Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

 

Kako se ja to sakrivam kad ti non stop pišeš u množini? Repliciraš meni a u stvari tražiš da se dežurni upecaju na tvoje sitne provokacije.

 

Problem kondicije se rešava treningom. 15km sam uzeo kao granicu iznad koje se nikada ne ide, oni koji najviše trče ne pretrče više od 10-12km. Ako hoćeš toliko da predješ, onda ćeš trčati koji km više što je otprilike cifra koju sam napisao. Razume se da nisi maratonac, i da ćeš imati šetnju, stajanje, šprint, pa i ležanje/sedenje na travi, naravno niko ne trči 90min bez prestanka (vidim da si veći bukvalista nego što sam mislio). Livadu pominjem kao metaforu za trčanje u kontekstu modernih teretana  - nemaš ultra modernu teretanu, OK idi trči na livadu, ionako ćeš loptu pikati po livadi.

Katai ima zdravstvenih problema i nikada nisam napisao da njega treba "bičevati", on je igrač poteza i lucidnosti, čovek koji može u minutu rešiti meč. Katai jednim pasom "pretrči" 20-30m u par sekundi.  Ali ako si bek onda moraš da kidaš a ne kao Rodić da se pojavljuješ jednom u 15minuta. Igrači u centru koji igraju flastera i treba da kvare igru protivnika moraju da trče kao navijeni. To što postoje kvalitetni kondicioni treneri ne znači nužno da imaju dovoljno prostora u fudbalskim klubovima, jer kultura fizičke spreme u našoj sredini uopšte nije na zavidnom nivou. Argument da nećeš držati ritam kondicije jer igraš protiv timova u ligi koji ne trče je budalaština. Videti pod Marselo Bielesa i revolucija sa Bilbaom. Uostalom ako nekoga 10 puta pretrčiš veća je verovatnoća da ćeš uspešno centrirati/šutnuti/stići da zatvoriš u odbrani - videti pod Bukarijev trk i gol protiv Pjunika.

Dakle upravo je kontra, upravo je uvreženo to tvoje retrogradno mišljenje da kondicija nije problem jer 80% vremena igraš protiv nespremnih protivnika. Ergo nemojmo dovoditi kvalitetne igrače pošto igramo u ligi protiv nekvalitetnih igrača (prosto rečeno).

Inače opet pišeš napamet jer sam ja u teretanu ušao 3 puta, kada sam pomagao drugaru koji je imao težak udes i više operacija butne kosti i morao da ide na rehabilitaciju.

 

 

I dok ti pišem ovo Mislav Oršić pretrčava, sa loptom, Fofanu štopera od 80mil i postiže gol :covid19:

 

 

 

 

 

 

Svaka cast tebi.na strpljenju da se ovolilo ubjeđujes sa.prvim demagogom foruma. Covjek revidirao stavove, nikad nije tvrdio ono sto je tvrdio, nikad nije porucio sto samo za jednog... Samo laze i petlja, potura i podmece. Prvi branio Terzica, sad mu se mi zamjerili, mislim nek smo, meni je drago nervirati ovakve likove. :fantom: 

Ali jebo klinca od 9 godina sa "uzivacu da podjebavam ove..." :lolol: Nenadjebivo, ma mlad si harpere pravi mladic.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Svaka cast tebi.na strpljenju da se ovolilo ubjeđujes sa.prvim demagogom foruma. Covjek revidirao stavove, nikad nije tvrdio ono sto je tvrdio, nikad nije porucio sto samo za jednog... Samo laze i petlja, potura i podmece. Prvi branio Terzica, sad mu se mi zamjerili, mislim nek smo, meni je drago nervirati ovakve likove. :fantom: 

Ali jebo klinca od 9 godina sa "uzivacu da podjebavam ove..." :lolol: Nenadjebivo, ma mlad si harpere pravi mladic.

 

Sreco Vesiceva, ne mozes ti mene da iznerviras. Evo ti keks.:heart:

  • Wub 1
Link to comment

+1

i to što kažeš, mada sam mislio da si ti iznad toga. zbog toga tužni smajliša

 

a propos kondicije, nije uvek razlog nespremnost. meni se čini bar u utakmici protiv makabija da je u pitanju loše posložen tim. kataji i ivanić su dati fore izraelcima u trčanju, to su trebali da nadomeste kreacijomtm u napadu, što se nije desilo.  to što su njih dvojica manje učestvovali u odbrani i tranziciji morao je neko da pokrije, a ti koji su ih pokrivali su riknuli u 60 i nekom minutu. takav luksuz sebi ne može da priušti ni bajern, a kamoli zvezda

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:
1 hour ago, renne said:
Čak nećemo biti ni na RTS 1 u četvrtak
Pušteni niz vodu

Bice na RTS2, ako verujes njihovom sajtu.

ma ja se malo sprdam, naravno da je košarka važnija od zvezde

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

+1

i to što kažeš, mada sam mislio da si ti iznad toga. zbog toga tužni smajliša

 

a propos kondicije, nije uvek razlog nespremnost. meni se čini bar u utakmici protiv makabija da je u pitanju loše posložen tim. kataji i ivanić su dati fore izraelcima u trčanju, to su trebali da nadomeste kreacijomtm u napadu, što se nije desilo.  to što su njih dvojica manje učestvovali u odbrani i tranziciji morao je neko da pokrije, a ti koji su ih pokrivali su riknuli u 60 i nekom minutu. takav luksuz sebi ne može da priušti ni bajern, a kamoli zvezda

 

O tome i pricam sve vreme. Katai, Bukari, Kanga, Ivanic i Kangva su svi odreda kriminalni defanzivci i dosta se mucimo kad nemamo loptu.

Link to comment
37 minutes ago, Milosh76 said:

Ne znam koji je gori prenos, al cu verovatno gledati na RTS.

Prvi put posle 5 sezona nisam kupio karte, tako da sam "osudjen" na tv prenos.

Bio bih jako zahvalan onom kolegi forumasu, da li bi sasha, ako bi postavio koje sve televizije prenose? Protiv Makabija sam revans gledao na bts2, engleski komentatori su bili odlicni

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Bio bih jako zahvalan onom kolegi forumasu, da li bi sasha, ako bi postavio koje sve televizije prenose? Protiv Makabija sam revans gledao na bts2, engleski komentatori su bili odlicni

bh telekom arene 10 maraka, pa se otvori

  • +1 1
Link to comment
Just now, renne said:

bh telekom arene 10 maraka, pa se otvori

Imam ja sve arene, ali mi se ne gleda na njima, ako bas ne moram. Zato molim kolegu sashu kad bi bio ljubazan da ponovo postavi.

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...