December 11, 20241 yr On 8. 11. 2024. at 20:19, napadaj said: U Oskaru izuvanje - pihtije, jaretina, repovi, kolenica na kiselom kupusu, šljiva, Mataljev Kremen i onda vinjak, plus pita šljiva/orasi. Sve preporuke, sjajno mesto. Evo, baš sam navalio po pihtijama, a posle ide sarma. Za sada je super. Samo je kraj malo crno beo za mene
December 11, 20241 yr 4 hours ago, Sammael said: Ni Ledine nisu bile više što su bile zavisi, produži dalje do deda stavre
December 12, 20241 yr jel ova homina pečenjara hrastovina na mestu nekadašnjeg wine bara sa istim imenom na bulevaru? kako to uopšte. edit - da odgovorim sam sebi, pisao o tome vino i fino https://www.vinoifino.rs/novosti/novost_vinski_bar_hrastovina_postao_pecenjara_vinski_magazin_vino_i_fino_3061 Edited December 12, 20241 yr by Eleniko
December 13, 20241 yr Jednom bio u tom vinskom baru, nothing of value was lost. Moram idući put da sednem tamo da jedem (umesto u Cuoco ili M&M).
December 13, 20241 yr On 30. 11. 2024. at 0:16, nautilus said: Prva preporuka za Kod Ljube koju sam cuo je bila da tamo jedu doktori iz gradske bolnice. Nije za izvesti devojku na dejt ali jeste za otici sa drustvom i najesti se za medalju. Škembaroši iz mog radio kluba se kunu u Ljubinu verziju, poodavno se tamo odlazi utorkom uveče za tačku "pod razno", posebno od kad su potamanili ortodoksne kafančine u epsilon okolini ETF. Kumić iz Kanade letos prijatno iznenađen,
December 14, 20241 yr tja za ljubu ne znam, dosta sam škembića izeo u gradu ali mi ljubini gurmanski nisu u prvih 5, čak vrv ni šire. ako jedu čorbaste onda ne znam, ali gurmanski niđe veze u poređenju sa starim zapletom, dijagonalom /ok to je ista škola/, orašcem pa čak ni kalenićem u koji baš ne volim da idem. nisu nejestivi daleko od toga li prosto ne volim kad mi narendaju trapist u jelo koje je odveć pogrešno začinjeno, barem za standarde italijanskih ćkembića kojima naginjem. možda ja grešim....
December 17, 20241 yr 17 minutes ago, msv said: Langouste i Fleur de Sel osvojili Mišlenovu zvezdicu jel imaš neki link, ili celu vest?
December 17, 20241 yr 15 minutes ago, msv said: Fleur de Sel jebo ih aleksandar vučić nazovimo stvari svojim pravim imenom ne verujem da su vlasnici millenium tima koji se vode u APR pravi vlasnici ni ove kafane ni vinograda ni vinarije šapat znam ko će da časti - jedan znameniti forumaš koga ovde nema više godina
December 17, 20241 yr 9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said: jel imaš neki link, ili celu vest? https://vinoifino.rs/novosti/novost_srbija_je_dobila_svoje_prve_mislenove_zvezde_vinski_magazin_vino_i_fino_3104
December 17, 20241 yr 1 hour ago, msv said: Langouste i Fleur de Sel osvojili Mišlenovu zvezdicu Nisam cuo za ovaj restoran iz slankamena (wtf?), jel bio neko? Vidim gaza negoduje tako da verovatno treba preskociti.
December 17, 20241 yr 5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said: Nisam cuo za ovaj restoran iz slankamena (wtf?), jel bio neko? Vidim gaza negoduje tako da verovatno treba preskociti. negodujem iz moralnih razloga, vrv oprane pare od koksa za račun dinastije na vlasti i onda investirano. zvanični vlasnik millenium team, nezvanično pogađajte jednom. bukvalno sam u air serbia magazinu čitao hvalospev vinima od kog mi se pripovraćalo. zvali me jednom da idem da jedem na tuđ račun, i to sam odbio. nisam tolika /čak nikakva/ moralna veličina za gastro provod ali postoje granice.
December 17, 20241 yr 9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said: Nisam cuo za ovaj restoran iz slankamena (wtf?), jel bio neko? Vidim gaza negoduje tako da verovatno treba preskociti. mislim ako ti dođe steve kerr ili takav profil onda ga vodi tamo, koga boli qrac
December 17, 20241 yr 13 minutes ago, Кристофер Лумумбо said: Nisam cuo za ovaj restoran iz slankamena (wtf?), jel bio neko? Vidim gaza negoduje tako da verovatno treba preskociti. To je praktično deo vinarije Šapat.
December 17, 20241 yr istini na volju, bivši forumaš se kune u hranu ali ono što je prati iz njegovih priča pas s maslom ne bi pojeo
Create an account or sign in to comment