Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

6 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Nabroja ga Sivic da smo ga zadrzali a da li je krenuo tooo.... 🙃

Zadržali ga al dogovor još nisu postigli. Dečku dinara nisu platili oko operacije i rehabilitacije .Došao red na naplatu.... 

Link to comment
13 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ja vise volim da mracim kad nesto urade, ako treba i  za pretpostavke da mracim bolje da batalim sve ovo.

Nadamo se za sada da svim silama pokusavaju da zadrze kostur tima a to doduse ne zavisi samo od njih...

Ja sam hteo nešto drugo da kažem....malo se više ne primam na standardne izjave, kao obrazac za neku dokumentaciju u Opštinu...

"Zadržali smo kostur tima"...."Zadovoljan sam pripremama" "Ispoštovali smo dogovor sa šefom iz svlačionice"....."Pokušaćemo da nametnemo naš ritam igre i idemo na pobedu".....razna opravdanja kad se izgubi utakmica sve do "Čestitam mojim momcima na pokazanom karakteru, ali danas nismo imali sreće da iskoristimo svoje šanse (a šutev u okvir gola i uopšte ka golu 0,5)....itd...itd..

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Constantin said:

Ja sam hteo nešto drugo da kažem....malo se više ne primam na standardne izjave, kao obrazac za neku dokumentaciju u Opštinu...

"Zadržali smo kostur tima"...."Zadovoljan sam pripremama" "Ispoštovali smo dogovor sa šefom iz svlačionice"....."Pokušaćemo da nametnemo naš ritam igre i idemo na pobedu".....razna opravdanja kad se izgubi utakmica sve do "Čestitam mojim momcima na pokazanom karakteru, ali danas nismo imali sreće da iskoristimo svoje šanse (a šutev u okvir gola i uopšte ka golu 0,5)....itd...itd..

Ej, da li sam ponovo otvorio temu? Jesam

Jesam bio talican prosle god? Jesam 

0,5 suta po utakmici... Jeb ga, za to sluzi talija

Daklem?!?!?!  Ne se sekirate.

Cuka ce malo razocara ove godine, Vojvodina ce da zaredja neresene.

Ako sutnemo 1,5 po utakmici mi smo treci 😁

 

  • +1 1
Link to comment
Ej, da li sam ponovo otvorio temu? Jesam
Jesam bio talican prosle god? Jesam 
0,5 suta po utakmici... Jeb ga, za to sluzi talija
Daklem?!?!?!  Ne se sekirate.
Cuka ce malo razocara ove godine, Vojvodina ce da zaredja neresene.
Ako sutnemo 1,5 po utakmici mi smo treci [emoji16]
 
Ja bi da jurimo d aprvi prodjemo kroz cilj [emoji4]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, Constantin said:

Ja bi da jurimo d aprvi prodjemo kroz cilj emoji4.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

E to je optimizam 😁😁😁

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Kad igramo prvu utakmicu na pripremama, zna li se sto???

Trebalo je 22.06. ali nije bilo protivnika...još su ga tražili. Ako su ga našli, nisu ništa javili...sledeća 25.06.

Link to comment
56 minutes ago, El pibe said:

Nema Aca Jovanovic ni znanja ni autoriteta da dovede zvucna pojacanja….

Maradonu cemo od blata praviti

I da ima , a slažem se da nema, Aca se ništa ne pita. On i Caki kamuflaža za ovog što sve radi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...