Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Što ako ikad naprave te stadione? Stadioni skoro gotovi u Loznici , Zaječaru i Leskovcu ,još par meseci rada .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pobrko sam ja leskovac i pirot. Ok, znaci isli su logikom istok, zapad i jug. Jos samo kad bi ti gradovi imali neke iole normalne klubove pa da ima ko tu da igra...

 

Na koliko bese km mora aerodrom mora da bude od stadiona da bi reprezentacija mogla da igra na njemu?

Link to comment
On 23.8.2022. at 18:40, Milosh76 said:

Slab si ti hronicar, kad me to pitas :D

Njegov Pezo je legenda PPP, bukvalno :D

Idi bre, izvini, nisam znao. Znaci ovde su automobili vece legende od samih forumasa. 

  • +1 1
Link to comment

Metalac ima lep stadion pa su ispali iz lige, a ostali i usli kojekakvi livadari :D 

Bilo je vec nekoliko puta lige s 12 - 96/97 kad sam poceo da pratim fudbal liga igralo se 11x3, to je bilo posle one nesrecne podele na 1A i 1B ligu, smisao toga razume samo ko je tad pratio (a mozda cak ni tako), meni nikad nije bilo jasno cemu sve to, u Obilic sezoni je isto bilo 3x11

Bila je i liga s 21 klubom (zapravo 22, ali je Pristina anulirana posle bombardovanja), pa onda 18, pa 16, pa opet 12 s plejofom (igrala se 4 derbija u toj Bajevic/Boskovljev sal oko ruke sezoni + jos 1 u kupu), pa onda 12 bez plejofa, pa opet 16, pa 20, pa opet 16

I uvek je bilo govno :D

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Evo, ja da reknem nesto za dnevnik. Iskreno, trebalo mi je dva dana, jer mi je bas tesko palo ovo ispadanje od Izraelaca. 

Najvise me boli, i to nikako ne mogu da shvatim, da se jedan tim koji pretenduje da igra Ligu sampiona bukvalno raspada na kondicionom planu u 60.minutu igre u avgustu mesecu...Pa sta ste bre radili cele pripreme kad ne mozete da izdrzite 90.minuta!? Pa da smo usli u produzetke, neko bi umro na terenu.

 

Link to comment
Pobrko sam ja leskovac i pirot. Ok, znaci isli su logikom istok, zapad i jug. Jos samo kad bi ti gradovi imali neke iole normalne klubove pa da ima ko tu da igra...
 
Na koliko bese km mora aerodrom mora da bude od stadiona da bi reprezentacija mogla da igra na njemu?
100km udaljenost aerodroma.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Znaci moze leskovac, zajecar na granici a loznica jok...

 

Bar da su ko orbanovci uz stadion podizali i klub do nivoa stabilnog prvoligasa...

Edited by Bright Billy
Link to comment
28 minutes ago, Bright Billy said:

Al se u bosni kilometraza racuna duplo jer puteve nisu sredjivali jos od mehmed pase sokolovica...


:laugh: Sad sam se setio caletovog kolege jednog sto je radio u Danskoj, kaze:

Brt, tamo na 15 stepeni svi nose kratke rukave, nije to k'o nasih 15 stepeni 

  • Haha 3
Link to comment
52 minutes ago, Bright Billy said:

Al se u bosni kilometraza racuna duplo jer puteve nisu sredjivali jos od mehmed pase sokolovica...

Putevi u Bosni su u iznenadjujuce dobrom stanju, bar u RS. Pre mesec dana sam bio na road tripu do Novog Grada i nazad i prilican je sok kad se predje u Srbiju na Badovincima pa moras da izbegavas rupe.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...