Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

11 minutes ago, Bright Billy said:

Makabi izvukao psg, juve i benfiku...

Ne bi Zvezda bila na tom mestu. U teoriji bila bi na mestu Olimpika iz Marseja 

Link to comment
26 minutes ago, Bright Billy said:

Meni je bas drago sto imamo takav tunel jer ne mora bas sve da bude plasticno, sterilno i oblepljeno reklamama. Inace, atmosfera je do poluvremena bila nadrealna, mozda i najjaca ikada. Steta sto nas je taj gol iseko i sto je posle njega sve otislo u qrac...

 

Jel bio jos neko na utakmici, zivo me zanima kako je sve delovalo sa drugih tribina?

Kada se stadion gradio, svlacionice su bile ispod zapadne tribine.  Postojala je i zasebna novinarska loza, u prvih 10-ak redova, malo desno od centra, iz koje se stepenicama moglo ili na teren ili do svlacionica.

Link to comment
6 minutes ago, Bright Billy said:

Kako to misliis?

Pa Makabi je zadnji u 4om Zvezda da je prošla bila bi treća u četvrtom a to je danas bio OM

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Kada se stadion gradio, svlacionice su bile ispod zapadne tribine.  Postojala je i zasebna novinarska loza, u prvih 10-ak redova, malo desno od centra, iz koje se stepenicama moglo ili na teren ili do svlacionica.

 

Na mestu tih svlacionica ispod zapada su sad boks i kik boks klub, idem tamo par puta nedeljno posto vodim klinca na trening. Mali je to relativno prostor i ima dosta stepenica do terena...

Edited by Bright Billy
  • +1 1
Link to comment

Te bivse svlacionice su duboko ukopane u zemlju.  Nemam pojma kava je ventilacija.  nekada su te svlacionice imale prozore. Ja se secam kada je Miljanic osvoji prvu titulu sa Zvezdom negde 1960-i-neke, publika je u odusevljenju nakon zavrsetka poslednje utakmice protiv Vojvodine (2-0), pohrlila na teren.  Secam se da smo dosli do tih prozora i pogledali kroz njih, kada sa druge strane celokupan Zvezdin tim goli, ko od majke rodjeni, tusiraju se.

Link to comment

Ajmo još jednom.

 

Nije Pavkov sam sebe uveo u igru. Onaj na klupi ga je uveo, iako je znao da ovaj glavom (na žalost ne i telom) nije tu.

 

Porod živog i zdravog Ohija na klupi.

 

Čisto da se zna gde je adresa glavnog & odgovornog urednika za njegovo bivstvovanje na terenu.

  • +1 1
Link to comment

Bas cu sutra da obratim paznju al verovatno ne govorimo o istim prostorijama jer ove na koje ja mislim em nisu u nivou terena, em nisam nigde prozore video. Ventilacija je definitivno tanka...

 

@Dimitrije

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Bas cu sutra da obratim paznju al verovatno ne govorimo o istim prostorijama jer ove na koje ja mislim em nisu u nivou terena, em nisam nigde prozore video. Ventilacija je definitivno tanka...

 

@Dimitrije

Svlacionice su bile deo onog rova koji opasuje teren i razdvaja tribine od terena.  Taj rov je na zapadnom delu stadiona imao prostorije sa prozorima koje su sluzile kao svlacionice, koje su bile nesto ispod nivoa terena (oko metar dva).  Do/od terena se do svlacionica stizalo posle ulaska u tunel pa se odmah skretalo na levo.  Nije tu bilo vise od 10-ak stepenica.

  • +1 1
Link to comment

.... a moglo je od svlacionica i direktno na teren (bile su tu neke stepenice a mislim da ih jos ima).  Kao sto je moglo i u novinarsku lozu jer je bio mali tunel koji je vodio od svlacionica do loze.

 

Edited by Dimitrije
Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

ako može malo manje tih istraga poturica i prozivanja, Ted je rijetko korektan forumaš, pogotovo u tim odnosima FKCZ-FKP. 

Voli ovaj to tako.na hinjaka da uvrijedi, generalizuje, valjda se boji sankcije, sta li? Ne boj se rođeni i sankcija je za zivog čovjeka.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Od prostorija o kojima ja pricam do terena se stize kroz neki lavirint hodnika i bar jedan sprat stepenicama na dole. Pogledacu sutra pazljivije posto mi je ceo taj prolaz konfuzan pa sam mozda nesto pobrkao. Ne koristi se inace za dolazak na trening nego samo klinci skrate put kad ih trener posalje na trcanje po atletskoj stazi...

 

@Dimitrije

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...