Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Fantazist 55 opravdao ocekivanja. Prije jos jednog idiotskog penala pravi nicim izazvan faul za skraceni korner. Borjan skinu penal i onda primi gol ala Bojan Pavlovic. Steta bilo je odbrih akcija, sansi, pomalo bizarnih zadnjih par minuta sto bi rekle kolege Englezi. Guelor najbolji u pp. Oni zesca zbunjoza, jebote Planic im glavni odbrambeni igrac. Ako bleban na klupi ima bar tragove mozga uci ce Kings,a ono smece sto pravi penal po utakmici vanka.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Jebote kakvo poluvreme. Gledam sasin strim sa engleskim reporterima. Nahvalise nas bas fino.

Zasto je Dragovic dobio karton za penal? Jel on igrao rukom ili Srnic?

Dobri smo, morali bi da prodjemo ovo.

nije dao da se izvete, dj stao ispred lopte

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Nije samo Kanga i Borjan je morao da brani ovo. Dva kiksa.

 

Borjan je prethodno skinuo penal. Takodje lopta je imala efej i delom je Borjan bio marikiran.

Da Kanga zbog gluposti nije izgubio loptu, samo je trebao da je dune napred i svirao bi kraj poluvremena.

Link to comment

Sta je tu je.  Moze da bira da uvede Kangvu umesto Kange.  Mozda ne odmah, vec negde oko 60-og minuta.  Kanga vec ima zuti karton i nervozan je. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Da Srnic nije oduzeo loptu ne bismo dali drugi gol. Ne volim ga  ni ja ali koliko serete o njemu to vec postaje nepodnosljivo. Ovo je Kangin gol, sve sto je trebalo da uradi je da samo gurne loptu u prostor Bukariju i da ne svira kurcu sa carinjenjem lopte, on se umesto toga okliznuo i dodao coveku loptu na nasu nepostavljenu odbranu posle penala. Bukvalno smo od jedne njegove odluke bili daleko od prolaza, ovako se rezultat vratio u egal.

 

Vala baš. Pritom taj se penal ne svira ni sa varom skoro pa nikada. Kanga može bolje, ali jbg, svaki igrač ovde ima mane. To carinjenje je hendikep sa kojim konstantno živimo. Mene je više razočarao što nije pogodio kod one stative. Celu praznu stranu je imao.

 

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Jebote kakvo poluvreme. Gledam sasin strim sa engleskim reporterima. Nahvalise nas bas fino.

Zasto je Dragovic dobio karton za penal? Jel on igrao rukom ili Srnic?

Dobri smo, morali bi da prodjemo ovo.

 

Bespotrebno se seljacio na penalu, malo kopao, ovo ono

 

Ja samo da izrazim jedan masivan respect za akciju kod drugog gola, i majstorsku zavrsnicu Ivanica

  • +1 1
Link to comment

Mislio sam da ovo nikada necu da napisem ali Katai bi trebalo da igra malo hrabrije jedan na jedan jer je superioran u odnosu na igrace koji ga cuvaju. Ne znam koliko snage jos ima ali ovi uopste nisu spremni na njegovu imaginaciju na terenu. Za Ivanica vazi slicno, bio je bas los do postignutog gola.

 

Stankovic sad ima glavni zadatak da smiri ekipu i da im objasni da se nista spektakularno nije desilo i da ovaj gol Makabija nije mnogo toga promenio. Imamo igrace napred koji su u svakom momentu sposobni da izmisle gol.

 

Tejlor je ozbiljan jedac govana.

  • +1 1
Link to comment

Kanga napolje, unutra Kangva

Katai izgleda kao da nema kondicije

Dragovic u nevolji, stalno je u duelu a ima zuti. Da imamo desnog beka, pa da umesto njega udje, a Erak se vrati u centar... Ovako bolje da on dobije crveni nego da #77 udje :laugh:

Bice interesantno, mozda zaigramo i s dva spica

Edited by Plajvi
Link to comment

borjan nit je video sut, jos po ovakvom vremenu, nista nije kriv

 treba kangva i sanogo da udju umesto kange i srnica

prvi zbog suta iz daljine, drugi jer je fudbaler za razliku od konkurenta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...