Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

On 29.11.2022. at 17:07, Sludge Factory said:

Po meni losa i pogresna odluka, osim ako nije stvarno iskljucivo njegova licna. Pre svega jer se gubi dobar izenjer, a sto se tice vodjenja ekipe, uz sve greske ova sezona i nije projetovana kao sampionska tako da jbg treba nekad pustiti ljude da uce pa i na svojim greskama. 

 

 

 

Nisam siguran da na pocetku sezone nisu verovali u duplu krunu

Link to comment

Bili su za pedalj ispred Redbula na pocetku sezone, i svi su to znali. Kad ce da jure titulu ako ne tada? Ferari je u pitanju, ne neki amateri.

 

Drugo, masa poena je bačena taktičkim postupcima, za to nema izgovora.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
 

 

Everything indicates that Red Bull and Ford will reveal their cooperation from 2026 on Friday.

Still a partner for the top team after the Porsche deal fell through. Exact details not yet known. Red Bull Powertrains builds the combustion engine itself anyway.

Link to comment

Meni ovo više liči na foru sa brendiranjem motora Aston Martinom pre par godina, Fordovo ime ulazi u F1 zbog rastućeg tržišta u USA, a oni plaćaju za to i eventualno daju neki ograničen input u Red Bullovoj fabrici. Sumnjam da će se neka glava Forda pojavljivati u padocku na trkama niti pitati bilo šta, možda samo na odredjenim trkama koje Ford proceni da su bitne sa marketinškog aspekta da se kaže da je bio neko. Zapravo svešće se na to da se Hondin motor vrti po stazama F1 sa Fordovim bedžom na njemu :lol:

Mene više zanima šta Honda planira, prijavljeni su kao proizvodjač za 2026. ali za sad ne vidim da imaju neki dogovor na vidiku…a i svoj know-how su prodali Red Bullu sa sve stručnjacima :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...