Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Jedva.  Ovde se ne zna sta je bilo gore, da li teren, da li sudija, da li Milojeviceve izmene.  Doduse sudija nas je castio za slobodnjak iz koga smo dali pobedonosni gol.  Definitivno Surdulica je lose mesto za Zvezdu. 

Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Čudne izmjene, ali ima logike i ovo što je kolega Coltrane napisao. Sale rješava, Azarov dobar, ne kontam šta je sa Kalifom, od onog gola Kolubari nije ni u protokolu bio.

 

Mozda ga je prodao taj gol

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Na ovom terenu jedino onaj foka dribling moze da prodje.:rolleyes:

Kamera katastrofa, nista nisam video.

Kada se setim ko je sve igrao u SFRJ, u najvisem rangu, i onda ovo.:dry:

Bilo je terena u prvoj ligi SFRJ u rangu Surdulice.  Recimo u Crvenki, pa u Zenici pre Bilinog polja.  Nisu ni Kraburma ni Grbavica bile za ugled

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


I nema svrhe uvoditi brzanjca po ovoj oranici, daš for i kreneš u trk a lopta se zabije u busen. Ovo je kao da igraš na pesku.

 

Ako za brzanjcem nema potrebe sta ce mu Mustafa na terenu? Jos je posle uveo Mitrovica.

 

Nema opravdanja za ovakve izmene, ovo je cisto izdrkavanje s timom. Jedino logicno sto je uradio je ova poslednja izmena koja je poslala Milunovica u napad, sve drugo je cisto glupiranje. Sta smo uopste dobili uvodjenjem Srnica umesto Kangve a ne Mijailovica sto bi nam pomoglo da postignemo gol i resimo utakmicu u nasu korist? Dve kontre su imali u tom periodu i bar jednu im je otvorio upravo Srnic napucavanjem u blok Radnika posle naseg prekida. Milojevic je imao vise srece nego pameti samo zato sto je sudija naseo na flop Milunovica a Katai kaznio golmana Radnika zbog svog onog izlezavanja tokom utakmice.

 

Ovo je poslednja utakmica pre pauzu, za cije babe zdravlje je stedeo igrace. Sta je znacila izmena Ivanica na poluvremenu? Zasto je Kangva koji nije pokazivao nikakve znake umora izasao sa terena a na njemu ostao Mijailovic koji je dokazano nesposoban da bilo sta uradi u napadu? Sta je radio Mustafa svih 99 minuta na terenu a Bukari na klupi?

  • +1 1
Link to comment
Ne može, veruj mi. Inače, ja sam se jednom zajebao i popeo gore da odatle ispratim utakmicu. Što me je ubio vetar, ubio, a što sam mogao da se skrljam zajedno s kamermanima, to extra....Sreća,.mi bolje prolazimo u Surdulici od vas....onako, bratski.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



Ma kako ne moze bre. Ima trospratnicu preko puta, sa tribinama eto vec 15 m visine, bez dodatne skele.
Igra Super ligu, nek adaptira krov i napravi uslove za normalan prenos.
Eno Cukaricki na B Brdu, prvo sto mi pada na pamet, pa se na prvu loptu vidi da se moze improvizovati, al jbg, treba neko da se iscima.
Link to comment

Srnic izmena je wtf, ali na kraju je je svedski Pep pogodio sa Sanogom na stoperu i Milunom u spicu, trebao je i ranije to da uradi. To govori o terenu a jos vise kakva je situacija sa spicevima.  Mislim da se preterano kenja po Mustafi, od starta je docekan na noz jer nema pedigre a nije uopste neznalica. Jedino sto ni u Zvezdi nisu nacisto koju poziciju treba da igra.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, los borrachos said:

Srnic izmena je wtf, ali na kraju je je svedski Pep pogodio sa Sanogom na stoperu i Milunom u spicu, trebao je i ranije to da uradi. To govori o terenu a jos vise kakva je situacija sa spicevima.  Mislim da se preterano kenja po Mustafi, od starta je docekan na noz jer nema pedigre a nije uopste neznalica. Jedino sto ni u Zvezdi nisu nacisto koju poziciju treba da igra.

Pa na kojoj bi poziciji trebalo da igra?

Link to comment

Ma kako ne moze bre. Ima trospratnicu preko puta, sa tribinama eto vec 15 m visine, bez dodatne skele.
Igra Super ligu, nek adaptira krov i napravi uslove za normalan prenos.
Eno Cukaricki na B Brdu, prvo sto mi pada na pamet, pa se na prvu loptu vidi da se moze improvizovati, al jbg, treba neko da se iscima.
Može da postavi kamere iza tribine, gde je "počasna loža"...ovamo je nebezbedno i ovo. Još postavlja kamere u susret suncu, ne znam vama, ali meni ono smeta. Od ulaska u SL, kad su igralište ogradili, dogradili tribne iza gola i ofarbali sve u plavo, mislim da ništa nije investirano na tom stadionu, a ima tome, koliko...više od 10 godine. Jedina investicija je bila onaj mural Pixita i Maradone...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment

