Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:

Evo ga iz slobodnjaka 

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Valjaljte se sad jebem li vam mater odvratnu

 

A slobodnjak smo dobili tako sto je teren faulirao Milunovica.

  • +1 1
Link to comment
Da li ovim rediteljima prenosa sa nasih livada ikada padne na pamet da bi imali bar duplo smisleniji pregled za tv publiku kad bi kameru postavili, ono, na 20+ m visine od nivoa terena. Nije tesko napraviti skelu, suncano, nema vetra, samo se treba setiti.
Ovo surdulicko poljance iz ovog ugla deluje jos sramotnije, jos pri ovom jesenjem suncu…
Kamera je inače na skeli [emoji23]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ima Bukarija na klupi, u toku utakmice je izveo Ivanica i Kangvu.


I nema svrhe uvoditi brzanjca po ovoj oranici, daš for i kreneš u trk a lopta se zabije u busen. Ovo je kao da igraš na pesku.

  • +1 2
Link to comment
Kamera je inače na skeli [emoji23]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Moze ta skela malo visočije. Jos to ovaj nesrecnik moze iz svojih resursa, ‘izvodjac li je, ne li je’ :).
Link to comment

Čudne izmjene, ali ima logike i ovo što je kolega Coltrane napisao. Sale rješava, Azarov dobar, ne kontam šta je sa Kalifom, od onog gola Kolubari nije ni u protokolu bio.

Link to comment

Moze ta skela malo visočije. Jos to ovaj nesrecnik moze iz svojih resursa, ‘izvodjac li je, ne li je’ smile.png.
Ne može, veruj mi. Inače, ja sam se jednom zajebao i popeo gore da odatle ispratim utakmicu. Što me je ubio vetar, ubio, a što sam mogao da se skrljam zajedno s kamermanima, to extra....Sreća,.mi bolje prolazimo u Surdulici od vas....onako, bratski.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...