Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

Ricca su vratili nakon što ih je odjebao, i dobio bi drugo RB sedište kad bi prikazao bilo šta ove godine, tako da mislim da su tu fazu oko sujete odavno prebrodili. Ne vidim bolju opciju za naredni period, koja je pri tom i bez ugovora. Red Bull je pokazao poslednjih godina da su pre svega pragmatični i jedina prepreka za Sainza biće kao što rekoh Max i tata, što bi posle tolike dominacije bilo vrlo jadno. Što se Carlosa i neke uvredjenosti tiče sumnjam da bi imao problem, najbolji je auto u pitanju i dilemu ne bi trebao da ima ako mu ponude ugovor. A i Sainz je otišao iz Red Bull štale kao deo deala za Renault motore, nije da su ga Marko i Horner proglasili netalentovanim nego mu nisu stajali na putu ka sledećem stepeniku koji je u tom trenutku bio obostrano koristan potez. Da se strpio imao bi drugo sedište već 2019. posle odlaska Ricca.


Pita se i Toto naravno, Russell ne briljira uopšte i daleko od toga da je on zacementiran kao neko oko koga će da grade tim u godinama koje dolaze…

Link to comment

Ne zna se još uzrok zašto ali kočiona čeljust je ostala zaglavljena još od starta trke i samo je spržila disk.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, ducca said:

Ricca su vratili nakon što ih je odjebao

 

 RIC je odjebao njih jer su protezirali Maksa, nisu mu oni dali otkaz. Sainsa su oni proglasili za neperspektivnog, u tome je razlika. Isto su uradili sa Vernjom onomad ciji rezultati nisu bili nista slabiji od RIC, pa sada u Formula E vozi ves masinu. Kad te Marko jednom skartira nema vise nazad.

Link to comment

Evo javlja Dr.Marko da RIC ima jos 2 trke da pokaze da jos uvek ume, inace ce staviti malog Losona umesto njega u bolid...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja kao kasnoustalac sam trke u Japanu i Australiji tradicionalno uvek gledao u snimku, ali sad mi je dovoljno da pogledam 5-minutni highlights na yt. Problem je subjektivne prirode, nema borbe za titulu jer se sve unapred zna jos od 1 trke, plus ekipa za koju navijam nije konkurentna (da budem blag), logicno da splasne interesovanje. 

  • +1 4
Link to comment
On 8. 4. 2024. at 19:32, Jimmy Kowalski said:

...plus ekipa za koju navijam nije konkurentna (da budem blag), logicno da splasne interesovanje. 

Uskoro bi trebala da se pojavi vest o potpisivanju ugovora sa David Sanchezom. 

Ovo je pravi čovek za kombinat! 

 

Link to comment

Procitao bas jutros, nisam ni registrovao da je brze bolje napustio Mclaren. Prethodno su bile spekulacije za Mike Elliotta, pa nista nije ispalo. Uglavnom, tu su negde isti nivo. Samo sto tesko da je 1 covek dovoljan da promeni sve ono sto ne valja u Enstonu i Viryju, jer obe fabrike su podbacile prilicno. Ok, Sanchez ce voditi Enstone jasno, ceka ga rudarski posao..

Link to comment

Alonso ostaje u AM, multi year deal. Rekao bih da čeka 2026. i novo bacanje kockica. Gledao sam ga kao dečarac u kasnim razredima osnovne, dugokos u srednjoj, i evo i sad kad sam ćelav :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Corriere javlja da je Sainz potpisao 2 godine sa Mečkom. Ima logike da je Alonso povukao potez kad je skapirao da su RB i Mercedes zatvoreni. Jasno je i da Checo ostaje nakon ovoga. 
 

Izašao i 2025 kalendar, Australia ponovo otvara sezonu kako bog zapoveda :D

 

 

IMG_5433.jpeg

Edited by ducca
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...