Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, harper said:

 

O tome i pricam sve vreme. Katai, Bukari, Kanga, Ivanic i Kangva su svi odreda kriminalni defanzivci i dosta se mucimo kad nemamo loptu.

u prvih 20ak min derbija zvezda je imala posed 80% da bi ih u nastavku partizan sustigao i na kraju utakmice posed je bio na strani partizana i to ne zbog bog zna kakvog nadtrčavanja nego zbog zonske postavke igre u kojoj se zvezda slabije snalazila pogotovu na delovima terena koji pokrivaju ovi igrači. nije problem loša igra u odbrani problem je neigranje iste i to u fazi kada se izgubi posed, a ivanić i katai je ne igraju, samo stanu. organizovani timovi onda u početnoj fazi napada imaju igrača, dva viška i to se jako teško pegla 90 mi.  kanga se i vraća i bori al je čovek tempirana bomba

 

iskusni treneri to znaju da prepoznaju, a dobri igrači da kazne

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Imam ja sve arene, ali mi se ne gleda na njima, ako bas ne moram. Zato molim kolegu sashu kad bi bio ljubazan da ponovo postavi.

Evo kolega John Coltrane je postavio:) 

Ako se nađe dobar strim u četvrtak svakako ću objaviti i plus da pobedimo ;)

 

  • +1 1
Link to comment

Glede registrovanih za Evropu, Coltrane je postavio pravila, tako da je tu lepo pojasnjeno sve. Na B listi su Erakovic, Lekovic i Stankovic, dok je Motika morao na A jer nema 2 godine u klubu ili 3 sa jednom pozajmicom. Ova prva trojica su prakticno od petlica u Zvezdi, tako da Stankovic u periodu od 15-19 godine koliko sada ima ima 3 sezone u klubu sa jednom pozajmicom od 4 meseca u Graficar... Dakle, nema nikakvih problema na tu temu.

Link to comment

Meni jedino nije jasno zašto se ljudi (prvenstveno mislim na one koji su u inostranstvu) toliko muče u vezi strimova. Uzmete VPN sa srpskim serverima, instalirate Arena Cloud i šljaka bez problema u bilo kom delu sveta. Lakše je nego vijati strimove

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...