi sad tavorili u nisi rang ???

Pitanje je samo da li nas je spasio taj promasaj ili ne?

Link to comment

Jedino je golman stvaran.....sve lažne devetke, lažni veznjaci i poneki štoper. Da vidim koj će danas da napravi penal....Savić, Etongu....???

 

Rosić, Varga, Savić, Etongu, Stojanović, Yamakm, Pejović, Mesarović, Pavlović, Mićin, Petrov.

Link to comment
14 hours ago, Gradina said:

Po tebi je znači Propadalo ok ?

Pu pu pu daleko bilo!!

To je jos opasnije od onog cirkuzanta. Gde ih uporedi? 

Link to comment

Ja ne razumem dokle ćemo da se ponižavao. Zvanična stranica ćuti . Svi ćute a trpa nas ko stigne ,počev od uprave igrača manekena kockara  klubova ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...