Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

15 minutes ago, Radoye said:

Nije ti to nacionalna radinost. Ispada da u Has onda treba da voze samo Amerikanci, u RBR Austrijanci, u Mercedesu Svabe, u Ferariju Italijani a u Renou Francuzi (dobro to vec imamo, zato im i ide tako kako ide...)

Nema formuletm, niti ce je vise biti bez juznoamarickih plejbojevatm...

Rubirosa-Zsa-Zsa-Gabor.jpg

 

I ostalih gaucosa...:sleep:

Fangio.jpg

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Radoye said:

Nije ti to nacionalna radinost. Ispada da u Has onda treba da voze samo Amerikanci, u RBR Austrijanci, u Mercedesu Svabe, u Ferariju Italijani a u Renou Francuzi (dobro to vec imamo, zato im i ide tako kako ide...)

 

Alo bre, meni ne ide i to je to, sta si se nakacio - Jel ne umes da tolerises moje misljenje da kombinacija ENG-IT ne ide. BRA-IT ide, ESP-IT ide, pa cak i DE-IT - sto se mene tice moze i marsovac da vozi iu Ferari, kao da mene neko nesto pita...:D

Link to comment
On 26. 8. 2023. at 15:43, ducca said:

Perez se ozbiljno blamira, jbt Albon ga buši pola sekunde u Williamsu. Mislim da je svilen gajtan na vidiku. I RB bi mogao da uzme i Albona u razmatranje za to sedište pored Ricca, napredovao je i sazreo zadnje 2 sezone baš lepo… U istom autu njih trojica stavio bih pare da će Albon biti najbrži.


Samo da se nadovežem na ovaj davni post… :sleep:

 

 

 

 

IMG_4093.jpeg

  • +1 3
Link to comment

Ne secam se da je ikad bio ovaj trend da se pre pocetka tekuce sezone potpisuju ugovori za sledecu godinu... Obicno je to resavano u pauzi u avgustu.

Link to comment

Jbg ove godine nije bilo nikakvih promena, mislim da je ovo prvi put da imamo potpuno iste vozacke postave dve godine za redom. Svima isticu ugovori na kraju ove ili sledece sezone i sada ide pozicioniranje ko ce od vozaca da avanzuje u jaci tim i koji tim ce koga da ukrade konkurenciji. Mercedes je sa Hamiltonom zatezao, ovaj je trazio konkretniji ugovor i po trajanju i finansijski a dobio je 1 + 1 godinu opciono jer su se u Mercedesu nadali da ce da dogodine umesto njega dovedu Norisa ili Leklera. No kad su ovi produzili u svojim timovima onda im je i Hamilton bio dobar, ali njemu vise nisu bili dobri oni. I sad ko ce u Mercedes - Mik Sumaher?

Slicna se situacija desila nedavno u Alpinu kad su zatezali s Alonsom i Pjastrijem pa im je Pjastrija uzeo Meklaren a Alonso otisao u Aston-Martin.

A dilovi su se i ranije resavali u ovo doba godine, samo se cekala letnja pauza da se to objavi. Ove godine su pozurili s ovom bombom (Hamilton -> Ferari) mozda ne sasvim slucajno s obzirom da je objavljeno dan nakon zvanicnog odbijanja da se Andretiju i Kadilaku dozvoli da se prikljuce sampionatu kao 11. tim od 2026. sto je izazvalo izuzetno nekativne reakcije.

Tako da - jedinstvena situacija, plus oportun momenat da se digne prasina i zabasure neke bitnije vesti, i eto dobismo raniju nego obicno sezonu transfera.

  • Hvala 1
Link to comment

Pa ako su sad potpisali, logicno je i da sada objave. Uvek mi je bilo glupo kada se nesto sakriva od javnosti, a svi u stvari znaju i onda imamo worst kept secret. I onda kada se zvanicno objavi, nema nekog odjeka. Ovako je ispala bomba..

  • +1 1
Link to comment


Današnja bomba je da se u okviru Red Bulla vodi interna istraga protiv Hornera koji je optužen za “inappropriate behaviour” od strane jednog zaposlenog. 

Link to comment

Alpine izmedju redova već najavljuju da će biti u problemu na početku sezone, ali kao sledi čuveno "otključavanje potencijala", napravili su platformu koja ima prostora za veliki razvoj, blać truć. :yawn2:

 

Opet u najavi napad na max 1 podijum u sezoni. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...