Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Опусти се Теде нисам доводио у питање твоју приврженост Пфк-у, више онако генерализујем.

 

Нису сезонске проблем

Spoiler

2BA9E4D3-8F0E-422B-B62D-A2DD30A5BA5A.thumb.jpeg.a68e29c15064b25b507fda039b3b9ed4.jpeg

Ја први нећу ићи на стадион ако се до почетка сл сезоне В&В не торњају из клуба.. али онако генерално као навијачи смо го курац, не знам да л’ и заслужујемо боље.

  • +1 1
Link to comment

znam ovo što piše po portalima, prekid, odloženo za sutra. nit sam danas gledao nit ću sutra

 

koliko vidim namerno su prekinuli navijači tekmu

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Azdaja said:

Šta se ovo dešava?

reci mili sine

stalno si na udaru pa se majka
brine

svi bi htjeli nogom tebi zavrat stati al ti nisi naucio
nikom robovati

Cuvaj mi se sine stara majka kuka svaka bi fukara da ubije vuka,
cuvaj mi se sine stara majka kuka svaka bi fukara da ubije vuka


Nije majci lako klevecu te dijete bezboznici neki cujem da ti prjete
svi bi htjeli nogom tebi zavrat stati al ti nisi naucio
nikom robovati

Cuvaj mi se sine stara majka kuka svaka bi fukara da ubije vuka,
cuvaj mi se sine stara majka kuka svaka bi fukara da ubije vuka

Zaklinjem te mljekom iz majcinih grudi ne daj sine na sebe ali covjek
budi svi bi htjeli nogom tebi zavrat stati al ti nisi naucio
nikom robovati

Cuvaj mi se sine stara majka kuka svaka bi fukara da ubije vuka,
cuvaj mi se sine stara majka kuka svaka bi fukara da ubije vuka

Link to comment

Braco grobari, primite moju izvinjotinu ali ovo mora da bude registrovano 3:0 za Cukaricki inace je ozbiljna bruka. Vasi navijaci napravili sranje, zbog vasih navijaca prekinuta utakmica, vasi igraci odbili da nastave utakmicu bez tih navijaca koji su zbog napravljenih sranja izbaceni sa tribine. Kapiram da ste nezadovoljni (eufemizam veka) sopstvenom upravom ali to sa Cukarickim nema veze, imate stadion gde su kancelarije uprave pa to resavajte tamo.

  • +1 3
Link to comment

Mec je odlozio zvanicno delegat Blato Lige Srbije i to je to. Sutra u 18h se igra utakmica.

 

Sve ostalo necu da pisem... kakav poslusnicki narod ovo je neverovatno

Edited by mozzer
Link to comment

Brate cigane izvinjotina prihvacena. Od mene, oduzimam parrizanu jos 42 boda, jedan dajem zvezdi, dva cukarickom a resto tsc-u.

 

Odigravanje meča 30. kola Superlige Srbije između Čukaričkog i Partizana prekinuto je zbog nepostojanja uslova za igru i opasnosti po zdravlje aktera ovog susreta. Meč na Banovom brdu prekidan je nekoliko puta, a prekinut je trajno na osnovu procene glavnog sudije. Odlukom direktora takmičenja Aleksandra Pivića meč će biti nastavljen sutra, u sredu 12. aprila 2023. godine, sa početkom u 18.00 časova. Meč će se igrati bez prisustva publike“, navode u saopštenju Superlige.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, harper said:

Braco grobari, primite moju izvinjotinu ali ovo mora da bude registrovano 3:0 za Cukaricki inace je ozbiljna bruka. Vasi navijaci napravili sranje, zbog vasih navijaca prekinuta utakmica, vasi igraci odbili da nastave utakmicu bez tih navijaca koji su zbog napravljenih sranja izbaceni sa tribine. Kapiram da ste nezadovoljni (eufemizam veka) sopstvenom upravom ali to sa Cukarickim nema veze, imate stadion gde su kancelarije uprave pa to resavajte tamo.

 

jednu stvar previđaš, a to je da rezultat ovde nije ni bitan. na osnovu informacija koje su raspoložive, prilično sam siguran da odbijanje igrača Partizana da igraju (ima snimak gde Urošević jasno kaže nećemo da igramo) nije rezultat njihove volje ili nevolje, već opravdanog straha. od njih je traženo da ne nastavljaju utakmicu, informacija kaže da je prvo bila odluka da se igra, pa posle da se ne igra. suština je u tome da je njihov strah opravdan i da se nalaze u nemogućoj situaciji da igraju za klub koji sopstvena uprava bukvalno uništava, a nekakvi navijači namerno prekidaju utakmicu ratujući sa upravom i zahtevaju od igrača da ne nastavljaju. u tom performansu i oni (igrači) su jebena strana.

 

suština nije u tome dal će ova utakmica da se nastavi ili registruje, već je suština u tome da se igrači fkp nalaze u potpuno nemogućoj situaciji i da pod ovim uslovima može da se postavi pitanje dal mogu da se takmiče regularno uopšte i da li može da im se garantuje bezbednost.

 

takođe je potpuno jasno ko je ovu upravu namestio tu gde je, i ko je onaj koji može odatle da je pomeri. ako je potpuno jasno ko je generator problema i ko može problem da reši faktički telefonskim pozivom, onda je potpuno jasno i da neko ima interes da se čitav ovaj cirkus nastavi, uključujući i neželjene posledice koje mogu da nastupe usled eskalacije događaja.

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

jednu stvar previđaš, a to je da rezultat ovde nije ni bitan. na osnovu informacija koje su raspoložive, prilično sam siguran da odbijanje igrača Partizana da igraju (ima snimak gde Urošević jasno kaže nećemo da igramo) nije rezultat njihove volje ili nevolje, već opravdanog straha. od njih je traženo da ne nastavljaju utakmicu, informacija kaže da je prvo bila odluka da se igra, pa posle da se ne igra. suština je u tome da je njihov strah opravdan i da se nalaze u nemogućoj situaciji da igraju za klub koji sopstvena uprava bukvalno uništava, a nekakvi navijači namerno prekidaju utakmicu ratujući sa upravom i zahtevaju od igrača da ne nastavljaju. u tom performansu i oni (igrači) su jebena strana.

 

suština nije u tome dal će ova utakmica da se nastavi ili registruje, već je suština u tome da se igrači fkp nalaze u potpuno nemogućoj situaciji i da pod ovim uslovima može da se postavi pitanje dal mogu da se takmiče regularno uopšte i da li može da im se garantuje bezbednost.

 

takođe je potpuno jasno ko je ovu upravu namestio tu gde je, i ko je onaj koji može odatle da je pomeri. ako je potpuno jasno ko je generator problema i ko može problem da reši faktički telefonskim pozivom, onda je potpuno jasno i da neko ima interes da se čitav ovaj cirkus nastavi, uključujući i neželjene posledice koje mogu da nastupe usled eskalacije događaja.

 

 

 

Meni je igrace stvarno zao ali ako vi ocekujete da sedite kuci a da vam Vucic otera upravu jer "zna se od koga zavisi" nacekacete se.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Pošto tribina ili ne dobija šta joj je obećano ili zaista smatraju da je ovo jedini način da oteraju govna ja ne bih tu mnogo dodao.

 

Stavio sam +1 na Harperov post jer zaista smatram da u 2023 godini ovakva sranja su totalno nepotrebna. Jebeno kameno doba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...