Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

ovakav Rafa nema sta da trazi protiv Novaka u utorak. 

ostaje da se vidi hoce li kanadjaninu opasti nivo i fokus. cini mi se da je napredovao po tom pitanju. sad u Rimu sa Novakom se borio muski do kraja

  • +1 1
Link to comment
Upravo.
Više bih voleo da prođe Rafa ali posle posle današnjih teških 5 setova
zviždali bi na svaki poen Noleta... ma kakav poen, na svaki udarac... ma kakvi, zviždali bi mu na svakom koraku. Ali možda to i nije tako loše

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Svakako mu sleduju sve teži obračuni sa publikom kako bude napredovao ka finalu turnira.
A šta će tek biti na Wim/Usa openu...
Jbg ali moraće dobrano da se napne i vozdigne moral i smirenje na džedajski nivo.

Link to comment

Da li sam ja jedini koji smatra da je ova "pressure points" statistika totalno bzvz. bez konteksta koji daje podatak o tome ko je na servisu na tim poenima. :huh:

Link to comment
56 minutes ago, TS-CS said:

ovakav Rafa nema sta da trazi protiv Novaka u utorak. 

ostaje da se vidi hoce li kanadjaninu opasti nivo i fokus. cini mi se da je napredovao po tom pitanju. sad u Rimu sa Novakom se borio muski do kraja

Ne znam odakle ti ovaj optimizam?

Rafa igra odlično, ako izuzmemo sporiji ulazak u meč.

Link to comment

otkako je iz prvog reda tribina vratio onaj feliksov smec sredinom 2.seta Nadal je okrenuo momentum i proigrao. Auger je inace slabasan na reternu, ne znam je li proslu uopste uspio brejknuti Krajinovica osim u zadnjem gemu meca. Rafa ne servira nista spec. uglavnom na T i po sredini i to mu je sasvim dovoljno sad kad je ovaj u down-u jbg

 

inace za Novaka bi bila idealka da mec u utorak krene otprilike u ovo doba, oko 7 popodne uz otvoren krov, da se ne vijaju do sitnih sati ako krenu "not before 20:45" kako se ocekuje

 

Edited by TS-CS
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...