June 5, 20251 yr Ja imam xiaomi smart box na kom se desava sttuter povremeno, ali ja ga resim ili restartom uredjaja ili izadjem iz aplikacije pa udjem opet. Cak mi uspe i ako promenim kvalitet strima i to cak na jaci.Na kompu kad gledam ne secka nikad.Aplikacija im cini mi se nije bas sjajna.
June 5, 20251 yr I ja mogu da potvrdim da povremeno zasecka i prebaci na neku nisku rezoluciju, ali dovoljno retko da nije ozbiljan problem.
June 14, 20251 yr Jel ima neko kojota za britanski Eurosport? Ne da mi se da gledam le mans na ovom našem. Fala
June 15, 20251 yr Ferari i Lekler 😀 "Idemo plan B""Ipak mislim plan C""Vazi"Ode čovek u box i sjebu ga 😆 "Ne razumem ovu odluku" 😀
Create an account or sign in to comment