Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, Ted said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/makabijev-junak-sundgren-zvezdini-igraci-su-u-tunelu-vikali-jedan-na-drugog-nisu-bili-u-dobrom-mentalnom-stanju/428719

 

 

što vam, je taj tunel neosvetljen i ko piša po njemu? ne verujem da su igrači u pitanju

 

izgleda da je bilo "veselo" na poluvremenu kod vas u svlačionici

 

 

Mala srpsko africka svadja medju prijateljima, nek ga duva svedjanin...

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Upravo to sto Dimitrije kaze. Svi ce Pavkova pamtiti po tom autogolu i sigrno ta utakmica nije kako se zelio oprostiti od Zvezde. I meni ga je zao.

 

Sa neke strane razumijem rezon za zamjenu, Pesic se istrosio dok sa druge strane su Izraelci kupili apsolutno sve lopte u zraku i trebao nam je neko ko moze skociti i pomoci oko kornera ili zadrzati visoku loptu u napadu. Najgore oko te izmjene nije to da je Pavkov dao autogol, yebiga dogodi se, nego sto Pavkov apsolutno nije u takmicarskoj formi i izgledao je izgubljen i usporen na terenu. To jeste djelomicno do trenera i balansiranja takmicarske forme igraca koje ima, ali je i do uprave gdje stalno nalazimo situaciju da se ne dovode igraci za pozicije gdje smo konstantno deficitarni.

 

Isto, izgleda da nesto skripi kod kohezije tima i da ima puno ega sto je normalno kad imamo gomilu igraca koji igraju na slicnim pozicijama, dok smo deficitarni na branicima i napadacu. To vjerovatno treba da bude i najveci prioritet za zimu i sledecu sezonu. Meni trio Kanga, Kangva i Katai nisu za istu postavu u Evropi I mislim da bi Kangva/Kanga tandem bio puno bolji uz jednog dobrog defanzivnog ali nece se dogoditi da Katai ostane na klupi.

 

Isto treba se istaci da je Srnic odigrao vise nego solidno od onoga sto smo ocekivali...

       

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/makabijev-junak-sundgren-zvezdini-igraci-su-u-tunelu-vikali-jedan-na-drugog-nisu-bili-u-dobrom-mentalnom-stanju/428719

 

 

što vam, je taj tunel neosvetljen i ko piša po njemu? ne verujem da su igrači u pitanju

 

izgleda da je bilo "veselo" na poluvremenu kod vas u svlačionici

 

60 m totalnog mraka!?  Pitam se kako bi se stizalo do terena?  Bauljanjem po mokraci uz pomoc Arijadninog klupka?  Kako to da niko do sada, bar od ovih iz UEFA, nije postavio to pitanje?  Koliko vidim, "vest" se pojavila u domacim novinama, tako da je verovatno delo naseg novinarskog pera pre nego citiranje igraca Makabija.  A ne cudi da upravo Ted to prenosi na ppp.

Edited by Dimitrije
  • -1 1
Link to comment

Ma, još koji dan i biće da su svi pobili, popišali međusobno i tako to. Gostovali ovde I Bajern, Liverpul, PSŽ... i nikom ništa nego eto sada. Ko da je smak sveta što smo ispali.

Neka se naslađuju i ovi "Izraelci", neće još dugo pa ćemo da vidimo ko će na proleće da igra, oni neće sigurno.

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Upravo to sto Dimitrije kaze. Svi ce Pavkova pamtiti po tom autogolu i sigrno ta utakmica nije kako se zelio oprostiti od Zvezde. I meni ga je zao.

 

Sa neke strane razumijem rezon za zamjenu, Pesic se istrosio dok sa druge strane su Izraelci kupili apsolutno sve lopte u zraku i trebao nam je neko ko moze skociti i pomoci oko kornera ili zadrzati visoku loptu u napadu. Najgore oko te izmjene nije to da je Pavkov dao autogol, yebiga dogodi se, nego sto Pavkov apsolutno nije u takmicarskoj formi i izgledao je izgubljen i usporen na terenu. To jeste djelomicno do trenera i balansiranja takmicarske forme igraca koje ima, ali je i do uprave gdje stalno nalazimo situaciju da se ne dovode igraci za pozicije gdje smo konstantno deficitarni.

 

Isto, izgleda da nesto skripi kod kohezije tima i da ima puno ega sto je normalno kad imamo gomilu igraca koji igraju na slicnim pozicijama, dok smo deficitarni na branicima i napadacu. To vjerovatno treba da bude i najveci prioritet za zimu i sledecu sezonu. Meni trio Kanga, Kangva i Katai nisu za istu postavu u Evropi I mislim da bi Kangva/Kanga tandem bio puno bolji uz jednog dobrog defanzivnog ali nece se dogoditi da Katai ostane na klupi.

 

Isto treba se istaci da je Srnic odigrao vise nego solidno od onoga sto smo ocekivali...

