Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

9 minutes ago, Constantin said:

 

 


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

 

Legenda, brat i pre svega emotivac...

Link to comment

Stoka na gostujućoj klupi.

Stoka u loži.

Ništa bolja nije ni gostujuća loža, samo imaju taj "fensi" naglasak, toliko "profinjen" i poželjan u današnje vreme... 

 

Od fudbalera, svih 22 niko pojma nema, ko deca na igralište kad izadju.

Svetle tačke kod nas Rosić i Jamkam, Brzi na momente, čovek je na zalasku karijere

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, zikaPantelej said:

Stoka na gostujućoj klupi.

Stoka u loži.

Ništa bolja nije ni gostujuća loža, samo imaju taj "fensi" naglasak, toliko "profinjen" i poželjan u današnje vreme... 

 

Od fudbalera, svih 22 niko pojma nema, ko deca na igralište kad izadju.

Svetle tačke kod nas Rosić i Jamkam, Brzi na momente, čovek je na zalasku karijere

Sve si lepo rekao. I lepo i tačno. Nadam se da je karijera na zalasku i vladajućoj garnituri  a ne samo Brzom. Totalna rekonstrukcija od krova da počne. OD STADIONA NEMA IČ DOK SU OVI NA ČAIRU . ( Iz pouzdanih izvora).

Link to comment
6 hours ago, Gradina said:

Sve si lepo rekao. I lepo i tačno. Nadam se da je karijera na zalasku i vladajućoj garnituri  a ne samo Brzom. Totalna rekonstrukcija od krova da počne. OD STADIONA NEMA IČ DOK SU OVI NA ČAIRU . ( Iz pouzdanih izvora).

Nadam se i ja, dosta je bilo. No isto tako, ne bi voleo da dođu neki ultra dilberi nalik onom sa Kosova, a izgleda da nam ne ginu takvi obrni okreni...

Isto tako, mislim da će braća da se koprcaju dokle god mogu. Ne bi me čudilo da dobijemo Radnik iduće kolo... po sistemu bolje jedno utočište da ostane nego li ni jedno..

 

A u PLS, u borbi za mesta koja vode u baraž: Radnički SM (Nedimović), Jedinstvo Ub, Grafičar, Inđija Toyo Tyres nama dobro poznata iz nekih drugih baraža... svi mnogo poželjniji u smislu trenutno vladajuće garniture u politici i FSS-u od ovih naših. Što će reći da smo i u eventualnom baražu na je ba li...

Edited by zikaPantelej
Link to comment

Mi do kraja nikoga ne možemo da pobedim ovakvom igrom. Možda skupimo još 2-3 boda i da strepimo. Volju partijsku u vidu pomoći sudjenja 

NEMAMO. 

BRUKA OD ZVANIČNE FB STRANICE DA NI SLOVA NEMA N JUČERAŠNJOJ BRUCI.

Link to comment
On 13.4.2023. at 1:39, Gradina said:

@MaErAkLoIJA

@Constantin

@RealNIš

@Boki Nis

@cvetanovic17

@zikaPantelej

@Odemastupropast

@onajodozgovidisve

Ne znam da li još neke da označim koji su se izgubili sa foruma , a pitanje je za sve

KAKO SHVATATE NE DOLAZAK  UPRAVE NA TRIBINU

 

 

Ko ne zna saznaće

 

Ne interesuje ih to uopste.
Pa zato navijacima i ovim nebitnima dato da organizuju sta moze bez mnogo pare cisto da ne bude da nista nije bilo za jubilej.

Sve sto nije utakmica prvog tima njih ne interesuje. Stadion, skola, imidz i marketing, jubileji, veterani...
I to je tako vec 7 godina.
Nase je da se ne umrtvimo i ne damo da ga ubiju.

Sto se tice menjanje, opcije su da
1) drzava da svoje,
gde ne vidim manje zlo od postojeci kad se uzme u obzir kakvi se pominju kao alternativa, ili da
2) dodje princ na belom konju s mnogo pare
koje voli da baca dok ga svi drugi namestaju.

Ovo je jedini Radnicki koji imamo, englezi prezive i Glejzere, i Arape i Amerikance, napinju, bune se, bore se da klubovi zadrze identitet. Na tribini i na ulici. A mi na tastaturi

Veceras svi na trg.

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...