Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Slušati ovog degenerika s Arene a ne poželeti da ga prebiješ na ulici... Veli, baš bi lepo bilo da Srnić danas postigne go jer, blago nama, slavi dupli jubilej. Valjda će da mu se sklone i puste ga, s obzirom da prazan gol ne bi trefio. Između ostalog, Kangva igra očajan meč, praćen dekorom uobičajenih prdnjava... Onda sam opet izgasio ton.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Medusa_trip said:

Slušati ovog degenerika s Arene a ne poželeti da ga prebiješ na ulici... Veli, baš bi lepo bilo da Srnić danas postigne go jer, blago nama, slavi dupli jubilej. Valjda će da mu se sklone i puste ga, s obzirom da prazan gol ne bi trefio. Između ostalog, Kangva igra očajan meč, praćen dekorom uobičajenih prdnjava... Onda sam opet izgasio ton.

 

Vrhunac je bio kad Kangva salje idealan pas Pesicu sa preko 15 metara, ovog udara lopta u petu jer je lose procenio a komentator mudro zakljucuje da je bio los pas.

  • Haha 2
Link to comment

Niti ima koristi od Erakovica u napadu po desnom boku, niti od Bukarija kada se uvlaci u sredinu.  Zvezda ce da primi gol ako nastavi ovako da gubi lopte u napadu.  Igrali smo dobro prvih 20-ak minuta a onda su uglavnom kontre Mladosti postale najzapazenije. 

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Niti ima koristi od Erakovica u napadu po desnom boku, niti od Bukarija kada se uvlaci u sredinu.  Zvezda ce da primi gol ako nastavi ovako da gubi lopte u napadu.  Igrali smo dobro prvih 20-ak minuta a onda su uglavnom kontre Mladosti postale najzapazenije. 

 

Ma, imamo dosta prostora napred ali smo doneli nekoliko bas lenjih i losih odluka u napadu. Pesic je sam upropastio 4-5 situacija, dve pokusavajuci da odglumi Mesija, dva puta sutiramo sa 25 metara iako je Azarov oba puta bio sam na levoj strani, gomila losih centarsuteva Kange i Kangve, na pocetku se Bukari bar tri puta spetljao u dobrim situacijama. Isla je lopta bas dobro neko vreme ali smo po ko zna koji put izgubili tonus cim smo dali gol.

 

Posto stalno pominjemo sudjenje treba reci da ovaj sudija danas odlicno sudi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...