Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

Meni je ova sezona DtS bila bas mlaka, ok je kao retrospektiva jedne dosta uzbudljive sezone, ali ovo ostalo bez veze. Izvlace neku dramu na misice (kao i uvek), neki glupi i nezanimljivi narativi, ni rec o Kimi Raikonenu, Mazepinove muke i klasicni Toto koji drka na samog sebe.

 

S3 mi je bila mnogo bolja, iako je ta godina formule 1 bila manje uzbudljiva.

 

I dosta vozaca se zali na Netflix, da ne prikazuju verodostojne stvari i sve vise odbijaju da ucestvuju. Maxa nije bilo uopste u s4. Ceko Perez ih je valjda vodio u Meksiko na pet dana, u svoju kucu, nisu ni kadar toga iskoristili. 

Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Meni je ova sezona DtS bila bas mlaka, ok je kao retrospektiva jedne dosta uzbudljive sezone, ali ovo ostalo bez veze. Izvlace neku dramu na misice (kao i uvek), neki glupi i nezanimljivi narativi, ni rec o Kimi Raikonenu, Mazepinove muke i klasicni Toto koji drka na samog sebe.

 

S3 mi je bila mnogo bolja, iako je ta godina formule 1 bila manje uzbudljiva.

 

I dosta vozaca se zali na Netflix, da ne prikazuju verodostojne stvari i sve vise odbijaju da ucestvuju. Maxa nije bilo uopste u s4. Ceko Perez ih je valjda vodio u Meksiko na pet dana, u svoju kucu, nisu ni kadar toga iskoristili. 


Max ih je odjebao i rekao da nece da ucestvuje jer seku izjave i montiraju kako im se cefne.

Nisam jos odgledao poslednju sezonu, ali sam vidjao po netu te izjave.

Link to comment

Da, da, evo i juče je izjavio da su napravili od Landoa šupka iako je inače vrlo gotivan, bar po njegovim rečima.

 

Ja mislim da je Gunter lik zbog kojeg ljudi najviše gledaju DtS. On i Zak Brown recimo, uz njih i pičkaranje Totoa i Kristijana. Ovi ostali nisu dovoljno zanimljivi ili harizmatični. Možda da se preorjentišu na te sudare CEOva, a vozače ili da iskuliraju ili da pređu u malo dokumentarniji oblik snimanja.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, renne said:

Vozači glasali da se vozi

 

Navodno im je objasnjeno da ako se ne bude vozilo da ce im se Saudijci maksimalno usrati u zivote.

Link to comment

Ozbiljan udes. Ponekad se zaboravimo koliko je ovo opasno i kakvi su ovo ludaci.

 

Slušam Haimltona, meni deluje da se nije baš previše ni trudio. Negde sam pročitao da su on i Alonso bili najglasniji da se ne vozi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...