Jump to content
IGNORED

Idealni tim YU fudbala


Svarog

Recommended Posts

Četiri napadača koja će putovati na sp su Bokšić Alen, Šuker Davor, Pančev Darko i Mijatović Predrag. Veteran Vahid Halilhodžić je izgleda završio reprezentativnu karijeru, dok će mladi reprezentativci Džeko Edin i Mandžukić Mario čekati svoju šansu za sledeće veliko takmičenje. Selektorska komisija Blažević Miroslav i Boškov Vujadin će u narednih par dana objaviti konačan spisak za ostatak tima.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, fikret selimbašić said:


+1

 

Ne mogu Mihajlović i Štimac skupa.

 

Srnu sam stavio ispred Ivanovića jer mi je @189- hakovao profil. :D Realno, Ivanović bi morao ići jer pokriva i stopera.

Link to comment
On 29.11.2021. at 20:47, nahbar said:

Kukavci, niko Tadica da pomene

pa vidiš da je zabranjen pristup igračima rođenim u vojvodini i hrvatima iz 2018

oni mogu nadati da će dobiti šansu da nastupaju za selekciju novinara. ili možda na balkanijadi i mediteranskim igrama

Link to comment

Kralj

---
N. Djordjevic
Obradovic
Saveljic
M. Dudic

---
Govedarica
B. Brnovic
R. Petrovic
Nadj

---

Ognjenovic
Ljuboja

Pricuve:

Stojkovic

---
D. Tosic
I. Dudic

---

Kacar
Stevic
---

D. Lazovic
 


Opredelio sam se samo za SRJ naovamo, i samo za vedete koje su istrcale na teren na velikim takmicenjima. Pravda za Lekovica, Olivera Kovacevica i ostale Cicovice. 

Siguran golman, granitna odbrana, kreativan vezni red u skladu sa Dunga-Mauro Silva-Zinjo-Mazinjo filozofijom i 2 fudbalske cigre u navali. Neka nas se Uzbekistan ponovo plasi. 


 

Edited by Plajvi
  • Haha 3
Link to comment
23 minutes ago, Plajvi said:

Kralj

---
N. Djordjevic
Obradovic
Saveljic
M. Dudic

---
Govedarica
B. Brnovic
R. Petrovic
Nadj

---

Ognjenovic
Ljuboja

Pricuve:

Stojkovic

---
D. Tosic
I. Dudic

---

Kacar
Stevic
---

D. Lazovic
 


Opredelio sam se samo za SRJ naovamo, i samo za vedete koje su istrcale na teren na velikim takmicenjima. Pravda za Lekovica, Olivera Kovacevica i ostale Cicovice. 

Siguran golman, granitna odbrana, kreativan vezni red u skladu sa Dunga-Mauro Silva-Zinjo-Mazinjo filozofijom i 2 fudbalske cigre u navali. Neka nas se Uzbekistan ponovo plasi. 


 

 

mene je sramota što si ti preskočio Rukavinu.

59 utakmica za reprezentaciju. fijuuuu.

što je najcrnje i nije on kriv, ljudskih bekova nismo imali (Ivanović se u tom periodu već prešaltovao na centralnog).

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 2.12.2021. at 16:03, Zico said:

Mogu da konkurisu takodjeR, Zeljko Petrovic na mestu levog beka, a i Boban Dmitrovic koga je Savicevic otkrio, na mestu levog wing-backa.


Moglo bi se napraviti jos 3 jedanaestorke bogalja koji su igrali kvalifikacije, to je projekat od mesec dana. :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...