Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Da, Sale debilcina zvezdas i Lukic tupsonvesicev su.moj izbor sigurno. 

 

 

Cestitam na izboru ali ne moras toliko da budes uzbudjen zbog toga. Mogao bi neko, ne daj Boze, pomisliti da su ti prstici skleroticni.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Cestitam na izboru ali ne moras toliko da budes uzbudjen zbog toga. Mogao bi neko, ne daj Boze, pomisliti da su ti prstici skleroticni.

Sto bih bio uzbuđen, diskutujem dokazujem ti da je voda.mokra, volim ja to, ali ti si mi se nekako uzbudio i poceo da vrdas kao klinja neki, iskopao Lukica i Vesica, poput pravog mladog lidera sa akademije.za.mlade.lidere u stilu "a znate li kako je bilo pre 10 godina":lolol: A mozda si samo jos uvijek mlad u dusi micek.

Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Sto bih bio uzbuđen, diskutujem dokazujem ti da je voda.mokra, volim ja to, ali ti si mi se nekako uzbudio i poceo da vrdas kao klinja neki, iskopao Lukica i Vesica, poput pravog mladog lidera sa akademije.za.mlade.lidere u stilu "a znate li kako je bilo pre 10 godina":lolol: A mozda si samo jos uvijek mlad u dusi micek.

 

I dalje ti beze prstici kod tacaka, jos te nije prosla fascinacija idolom Vesicem. Siparice mamina.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

To je nesreca zbog koje uvek treba imati odredjenu rezervu kad se kritikuje bilo koji trener, sto u srpskim klubovima treneri veoma cesto sluze da se kriminalne uprave operu od odgovornosti i svale je na trenere. Svaki plus koji Zvezdina uprava dobije u odnosu na trenera, u ovom slucaju Stankovica, to je po jedan "gobeljic" za 300.000 i 50% od dalje prodaje.

Terziceva izjava da se oseca nezdaovoljan i prazan moze da se protumaci i kao nezadovoljan jer bi vise zaradio u slucaju LS pa mu je zbog toga ostao prazan dzep.

 

Mislim da bi poraz u derbiju oznacio kraj Stankovicevog trenerskog angazmana u Zvezdi.  Zato se nadam da Zvezda pobedi, i dvostruko bih se radovao/tugovao zbog pobede/poraza i ostanka/odlaska Stankovica.  Uz sve trenerske mane i povremen nedostatak slifa, voleo bih da i dalje vodi tim, cak i da postoji mogucnost da ga Vladan Milojevic zameni.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Pavkova skinuli sa nekog traktora :lolol:

To samo pokazuje o kakav sljam se pojavljuje na televiziji u ulozi sportskih novinara. 

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Dimitrije said:

Javio se i Terzic povodom jucerasnje utakmice.  Dva momenta su mi zapala za oko.  Prvo da ga u ovom trenutku kada se nadao ucescu u grupnoj fazi LS cinjenica da cemo igrati u grupnoj fazi LE "ispunjava prazninom i nezadovoljstvom".  Drugo, sto nije rekao, a to je odsustvo podrske treneru i strucnom stabu.  Najavio je i detaljnu analizu utakmice.  Moguce je da ona Bolonja koju je pomenuo Milos moze da se desi ranije nego sto bih ja ocekivao.

 

 

Koliko god, opravdano, prigovarali Dejanu Stankoviću, daleko najveći krivac za stanje u klubu je Terza. Nije Deki ušao u borbu za LŠ bez desnog beka i zadnjeg veznog i sa 30 igrača na poziciji Katai/Kanga/Ivanić već mu sportski direktor koji je Terzina marioneta nije te igrače doveo. Nije Stanković dovodio razne likove pokupljene s koca i konopca bez analize, provere i nekog koncepta. Ako ima njegove krivice u tome onda je to što se, bar koliko javno znamo, nije tim stvarima suprostavio.

 

Tamo ne valja 300 stvari, ali koren tog sranja nije Deki Stanković nego Terza i gomila alave, bahate i apsolutno nekompetentne stoke koja otima milione. To je duboko bolestan klub. Od uprave do navijača. Mislim, loša uprava je sjebala i Mančester Junajted a kamoli neće nas.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

To samo pokazuje o kakav sljam se pojavljuje na televiziji u ulozi sportskih novinara. 

A znam, al smešno mi, grešan sam šta ću.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, harper said:

 

I dalje ti beze prstici kod tacaka, jos te nije prosla fascinacija idolom Vesicem. Siparice mamina.

Poceo ko.onaj sa basketa da se hvata za nebitno u nedostatku argumenata, pa haj za kucanje sa telefona.

Mislim da si đak generacije akademije.za.mlade lidere, kako se to samo uhvati za nesto nebitno pa ne pusta, ako, ako...  De ti i dalje, samo cvrsto se drzi svojih trivijalnosti, ne pustaj ih ni za zivu glavu. Oko necege ozbiljnog sa tobom raspravljati je glupo, ovo ja samo zato sto si mi simpa tako razbarusen, argumenta bez.

  • Wub 1
Link to comment
18 minutes ago, harper said:

Ima li neko objasnjenje zasto VAR ovo nije ni gledao.

 

 

 

Pešić je u začetku te akcije rukom namerno gurnuo loptu u prostor, tako da je verovatno to razlog.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, nautilus said:

 

 

Koliko god, opravdano, prigovarali Dejanu Stankoviću, daleko najveći krivac za stanje u klubu je Terza. Nije Deki ušao u borbu za LŠ bez desnog beka i zadnjeg veznog i sa 30 igrača na poziciji Katai/Kanga/Ivanić već mu sportski direktor koji je Terzina marioneta nije te igrače doveo. Nije Stanković dovodio razne likove pokupljene s koca i konopca bez analize, provere i nekog koncepta. Ako ima njegove krivice u tome onda je to što se, bar koliko javno znamo, nije tim stvarima suprostavio.

 

Tamo ne valja 300 stvari, ali koren tog sranja nije Deki Stanković nego Terza i gomila alave, bahate i apsolutno nekompetentne stoke koja otima milione. To je duboko bolestan klub. Od uprave do navijača. Mislim, loša uprava je sjebala i Mančester Junajted a kamoli neće nas.

Nije bas ni Stankovic nevin.  Vec pomenuh Picinija koji je posle Rendzersa pokazao da nije za visok nivo takmicarskog fudbala.  Uprkos tome, Stankovic je insistirao da on ima startnu poziciju na desnom beku u ovoj sezoni.  S druge strane, Ohija je precrtao iako Pavkov nije igrac koji je po Stankovicevom ukusu.  Trece, skrajnuo je Sanoga i kao zadnjeg veznog.  Cetvrto, Stankovic je izabrao Mustafu ispred Lucica iz ne znam kojih razloga.  U ovom prelaznom roku doveli su dobre igrace: Bukarija, Kangvu, Pesica, Mitrovica, Milunovica, Azarova.  Odavno nisu doveli bolje.  Stankovic jos uvek nije uspeo da skocka te igrace u izbalansiran tim jer mu fale igraci na dve kljucne pozicije: desni bek i zadnji vezni pa se krpi na tim pozicijama igracima koji niso adekvatni.  Za odsustvo desnog beka delom je krivac Stankovic a za zadnjeg veznog uprava jer nije uspela vec vise od pola godine da napravi dil sa Serifom o prelasko Adoa.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...