Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BG restorani v2.0

Featured Replies

1 hour ago, Djuro said:


gde bi ih ti vodio?  bas mi je bitno mesano meso (ne pecenje).

 

ni ja bas ne bih vodio ljude na ledine.

 

ovaj suvenir je ok, jeo sam tamo, bas dobro, ali ne znam kakvi su na rostilju…

 

u radnickom, durmitoru nisam bio sto godina, u beloj reci i dzakarti nikad.

 

Edit: ajvar i kajmak su bitni, mada ne verujem da tu neko fejluje..

Nema greske sa Durmitorom (posebno jagnjece pljeskavice), samo je skup.

 

Ako ciljas NBG mozes da probas i Srpsku Kucu u Dzona Kenedija. Doduse nisam isao vec par godina ali uvek je bila dobra domaca hrana.

 

 

  • Replies 1.8k
  • Views 168.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Sad te na ulazu pitaju hoces u pucacki ili nepucacki deo

  • Hajde malo da razjasnimo stvari - Tata Mata je izvorno jadranski restoran u Dalmatinskoj ulici. Zove se Tata Mata jer je jedan vlasnik sin čuvenog profesora FDU Mate Miloševića i oni su stanovali u to

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    džeri restoran, bečka šnicla sa pire krompirom pajz sad 3870 din

Posted Images

Od mene velika preporuka za Durmitor i Belu Reku.

Ciribu, ciriba u Zemunu kod pijace. Domaci ambijent, odlicna klopa, parking ispred restorana, placa se.

Imaju i muziku, al nisam nikad isao tada.

Danas bio ponovo u Pinotu u West65. Ne razumem se u tu scenu, valjda je jedan od suvlasnika i, navodno, nas najbolji somelijer Vuk Vuletic ( ne znam ni kako se to uopste meri).

Hrana je fenomenalna

10 hours ago, Lezilebovich said:

Danas bio ponovo u Pinotu u West65. Ne razumem se u tu scenu, valjda je jedan od suvlasnika i, navodno, nas najbolji somelijer Vuk Vuletic ( ne znam ni kako se to uopste meri).

Hrana je fenomenalna

 

Meri se tako što je dva puta pobedio na nacionalnom prvenstvu za somelijere, a jednom na balkanskom i jedini je ikada sa exYu prostora koji je stigao do polufinala svetskog ASI prvenstva (2018 u Antverpenu).

 

Pinot zaista odlično mesto. 

Dajte neki predlog za lep restoran u Bgd - nesto klasicno, ne kafana, vec restoran, da nije Madera, a ni Delirium Silence, nemam cenovni rang, ni vrstu kuhinje, da je atmosfera (muzika, osvetljenje) prijatna - gde biste izveli sredovecnog, ugladjenog stranca?

20 minutes ago, Dada said:

Dajte neki predlog za lep restoran u Bgd - nesto klasicno, ne kafana, vec restoran, da nije Madera, a ni Delirium Silence, nemam cenovni rang, ni vrstu kuhinje, da je atmosfera (muzika, osvetljenje) prijatna - gde biste izveli sredovecnog, ugladjenog stranca?

Realno na barikade kod  Savskog mosta i uzeo bi mu neku pljesku...Otprilike tako.

1 hour ago, Dada said:

Dajte neki predlog za lep restoran u Bgd - nesto klasicno, ne kafana, vec restoran, da nije Madera, a ni Delirium Silence, nemam cenovni rang, ni vrstu kuhinje, da je atmosfera (muzika, osvetljenje) prijatna - gde biste izveli sredovecnog, ugladjenog stranca?

 
tata-mata na novom beogradu, morska hrana, ima parking, splav na savi. imaju i u mislim dalmatinskoj al tamo nisam bio, oni koji jesu kažu da je nbg bolji

 

lorenco i kakalamba

 

žabar kod rahmetli jugoslavije

1 hour ago, ronin said:

Realno na barikade kod  Savskog mosta i uzeo bi mu neku pljesku...Otprilike tako.

Eh, na ovo cu moci da odgovorim kad budem imala mogucnost da pisem na Politici 💪 - za sad Kulinarstvo, Kucno bilje i slicno 🙂.

39 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 
tata-mata na novom beogradu, morska hrana, ima parking, splav na savi. imaju i u mislim dalmatinskoj al tamo nisam bio, oni koji jesu kažu da je nbg bolji

 

lorenco i kakalamba

 

žabar kod rahmetli jugoslavije

Ajd da pitam:

Odveo bih neke prijatelje u taj Tata-mata, ali ja slabo jedem ribu, skoro nikako.

Šta da poručim ima li nade za mene?

vreme je da počneš, slobodno uzmi brodet/rižoto, to ne može da omane

 

a ima i mesine

Meni je širok spektar hrane kakav imaju u Pinou uglavnom obeshrabrujući, ali ruku na srce, sve što sam probao bilo je dobro. Cene su prosek za taj tip mesta, možda čak i malo jeftinije (biftek ispod 3 soma pre mesec dana). Meni su te porcije male, a uvek sam se osećao nepripadajuće kad naručim duplo (ne samo tamo).

Uglavnom izbegavam da prelazim mostove kad ne moram, pa slabo i znam šta im po NBG. U Durmitoru nisam bio od pre korone. Samo Turska!

24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ajd da pitam:

Odveo bih neke prijatelje u taj Tata-mata, ali ja slabo jedem ribu, skoro nikako.

Šta da poručim ima li nade za mene?

 

imaš mesni meni, biftek je 2900, pileće belo 1700 mislim

 

što se ribe tiče za 85e za kilo pre ću da kupim avio kartu do soluna i nazad

 

 

Koju ribu naplaćuju toliko po kg???

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.