Osim tri boda jedino sto je dobro iz ove utakmice je sto izgleda da se ipak nismo zajebali dovodjenjem Azarova. Steta je sto nije vise igrao tokom sezone, narocito na Marakani, jer bi sada lakse resavao neke situacije i imao vise samopouzdanja. Nista on narocito nije uradio ni danas ni na prosloj utakmici koju je igrao ali bas otvara dosta prostora po toj strani jer se "fudbalski" krece, zna kako da se postavi u odnosu na saigrace, cim doda loptu trazi prostor na kojem ce da se otvori kao opcija za dodavanje i zna da igra. Danas je podbacio u centarsutevima ali u tom segmentu je bio sasvim dobar na prosloj utakmici na normalnom terenu, sto moze da znaci da je danas teren uticao na seriju losih centarsuteva. U odbrani to jos uvek ide traljavo jer nije uigran sa ostatkom linije i povremeno mu pada koncentracija ali se trudi, izlazi na vreme, uvek je na svojoj poziciji kad treba. Vremenom ce da nauci. U svakom slucaju uvek bih radije gledao motivisanog Azarova nego nezainteresovanog Rodica koji se iskljuci iz utakmice cim povedemo jer ga mrzi da trci.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Pa na kojoj bi poziciji trebalo da igra?

 

On treba da igra na poziciji pozajmice u Novom Pazaru. Decko nema pojma s fudbalom. Malo mi ga je zao, motivaciono i motoricki ima sve sto treba ali jednostavno ne zna da igra, takticki je nepismen i svaku prednost koju postigne brzinom i eksplozivnoscu izgubi cim pipne loptu jer ne zna s njom.

  • +1 2
Link to comment
Može da postavi kamere iza tribine, gde je "polasna loža"...ovamo je nebezbedno i ovo. Još postavlja kamere u susret suncu, ne znam vama, ali meni ono smeta. Od ulaska u SL, kad su igralište ogradili, dogradili tribne iza gola i ofarbali sve u plavo, mislim da ništa nije investirano na tom stadionu, a ima tome, koliko...više od 10 godine. Jedina investicija je bila onaj mural Pixita i Maradone...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Pa to ti kazem, preko puta se moze, na onom ruglu plavom, na krovu. Moze da napravi platformu sasvim solidno. Al nece. Oce ljudi da im se vidi ona savremena estetika.
Ma nebitno, koga zabole
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

On treba da igra na poziciji pozajmice u Novom Pazaru. Decko nema pojma s fudbalom. Malo mi ga je zao, motivaciono i motoricki ima sve sto treba ali jednostavno ne zna da igra, takticki je nepismen i svaku prednost koju postigne brzinom i eksplozivnoscu izgubi cim pipne loptu jer ne zna s njom.

Ako se dobro secam, Mustafa je u Zvezdi igrao i levo i desno krilo, i beka i spica, i svuda isti ucinak = 0.

Link to comment
Osim tri boda jedino sto je dobro iz ove utakmice je sto izgleda da se ipak nismo zajebali dovodjenjem Azarova. Steta je sto nije vise igrao tokom sezone, narocito na Marakani, jer bi sada lakse resavao neke situacije i imao vise samopouzdanja. Nista on narocito nije uradio ni danas ni na prosloj utakmici koju je igrao ali bas otvara dosta prostora po toj strani jer se "fudbalski" krece, zna kako da se postavi u odnosu na saigrace, cim doda loptu trazi prostor na kojem ce da se otvori kao opcija za dodavanje i zna da igra. Danas je podbacio u centarsutevima ali u tom segmentu je bio sasvim dobar na prosloj utakmici na normalnom terenu, sto moze da znaci da je danas teren uticao na seriju losih centarsuteva. U odbrani to jos uvek ide traljavo jer nije uigran sa ostatkom linije i povremeno mu pada koncentracija ali se trudi, izlazi na vreme, uvek je na svojoj poziciji kad treba. Vremenom ce da nauci. U svakom slucaju uvek bih radije gledao motivisanog Azarova nego nezainteresovanog Rodica koji se iskljuci iz utakmice cim povedemo jer ga mrzi da trci.

I Azarov i Mustafa deluju kao likovi koji mogu da budu clanovi neke rotacije. Ne mogu sami da kreiraju, ali mogu da budu korisni za nas nivo igre.
Azarov mozda nema jos dovoljno samopouzdanja, i mozda je rano za zakljucak, al zna sigurno vise fudbala od Rodica. Mada pitanje da li ce dobiti dovoljno sansi da to pokaze.
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Ako se dobro secam, Mustafa je u Zvezdi igrao i levo i desno krilo, i beka i spica, i svuda isti ucinak = 0.

 

Poseban cirkus je sto je Motika izgubio mesto u timu zbog tog ofarbanog atleticara. Dovedes domaceg igraca, platis ga krvavo, a onda umesto njega forsiras Mustafu koji ne zna da sutne loptu. To samo kod nas moze. Motika bi u Partizanu na kontu vec imao tridesetak utakmica, kod nas je neka peta ili sesta opcija kad se izredjaju svi ostali, ukljucujuci i Bena koji se vec odjavio iz fudbala i ovo nesto sto se odaziva na Mustafa Ibrahim.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...