Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

2 hours ago, Ivo Petović said:

Mada, po oba pitanja bi navijači Meklarena imali šta da kažu :D

Ne znam o cemu pricas, bio neki trening, simulacija, treba sezona da pocne? 😉
 

Horor, sta drugo reci, koliko je bilo interesantno gledati trkanje i uzastopne kontre za prvo mesto, toliko je bilo mucno gledati meklarene.

Link to comment
23 hours ago, ducca said:

 

 


Moram da priznam da me je Mick od dolaska u F1 prijatno iznenadio svojim ponašanjem na stazi i van nje. Corina i Mihael su odradili dobar posao u vaspitavanju ovog dečka. Samo za ovu situaciju mogu da čujem većinu, ako ne i sve ostale vozače kako kreću u kuknjavu i traže kaznu za Ocona.

Odličan 360 oporavak takodje.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Čudno mi je da su sva tri tima sa Ferarievim motorom pogodila i aerodinamikau. Mora da postoji još nešto osim sirove snage koju dobijaju iz sus motora. Verovatno celo pakovanje bolida pozadi motor-metanjač-ERS daje neku prednost

 

Link to comment
Huti roknuli neko skladište u Džedi, na par kilometara od staze. Moglo bi se ovo otkazati.



Jebale ih više Arabije i Bahreini. Nek sklepaju neku ulični stazu u Mogadišu brzinski kao zamenu za Džedu.
Link to comment
On 10.3.2022. at 16:55, Have_Fun said:

Sutra izlazi Drive to Survive nova sezona

 

Znam da mnogi nisu oduševljeni time, al' čisto da javim

 

Ja pogledao pred početak sezone i šta znam meni je ok kao površnom pratiocu F1 za koga se verovatno i snima. Hamilton ispao nice guy, kao i Botas,  ostali Britanci da im se ne javiš kad ih sretneš, pogotovo Lando. Možda malo preuveličan odnos dva šefa tima. 

 

A odgledao sam i prvu trku, meni bila skroz dobra. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...