Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Fantazist 55 opravdao ocekivanja. Prije jos jednog idiotskog penala pravi nicim izazvan faul za skraceni korner. Borjan skinu penal i onda primi gol ala Bojan Pavlovic. Steta bilo je odbrih akcija, sansi, pomalo bizarnih zadnjih par minuta sto bi rekle kolege Englezi. Guelor najbolji u pp. Oni zesca zbunjoza, jebote Planic im glavni odbrambeni igrac. Ako bleban na klupi ima bar tragove mozga uci ce Kings,a ono smece sto pravi penal po utakmici vanka.

 

Rekao bih da je Milunović napravio taj faul.

 

Neverovatni ste. Momak stigao da udvoji, dobio više duela nego što mu broj na dresu, pa i kod tog vašljivog penala, opet je on bio na lopti. 

  • +1 1
Link to comment

Tejlor je morao posle penala da svira kraj poluvremena. Srnić je igrač ranga Gobeljića i lepo se vide u bitnim utakmicama nedela takvih tipova.

Tri kartona, mnogo... Samo fali još crveni, jer mi ozbiljno vonja da su simpatijetm na strani Makabija.

Komentator između jezivog i za šamarčinu, po običaju.

 

 

Edited by Medusa_trip
Link to comment

Na RTS su katastrofa ali gledam zato što arena kasni bar 10 sekundi kod mene.
Jedino da zatvorim prozor i ugasim telefon:)
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
nije dao da se izvete, dj stao ispred lopte
Englez rece zbog penala, a i meni se cinilo da je Srnic igrao rukom.

Bravo za gledaoce i crveno-beli stadion :hail:
Link to comment
Just now, Medusa_trip said:

Tejlor je morao posle penala da svira kraj poluvremena. Srnić je igrač ranga Gobeljića i lepo se vide u bitnim utakmicama nedela takvih tipova.

Tri kartona, mnogo... Samo fali još crveni, jer mi ozbiljno vonja da su simpatijetm na strani Makabija.

 

 

 

Srnić ima očigledne mane, ali malo kompleksnije adute u igri koji nisu uvek vidljivi na prvi pogled. Gobelja nema ništa.

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

 

Rekao bih da je Milunović napravio taj faul.

 

Neverovatni ste. Momak stigao da udvoji, dobio više duela nego što mu broj na dresu, pa i kod tog vašljivog penala, opet je on bio na lopti. 

 

 

Rukom

 

I golman da mu pozavidi na boksovanju

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Rekao bih da je Milunović napravio taj faul.

 

Neverovatni ste. Momak stigao da udvoji, dobio više duela nego što mu broj na dresu, pa i kod tog vašljivog penala, opet je on bio na lopti. 

Bas je bio na lopti, viknuo jos MOJAAA i boksovao. Ali tako je to, karma je kucka sto bi se reklo, znale su i ptice na grani da ce da usere, samo pitanje je kada.

Jos smijesnije je da se krivi Kanga za gol sa 40 metara kroz golmana., a nakon penala koji je napravljen blago recene glupo.

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Medusa_trip said:

Tejlor je morao posle penala da svira kraj poluvremena. Srnić je igrač ranga Gobeljića i lepo se vide u bitnim utakmicama nedela takvih tipova.

Tri kartona, mnogo... Samo fali još crveni, jer mi ozbiljno vonja da su simpatijetm na strani Makabija.

Komentator između jezivog i za šamarčinu, po običaju.

 

 

naravno da je morao da svira kraj

  • Hvala 1
Link to comment

Srnaldo je 2 napada nasa dobro organizovao, razvukao im je odbranu. Kanga je svaki put to zasrao danas

Mislim ono, ne volim Srnica isto kao i vecina ovde, ali jbg, nije u redu oduzimati mu sto je odradio kako valja

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...