Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Mos said:

Gotovo je ovo. Uzima Nadal 21, a realno i zasluzio je. Samo je bio priprosti teniser koji prati pravila i radi svoj posao, ostalo je prepustio tome sto je mnogo dobar u svom poslu. Novaka mi nije zao, probao i nije proslo, jebiga. Medvedeva mi je malo zao ali bice veliki sampion u svoje vreme.

 

Medvedev ove godine puni 26. Ovde je jedva dobio Feliksa koji je veoma napredovao. Vrijeme je pokazalo da ništa nije sigurno.

 

Šta god da se desi, na kraju dana, Đoković može da računa da će biti AGOAT, najbolji antivaks teniser svih vremena.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Prijateljski, gotovo očinski savet, za ceo teniski nextgen:

kanite li uzeti  GS preko nekog od ovih "matorih", ne pokušavajte sa Rafom, držite se Nola, on čovek svima daje šanse u finalima.

 

P.S. Prvi sam bio ubeđen da će neki mladac odrati Rafu u QF ili najkasnije u SF. Ni za qratz nisu (kao i ja kada treba nešto tačno prognozirati).

  • +1 2
Link to comment

Sad kad Netflix napravi dokumentarac o Nadalu..
6 meseci ne igra, ne zna se da li ce se ikad vratiti tenisu, drama..
a onda, jaci no ikad, nakon 0-2 uzima 3-2 i postaje GOAT sa oborenim rekordom po broju GS-ova

  • +1 1
Link to comment

Navijao sam da H2h na RS donese prvi 21. u istoriji, ali ovo je ipak kosmička pravda. Svejedno, sjebaše ovaj sport sa ovim linijašima i drop-šot masterima koji skraćuju na t-liniju.

Al da biju dijagonale sa 3m od osnovne linije mogu do prekosutra.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
Jedino što je pobedio jer najbolji nije igrao.Nebitno da li je to Novak ili neko drugi, ali najboljeg nema.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Da li misliš da ikoga na planeti to zanima osim ponekog Srbina? I da će nekad u statistici kad se podvuče crta stajati zvezdica kod Nadalovog broja GS titula kako na AO 2022 nije igrao 1. igrač sveta. Karavani prolaze…
  • +1 9
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

ako nista drugo, dedin rekord cao zdravo :lolol:

 

Ovo i meni palo na pamet. GS cao, broj nedelja na listi cao. Pobednik takmicenja u lepoti. Al smorio sam se zbog Nolija nevidjeno.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...