Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Lancia said:

Meni je etalon svega, ponavljam se, dodela trofeja u Rimu i jadikovka Nicole Pietrangelija nad zlom sudbom Federera. Ja za mog zivota nisam video nista jadnije na bilo kom sportskom dogadjaju a on je bukvalno slika i prilika te publike, koja ne navija za, nego protiv. 

 

Zato odgovornost ide na racun Federera. Bilo je neverovatnih igraca i ranije ali on je prvi teniser u istoriji kojeg dobar deo bogate publike i ljudi oko terena smatraju vecim od same igre. Do Federera su se padobranci trudili da se prilagode pravilima ponasanja, otkako je on krenuo sa svojim penzionerskim prenemaganjima padobranci prilagodjavaju pravila sebi. Gledam tenis preko 40 godina, ovo sa arlaukanjem izmedju prvog i drugog servisa, ovacijama na neiznudjenu gresku i zvizducima dok je igrac u servis motion-u je nesto sto se pojavilo tek masovnijim dolaskom na tribine tih middle-class WASP rasista kojima je Rodzer prodat kao Heroj Zapada. Cak ni u Dejvis kupu se to nije radilo, a Dejvis kup je bio paradigma divlje, glasne i fudbalski obrazovane publike.

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, levi said:

Roger dovukao mongoloide na tenis :lolol: Ne znam šta je onda ono što Novak dovlači na tribine, ali da pre njega nisu čuli za tenis to je sigurno

ti na koje ti tako sramotno aludiraš dolaze samo na novakove mečeve

i ne zvižde i arlauču na fererea kad ovaj igra protiv fonjinija

  • -1 1
Link to comment
58 minutes ago, Redoran said:

Dajte neki klip sa presice, čitam neku ozbiljnu depru u Medinim izjavama. "Dečak je danas prestao da sanja, gotovo je, od sada igram za sebe, porodicu i Rusiju, i to je to. Ako budem morao da biram između Petersburga i Vimbldona, biram Petersburg."

 

Ajde još su mu sveži utisci i naravno da je u bedaku, ali baš tužno zvuči.

 

 

Kakav brat Rus. Jos samo da pozove Rafu na neki dvoboj i to je to :D

Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Odslusao Medu, mnogo gotivan lik.

Car bre. Izvredjao ih je najzesce na suptilan i uvijen nacin u ovoj prici o decaku. Igram za sebe i lovu, ko vas bre jbe vise i vase garose i vimbldone, igracu u Moskvi pre vasih turnira, Rusija pre svega... Car. Zato i navijam za njega... i sto proziva publiku i one idiotske sudije... Car. Carina.

  • +1 2
Link to comment

Medvedev iz srca, ocekivano od ljudskog bica, kulturno a opet je sve jasno rekao i cestitao Nadalu na pobedi, ne sturo nego objasnio gde misli da je kljuc Nadalove pobede ako se izuzmu ovi vansportski faktori. Igrao sam dobro, iznenadilo me sto je bio fizicki jaci od mene danas, to je presudilo i svaka cast.

A Nadal klasika, izjava robota kao i uvek. Otprilike da mi neko uperi pistolj u glavu da pogodim sta ce covek reci, sacuvao bi' glavu lagano. Celu karijeru vrti par recenica, sve politicki korektno i kad gubi i kad dobija, hard work i dedication, bio sam povredjen ali eto lisn dis, medzik hepns. Kao nasi fudbaleri, pa sta da vam kazem, videli ste i sami...

Valjda ce brzo proci epidemija pa da ga Novak resetuje na par turnira i pretekne, nije ovaj zasluzio da ima najvise GS-ova. GOAT nije svakako ali bolje ipak da se sve brojke neutralisu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk





  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

USO Medvedev - Djokovic 3:0

AO   Medvedev - Nadal 2:3

 

''Ubio se babo pogresnog coveka''

Mene su svojevremeno popljuvali kad sam rekla da je Novak izgubio taj meč, a ne da ga je Medo dobio.

Na tom meču su bili neki moji prijatelji i to im nije prvi Novakov meč koji su gledali. Kažu da Novakovo kretanje nije ličilo na njega. A i @Redoran je čini mi se baš danas to pomenuo. Novak se oduzeo u tom meču i nažalost, nije se oporavio do kraja. Samleo ga pritisak.

  • +1 3
Link to comment
41 minutes ago, dùda said:

Mene su svojevremeno popljuvali kad sam rekla da je Novak izgubio taj meč, a ne da ga je Medo dobio.

Na tom meču su bili neki moji prijatelji i to im nije prvi Novakov meč koji su gledali. Kažu da Novakovo kretanje nije ličilo na njega. A i @Redoran je čini mi se baš danas to pomenuo. Novak se oduzeo u tom meču i nažalost, nije se oporavio do kraja. Samleo ga pritisak.

 

Naravno da ga je Medo dobio. Kao što bi dobio i danas da se nije izglupirao na 3 brejk lopte, overconfident štono kažu.

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Naravno da ga je Medo dobio. Kao što bi dobio i danas da se nije izglupirao na 3 brejk lopte, overconfident štono kažu.

Aman, jasno je šta sam mislila.

Dobio ga je, jasno, ali ZAŠTO ga je dobio pa još i 3:0. 

 

A ta dva meča nisu za poređenje.

 

Edited by dùda
Link to comment
15 minutes ago, dùda said:

Aman, jasno je šta sam mislila.

Dobio ga je, jasno, ali ZAŠTO ga je dobio pa još i 3:0. 

 

A ta dva meča nisu za poređenje.

 

 

Pa i ja sam napisao da ga je dobio jer je igrao odlično taj meč, kao i danas 2,5 seta. Nemoj samo vikati n mene :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...