Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

Švarcman je brutalan igrač na šljaci u najboljim godinama, Nole ga je rešio kao od šale. Neverovatno moćno izgleda, podigao je igru, tempirao formu za RG/Wim i čini mi se da ima još ihahaj rezerve. 

 

Ovo danas je bio Nole iz najboljih dana.

  • +1 6
Link to comment

Ako se Nadal proseta danas imacemo situaciju koju ne znam kada sam poslednji put video, ako sam ikada video u zivotu, da dva najveca favorita igraju cetvrtfinale GS-a nakon sto se prakticno nisu ni oznojili do tog cetvrtfinala. Ipak, ne ocekujem tu preterano lak mec za Rafu.

 

Novak stvarno izgleda jako, jako dobro, kao da mu je prijala ona nasilna pauza na pocetku sezone. Trebalo je vremena da izbazdari formu ali kako je u nju usao "prolazi kroz lopticu" kao na video igrici. Svarcman nije neki igrac ali ga je na sljaci mnogo tesko izbaciti s terena jer je neobicno brz, ima fantastican footing i ne gresi mnogo, danas je bukvalno dobio batine i od pocetka do kraja meca se nije pitao nista. Novak je imao ono svoje sada vec tradicionalno lutanje mozga na pocetku drugog seta ali nacin na koji je popravio situaciju kad se vratio u mec je bio impresivan, prosao je kroz ostatak seta kao buldozer. Bice zanimljivo videti na kraju turnira prosecnu brzinu udaraca, imam utisak da je znacajno veca od onoga sto Novak obicno salje u Parizu.

  • +1 5
Link to comment

Iskusno Nadal osetio da mu sledi uriniranje u usta u cetvrtfinalu na njegovom turniru pa resio da izbegne, naravno reci ce da je bio povredjen

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Iskusno Nadal osetio da mu sledi uriniranje u usta u cetvrtfinalu na njegovom turniru pa resio da izbegne, naravno reci ce da je bio povredjen

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

:isuse:

  • +1 1
Link to comment

Nadala pomelo sinoćnje odlaganje početka finala LŠ, pa nije otišao na vreme u krevet, zato danas popodne ne igra baš najbolje.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
30 minutes ago, Lancia said:

Be careful what you wish for :D

Upravo.
Više bih voleo da prođe Rafa ali posle današnjih teških 5 setova

Edited by Olimpijac
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...