       

Jeste, ali je zato ni jednu visoku loptu nas centralni vezni red nije mogao da pokupi jer su i Kanga i Srnic vrlo niski rastom.  Nije da nisu skakali i pokusavali da skinu neku visoku loptu ali uglavnom bez uspeha.  Sanogo bi u tom segmentu bio bolji, mada ne bi mogao da juri Serija po celom terenu kao sto je to cinio Srnic.

Link to comment
Just now, sasha said:

Ma, još koji dan i biće da su svi pobili, popišali međusobno i tako to. Gostovali ovde I Bajern, Liverpul, PSŽ... i nikom ništa nego eto sada. Ko da je smak sveta što smo ispali.

Neka se naslađuju i ovi "Izraelci", neće još dugo pa ćemo da vidimo ko će na proleće da igra, oni neće sigurno.

 

Mogu oni na prolece da se presele u LE i da igrom slucaja ponovo igraju sa nama (ako uspemo da prodjemo grupni deo LE).

  • Wub 1
Link to comment

 

10 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Upravo to sto Dimitrije kaze. Svi ce Pavkova pamtiti po tom autogolu i sigrno ta utakmica nije kako se zelio oprostiti od Zvezde. I meni ga je zao.

 

Sa neke strane razumijem rezon za zamjenu, Pesic se istrosio dok sa druge strane su Izraelci kupili apsolutno sve lopte u zraku i trebao nam je neko ko moze skociti i pomoci oko kornera ili zadrzati visoku loptu u napadu. Najgore oko te izmjene nije to da je Pavkov dao autogol, yebiga dogodi se, nego sto Pavkov apsolutno nije u takmicarskoj formi i izgledao je izgubljen i usporen na terenu. To jeste djelomicno do trenera i balansiranja takmicarske forme igraca koje ima, ali je i do uprave gdje stalno nalazimo situaciju da se ne dovode igraci za pozicije gdje smo konstantno deficitarni.

 

Isto, izgleda da nesto skripi kod kohezije tima i da ima puno ega sto je normalno kad imamo gomilu igraca koji igraju na slicnim pozicijama, dok smo deficitarni na branicima i napadacu. To vjerovatno treba da bude i najveci prioritet za zimu i sledecu sezonu. Meni trio Kanga, Kangva i Katai nisu za istu postavu u Evropi I mislim da bi Kangva/Kanga tandem bio puno bolji uz jednog dobrog defanzivnog ali nece se dogoditi da Katai ostane na klupi.

 

Isto treba se istaci da je Srnic odigrao vise nego solidno od onoga sto smo ocekivali...

       


Slazem se sa svim osim toga da smo deficitarni na spicu - nismo

Mislim da bi bila potpuno ok ideja da u nekim varijantama Katai bude spic, a Ivanic levo. Ali bez zadnjeg veznog nema sanse igrati ozbiljan fudbal vec bar 30 godina, tu je najbitniji deficit. Pre 2 godine smo imali trojicu (Sanogo, Jovancic, Njegos) , sad imamo jednog povredjenog/uvredjenog/nespremnog i jednog priucenog. Mislim ono, nisu nikakvi specijalni igraci Njegos i Jovanca, ali mozda je Njegos mogao trcanjem da odradi poso prekjuce, ipak mu je to prirodna pozicija.

Za bekove ne vredi pricati vise, to i domacice vec znaju godinama kako stoje stvari. :D 



 

Link to comment
32 minutes ago, Ted said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/makabijev-junak-sundgren-zvezdini-igraci-su-u-tunelu-vikali-jedan-na-drugog-nisu-bili-u-dobrom-mentalnom-stanju/428719

 

 

što vam, je taj tunel neosvetljen i ko piša po njemu? ne verujem da su igrači u pitanju

 

izgleda da je bilo "veselo" na poluvremenu kod vas u svlačionici

 

Neka me ispravi neko ako nisam u pravu, ali beše odavno neka priča da se taj tunel namerno održava u horor stanju, kako bi se zaplašili protivnici. Verovatno samo evropski, timovi u našoj ligi su navikli na isto ili gore.

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Neka me ispravi neko ako nisam u pravu, ali beše odavno neka priča da se taj tunel namerno održava u horor stanju, kako bi se zaplašili protivnici. Verovatno samo evropski, timovi u našoj ligi su navikli na isto ili gore.

Taj tunel bar jedanput godisnje pokazuju na Zvezda TV.  Osvetljen je, ima tepih na podu.  Zidove, koliko sam uspeo da zapazim, redovno krece i oni sluze kao podloga za navijacke murale koji nisu zvrljotine kao po zidovima beogradskih zgrada.  Meni se ne dopada, ali daleko je od strave i uzasa.  Problem je sto je tunel dugacak 60 m sto ne odgovara propisima UEFA o udaljenosti svlacionica od terena.

Link to comment

Meni je bas drago sto imamo takav tunel jer ne mora bas sve da bude plasticno, sterilno i oblepljeno reklamama. Inace, atmosfera je do poluvremena bila nadrealna, mozda i najjaca ikada. Steta sto nas je taj gol iseko i sto je posle njega sve otislo u qrac...

 

Jel bio jos neko na utakmici, zivo me zanima kako je sve delovalo sa drugih tribina?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...