Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, Have_Fun said:

Bzvz taktika za Alonsa

Aj kao probali su nešto al' moglo je ovo bolje

Stroll će završiti ispred njega

Ipak ispred

 

3 poena za AM

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Lekler iz greške u grešku

Kao pijan da vozi

Problemi sa kočnicama , cela trka-damage limitation.
Još je dobro i prošao.

Link to comment

ja sam od polovine trke samo slusao martina & kroftija i povremeno alt-tabovao na taj prozor kada se komentarori uzbude. 

 

 

Link to comment

jezivo je sve ovo sa maksom....jako smara

motog gp>>>>>>>>>>>>>f1

 

doduse, srce mi greje patnja fanova hamiltona.

koliko moras biti dosadan lik da bi bio fan fck hamiltona

  • Haha 1
Link to comment

Od ove Maxove dominacije samo je gora bila Schumijeva dominacija. Najgore F1 sezone ikada..

 

Sa Hamiltonom se makar klao Nico, plus u poslednjoj sezoni pred nova pravila imali smo dvoboj sa Maxom..

Link to comment

da, fakat je sumaherova dominacija bila jos jezivija, tad sam i prestao da pratim f1, a bukv mi je posle biciklizma i moto gp omiljeni sport

 

da sam na mestu krovne organizacije, ja bih nesto preduzeo, jer niko vise nece gledati trke

Link to comment
On 2. 3. 2024. at 14:29, Sludge Factory said:

 

Pa zapravo prosla sezona je prva posle duzeg vremena da Ferrari nije isao u rikverc tokom sezone, vec je, naprotiv, ispravljao greske i napredovao. Samo su krenuli od jako lose pocetne tacke prosle godine, pa se izgubilo vreme u trazenju pravog puta. Ove godine deluje da je drugacija prica. Konacno su postavili dobru osnovnu platformu pod ovim pravilima (sto je, izgleda, konacno i Mercedesu uspelo) i sad ostaje da se ponovo dobro uradi in-season development, sto je Ferrarijeva boljka jako dugo. Ljudi koji se razumeju™ kazu da Ferrari ima puno prostora za razvoj (kad se pogleda auto ispod karoserije, recimo, vidi se na nekim snimcima iz boksa tokom testiranja i ova dva dana), ali naravno treba prvo svi da understand™ ova svoja nova vozila (ukljucujuci i red bull) i da se odluce za pravac razvoja (kao i red bull). Tako da, mozda bude i nesto od ove godine, videcemo. Ne treba ni previse uzletati, ni previse se za sad razocaravati. 

 

Da su Ferrari i Mercedes ovim kolima startovali sezonu prose godine, recimo, vrlo moguce da bi drugacija pesma bila. Ovako su izgubili preko godinu dana vremena za razvoj, jbg. 

 

Mislio sam da idu u rikverc tokom trka, ne tokom sezone. Tj. dobre kvale, loš race pace.

 

Još dve sezone ovog borefesta, i mislim da Libertiju više ni DTS neće pomoći oko hajpa i gledanosti.

  • +1 1
Link to comment

DTSu je gledanost opala za nekih 30% već sada, idu strmoglavo u bulju. Ne znam šta ima da se izdramatizuje za sezonu u kojoj jedan čovek pobedi u 90% trka.

 

Ja sam bio Šumijev fan pa mi je taj period dominacije bio melem nakon 4 godine agonije, ali slažem se da je monotonija užasna za sport. Ako se dobro sećam i taj njegov niz je prekinut nekom drastičnom promenom pravila.

  • +1 1
Link to comment
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...