Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

 

 

 

1 hour ago, FPLS said:

Moram priznati da sam video tek par gemova danasnjeg meca, ali ono sto je Meda igrao protiv Djerea i neki dan protiv Gaskea tesko da je top 30 tenis.

 

Ocekivao sam da mu Laslo uzme set, a Kec bude skroz egal, a on ih obojicu pometlao.

 

Sigurno je do Keca što nije igrao egal sa jednim od najboljih igrača na svetu i to na slemu, a ne do tvojih očekivanja od njega.

 

Jbt do pre mesec dana se nije znalo kako se čovek zove i preziva, a sad se očekuje da igra egal sa Medvedevim i to lagano, čovekom koji je do nedavno vezao koliko beše osvojenih turnira, tipa 5, 6? Srbija™. Samo mi nemoj reći "Kecmanović igra dobro lately a ovaj baš ne", forma nekad znači a nekad i ne. 

Link to comment
58 minutes ago, Lancia said:

sva sreca te se ne kladim, ne bih stavio jednog centa na 3:0 za Medvedeva.

Ali pravi problem bi nastao tek kada bi stavio gomilu cenata na to da Kecman uzima 1 set :fantom:

Edited by ubibobi
  • +1 1
Link to comment

Za Đokovića je ovo sjajno. I on i Nadal su dobili dnevne termine, što znači da će dobiti večernji kad budu igrali četvrtfinale. Teško da će mlađahni Alcaraz dobiti tri prajm tajma za redom. 

  • +1 1
Link to comment
Za Đokovića je ovo sjajno. I on i Nadal su dobili dnevne termine, što znači da će dobiti večernji kad budu igrali četvrtfinale. Teško da će mlađahni Alcaraz dobiti tri prajm tajma za redom. 
Kad se vidi da mu je protivnik verovatno Zverev a da je Nadalu blagougodno da legne u 9 u krevet... ne bi me iznenadilo.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Uveče voli da ode na utakmicu :fantom:

Smem da se kladim da će igrati po danu i jarkome suncu.

 

Edit. Ukoliko dođe do tog meča.

Edited by Ras
Link to comment

Zašto publika ovoliko zviždi Novaku? Ovoliko glasno buuuuuu, nisam odavno čula. 

Čak su i ovo dvoje koji su na terenu, Brugera i neka devojka u šoku.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Da li je fakin realno da se Novaku zvizdi dok izlazi na teren?¿

@Arkadija

 

Kazu na ES da je dosta Argentinaca tu.

 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...