Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, renne said:

pa poluinvalid je upravo toga radi da mora po pola godine da se drogira lekovima i koječim

Nisam ni mislio na ove njegove patetične netlix izjave kako je gotov bla bla truć

 

Pa da, ali posle tih pola godine dolazi narajcan kao som i sposoban da igra na najvišem nivou. Tu next gen kolektivno može da mu klekne na mumlafon, isto kao i Novaku. Razlika je u tome što novak još uvek može da izgura celu sezonu tj. četiri slema na tom nivou a Rafa mora da se ograniči na dva. Ali u ta dva je onaj isti kiborg kao što je uvek bio.

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Pa da, ali posle tih pola godine dolazi narajcan kao som i sposoban da igra na najvišem nivou. Tu next gen kolektivno može da mu klekne na mumlafon, isto kao i Novaku. Razlika je u tome što novak još uvek može da izgura celu sezonu tj. četiri slema na tom nivou a Rafa mora da se ograniči na dva. Ali u ta dva je onaj isti kiborg kao što je uvek bio.

Ja mislim da nije, nego su svi ostali kljakavi preko svake mere

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Shimpra ste banovali zbog zajebancije, a ubiste ovu temu jos jednim razvlacenjem o Novaku 

 

Turnir je završen a ovo sve ću da splitujem kada malo mine diskusija.

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Kakva filmska prica, pokusavao je da trenira, nije uspevalo, mislio je da se nece vratiti tenisu, blabla... Bravo Banjac kralju.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Jedenje gomana,verovatno su radili inekcije peptida Thymosin Beta 4 i slicnih mandzi A la Joe Rogan i tempirala se forma.Jbga nadigrao je u 5 setova deset godina mladjeg igraca.

Link to comment
12 minutes ago, Have_Fun said:

 

Istina, isti protivnik ali opet i mnogo drugačiji.

Medved je protiv Novaka tada delovao kao ajkula.

Namirisao krv i kidisao.

Slično se ponašao i sad u prva 2 seta.

Šta mu se dođavola desilo u glavi da odjednom stane, ostaće misterija.

Pritisak?

Strah od uspeha?

Mislim, jeste Rafa uporan do besvesti i ne bataljuje nikada, ali ovaj kao da je otišao a na teren izašao neko drugi.

Možda je i bio nestrpljiv pa želeo da požuri i dograbi titulu što pre, a nije računao na ovog ludaka prekoputa, protiv koga poen treba da gradiš večnost, a ne set.

I vratio se čovek posle 0-2.

Jebo ga tvrdoglavog -.-

 

nije lako igrati protiv rulje

to može samo originalni kljako

eto šta se desilo

pa čuo si razogor sa sudijom oko rulje

Link to comment
Just now, renne said:

nije lako igrati protiv rulje

to može samo originalni kljako

eto šta se desilo

pa čuo si razogor sa sudijom oko rulje


Jeste i to.
Al' tokom ovog turnira mi se cinilo da je Medved naucio da se izbori s tim.. pa cak i da crpi energiju iz te mrznje. Par puta je nakon meceva tokom intervjua i peckao publiku :) Pa i ona izjava o Novaku je bilo klasicno podjebavanje :D

Mozda cu pogledati ponovo mec da probam da skontam sta se desilo.
Cini mi se da je u njegovoj blesavoj glavi bilo vise problema od samo publike.

Jebiga, krivo mi sto je Nadal uzeo 21. GS pa prestigao ovog naseg tupana.
Usput mi je i krivo sto ovaj ruski klipan nije uzeo GS, nekako mi je postao simpatican.

A s trece strane, jebeno svaka cast jebenom Nadalu. 0-2. 5 setova. Onolika pauza.. Pa u pm... blesav tip.
 

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

nije lako igrati protiv rulje

to može samo originalni kljako

eto šta se desilo

pa čuo si razogor sa sudijom oko rulje

 

Imao je 2-0 u setovima i tri brejk lopte na 3-2 u četvrtom setu. Ukupna realizacija brejkova 6/22 (Rafa je u petom setu pokvario svoju realizaciju ali je u prva četiri imao duplo bolji procenat). To ne može da se pripiše isključivo publici, pogotovo jer Meda zna kako izgleda kada je publika protiv tebe, nije od juče na turu.

 

Neko je lepo primetio ranije, fali mu iskustva u ovakvim istorijskim mečevima protiv Rafe. Novaku su u finalu USO otkazale noge i nije ništa mogao da uradi po tom pitanju, Rafa je danas delovao sve čvršće kako je meč odmicao. Meda na kraju skroz izgubio strpljenje, mislim da su ga i grčevi malo pritisli, ćao zdravo.

 

Rafa mu je dao više nego dovoljno prilika, sve ih je prosuo pa jebiga.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...